Sam CoDec Pack. Що це за програма і для чого вона потрібна?

235 0 Новини високих технологій

У нашій статті піде мова про Sam CoDeC Pack. Що це за програма? Навіщо вона потрібна? На ці та інші питання ви знайдете відповіді в статті. Також ми розглянемо нюанси встановлення та особливості утиліти.

Sam CoDeC Pack. Що це за програма?

Цей пакет являє собою набір різних декодерів і кодеків. Багато фахівців вважають утиліту чудовою альтернативою такого продукту, як K-Lite. У цьому пакеті міститься багато інструментів, які знадобляться при відтворенні музики, так і при виконанні додаткових завдань (наприклад, при нарізці відео, музики, конвертації і так далі). Отже, Sam CoDeC Pack – що це за програма? Вона являє собою цілий мультимедійний комбайн. Він допоможе вам у вирішенні багатьох завдань на комп'ютері. Далі ознайомимося зі складом основного пакету.


Sam CoDec Pack. Що це за програма і для чого вона потрібна?

Склад

У цю систему інтегрується багато додаткових інструментів. Найбільш яскравими є:
 • набір фільтрів;
 • оновлені компоненти DirectX;
 • набір кодеків:
 • кодери відео;
 • 3 медіаплеєра;
 • конфігуратор мініатюр;
 • програми-фиксеры (в тому числі і ті, що потрібні для реанімації пошкоджених файлів);
 • інші інструменти.
 • Загалом, ця програма являє собою набір різних цікавих компонентів. Правда, багато користувачів дивуються з того, що в наборі є цілих три програвача.
  Sam CoDec Pack. Що це за програма і для чого вона потрібна?

  Нюанси установки

  Ми вже з'ясували, для чого потрібен Sam CoDeC Pack. Далі розглянемо підводні камені, які можна зустріти на підготовчих стадіях. Бажано не завантажувати інсталятор з офіційного сайту, оскільки для того, щоб почалося завантаження, потрібно відправити СМС з вказаним кодом на сторінці, а після ввести певні цифри для підтвердження. Тому краще завантажити інсталятор з файлообмінника.


  Установка

  Інсталювати кодек зовсім просто. Потрібно запустити інсталятор від імені адміністратора, після слідувати інструкції інсталятора. Зазвичай представлено на вибір два інсталятора. Необхідно вибрати тільки один і встановити його.

  Потрібна програма на комп'ютері?

  Якщо говорити про доцільність встановлення цілого пакету, то зазвичай для рядового користувача буде достатньо встановити тільки кодеки і декодери, без плеєрів і додаткових утиліт. З іншого боку, якщо у вас на комп'ютері вже встановлено альтернативний універсальний плеєр начебто VLC, у якого в наборі також є всі потрібні кошти для того, щоб відтворювати аудіо - і відеофайли, то даний пакет, загалом-то, і не потрібен. Хоча інтерес можуть викликати оновлені компоненти, які стосуються платформи DirectX, а також додаткові програми.
  Sam CoDec Pack. Що це за програма і для чого вона потрібна?

  Висновок

  У статті ми з'ясували, що це за програма - Sam CoDec Pack. Також дізналися про її особливості та нюанси установки. Сподіваємося, що ця інформація буде корисна кожному користувачеві.

  Популярі новини
  Загрузка...