Як увімкнути камеру в "Скайпі" на ноутбуці за допомогою штатних засобів ОС?

191 0 Новини високих технологій

Skype — одна з найпопулярніших програм, що застосовуються користувачами персональних комп'ютерів і смартфонів для здійснення онлайн-дзвінків в різні куточки планети. "Скайп" пропонує користувачеві здійснювати не тільки голосові, але і відеодзвінки. Для їх здійснення необхідно мати веб-камеру. Із сказаного випливає висновок, що для дзвінка з відео в "Скайпі" необхідно перш за все купити, а потім встановити і налаштувати веб-камеру. Після чого ви зможете успішно здійснювати дзвінки. У представленому матеріалі ми постараємося дати відповіді на наступні питання: "Як увімкнути камеру в "Скайпі" на ноутбуці?", "Як його налаштувати?" і "Як її підключити?"

Робота камери в програмі "Скайп"

Отже, як увімкнути камеру в "Скайпі" на ноутбуці? Найчастіше веб-камера на комп'ютері є одним з комплектуючих, які входять в частину портативного ПК, вбудована вона в корпус над дисплеєм. Щоб включити її, потрібно встановити драйвери, які обслуговують пристрій, але, як правило, її робота активується автоматично і не вимагає стороннього втручання. Програма "Скайп" за замовчуванням сама знаходить веб-пристрій і вибирає його як пріоритетний для відеодзвінка.


У разі якщо це не так, вам варто перевірити наявність драйверів для камери, як це зробити, буде сказано трохи нижче.
Як увімкнути камеру в "Скайпі" на ноутбуці за допомогою штатних засобів ОС?
Варто зазначити, що не на всіх ноутбуках присутній вебка, тому таким користувачам слід її придбати і підключити до лептопу через USB-шнур. Диск з драйвером для камери може і не бути, це свідчить про те, що драйвери для камери не потрібні. Пристрій буде виявлено і без них. Але якщо вони є, то їх варто інсталювати на свій ПК.

Як підключити камеру в "Скайпі" на ноутбуці?

Якщо на вашому гаджет з якоїсь причини відсутній веб-камера, її варто придбати, а потім підключити кабель з перехідником в порт USB 2.0 або 3.0.
Як увімкнути камеру в "Скайпі" на ноутбуці за допомогою штатних засобів ОС?
Після підключення повинно відбутися автоматичне розпізнавання пристрою операційною системою. У разі якщо в комплекті з камерою йшов інсталяційний диск із драйверами для вашого девайса, його слід інсталювати на лептоп.


Після успішного виконання вищеописаних операцій зайдіть в "Скайп" спробуйте зробити відеодзвінок. У випадку якщо він вдався і ваша камера функціонує, ви — щасливчик і подальше керівництво вам ні до чого.

Включити і перевірити роботу камери на ноутбуці

Якщо у вашому випадку автоматичного включення камери в "Скайпі" на ноутбуці не відбувається і відеодзвінок не увінчався успіхом, то слід перевірити коректність підключення вебки. Для цього виконайте наведені нижче дії:
Як увімкнути камеру в "Скайпі" на ноутбуці за допомогою штатних засобів ОС?
 • Відкрийте меню "Пуск".
 • Перейдіть в "Панель управління".
 • У правому верхньому полі інтерфейсу встановіть параметр "Дрібні значки".
 • У вікні, виберіть "Диспетчер завдань".
 • У нижній частині списку пристроїв знайдіть «Пристрої обробки зображень».
 • Натисніть по даному пункту, там повинна відобразитися ваша веб-камера.
 • Якщо камера не виявлена або для неї встановлено застаріле програмне забезпечення, то його слід поновити. Зробити це можна наступним чином:
 • Перебуваючи у вікні "Диспетчер пристроїв", в пункті «Пристрої обробки зображень», натисніть правим кліком миші по назві вашої камери.
 • З відкритого випадаючого списку виберіть пункт "Оновити драйвери".
 • Із відкритого вікна виберіть пункт "Автоматичний пошук оновлень драйверів".
  Як увімкнути камеру в "Скайпі" на ноутбуці за допомогою штатних засобів ОС?
 • Після оновлення перезавантажте комп'ютер і спробуйте зробити відеодзвінок у "Скайпі". Все повинно вийти, в іншому випадку ознайомтеся з іншою частиною керівництва по налаштуванню і включення камери в "Скайпі" на ноутбуці.

  Включення через клавіатуру

  Варто зазначити, що не на всіх моделях ноутбуків камера включена за замовчуванням. Є ті, на яких вебку необхідно включити натисненням певної комбінації клавіш. Як правило, це клавіша Fn плюс кнопка, на якій зображений маленький фотоапарат. Це може бути кнопка V, іноді Escape або одна з клавіш F1-F12. Вивчіть свою клавіатуру і спробуйте застосувати цей метод, можливо, саме на вашому ноутбуці застосовується така система включення камери.

  Як налаштувати веб-камеру у програмі "Скайп"?

  З вищенаведеної інформації ми з'ясували, яким чином можна здійснити включення веб-камери стандартними засобами операційної системи і клавіатури ноутбука. Таким чином, ми продовжуємо розбиратися в питанні, як налаштувати камеру в "Скайпі" на ноутбуці. Це відповідальний етап у правильному функціонуванні веб-пристрою в цьому додатку. Якщо вищеописані інструкції допомогли вам дізнатися, як увімкнути камеру в "Скайпі" на ноутбуці, то наступним кроком стане встановлення пристрою в самій програмі. Для цього використовуйте нижчевикладене керівництво:
  Як увімкнути камеру в "Скайпі" на ноутбуці за допомогою штатних засобів ОС?
 • Зайдіть в програму Skype.
 • Натисніть по трьом точкам на верхній панелі програми.
 • З випадаючого списку виберіть пункт "Налаштування".
 • В лівій колонці меню виберіть вкладку "Звук і відео".
 • Після відкриття вікна ви повинні побачити зображення, яке передається камерою, якщо його немає, перейдіть в пункт "Камера" і там виберіть назву вашого пристрою.
 • Таким чином здійснюється настроювання камери в "Скайпі" на ноутбуці. Якщо вона підключена і справна, то зображення в програмі повинно з'явитися.

  Висновок

  У попередньому матеріалі було розглянуто питання, як увімкнути камеру в "Скайпі" на ноутбуці. Зі статті ви дізналися про рішення проблем при налаштуванні і підключенні пристрою, а також про правильне налаштування камери всередині самої програми "Скайп". У разі якщо з вищеописаною інформації вам нічого не допомогло, то найімовірніше, це той самий рідкісний випадок, в якому веб-камера з якоїсь причини вийшла з ладу. Тоді ви можете віднести ноутбук або орендоване веб-пристрій в сервісний центр для повної його діагностики і подальшого ремонту.

  Популярі новини
  Загрузка...