"Скайрим", фортеця Феллглоу: місцезнаходження та проходження локації

165 0 Новини високих технологій

Скайрим - це суворий край, де кожен заробляє собі ім'я клинком і сокирою, виконуючи різні завдання. На території провінції знаходиться безліч фортець, а одну з них можна виділити - це фортеця Феллглоу в Скайриме.

Опис локації

На карті Скайріма фортеця Феллглоу буде відображатися після того, як її виявить головний герой, або коли буде отримано завдання, пов'язане з нею. Її можна виявити самостійно, якщо пройти від Вайтрана на північний схід, під Двоголовий пік. Підійшовши ближче до напівзруйнованої фортеці, гравець піддається нападу двох магів і вогняних атронов. Після цього логічно перейти до головного входу, а двері замкнені на ключ, тому варто скористатися входом у підземелля. Крім звичайних супротивників, головному героєві доведеться долати такі пастки: магічні руни, натискні пластини і ожилі мерці.


Щоб не отримати збиток від магічних рун самому, можна відправити до неї свого супутника, наказавши йому встати на певне місце. Якщо прокачаний навик скритності, то натискні пластини не спрацюють при контакті з ними. Ключ до фортеці Феллглоу в Скайриме можна виявити при досягненні верхньої кімнати у вежі. Він буде лежати в скрині з різними цінностями.

Противники

Вже при наближенні до фортеці Феллглоу Скайріма можна зрозуміти, що вона не зовсім звичайна. Нині там мешкають 11 магів, у кожного з яких свої таланти щодо элементальной магії, тобто вони володіють електричним втратою, вогненним і крижаним втратою. Маги-некромант закликають своїх полеглих товаришів, а ще у них на службі невелику кількість скелетів. Також вони використовують в якості охорони морозних павуків і вовків. Ці маги вирішили залишити навчання в Винтерхолде і відправитися на околицю, щоб проводити заборонені експерименти. В якості піддослідних вони використовують полонених вампірів. При зачистці фортеці можна звільнити їх. Друзями вони не стануть і вдячності від них чекати не варто, проте вони можуть допомогти здолати чаклунів.


Здолати магів можна за допомогою магічних заклинань електричного плану. Також можна заколдовать свою зброю на електричний шкоди, так як ця стихія забирає у чаклунів магічний запас енергії. Морозні павуки добре горять, тому вогненна зброя або заклинання буде до речі. Те ж саме стосується волков.

Особливості локації

Всередині фортеці Феллглоу можна виявити багато цікавих і корисних речей, як, наприклад, три злитки ртутної руди. Також є можливість поліпшити свої пізнання в сфері магії руйнування, прочитавши знаходиться там книгу "Передбачуване підступність". Навички чаклунства підвищується, якщо прочитати іншу книгу, що знаходиться у фортеці Феллглоу в Скайриме, "Врата Облівіона". Що стосується допоміжного оточення, то тут можна скористатися кузнею, алхімічної лабораторії, пентаграма душ і верстатом.

Пов'язані завдання

З фортецею Феллглоу в Скайриме пов'язано тільки два завдання - "Бібліотечні книги" і "Заглянути під кожен камінь". Перше завдання доступно тільки тоді, коли гравець використовує сюжетну лінію Колегії Вінтерхолда. Після дослідження поховань в Саартале головному героєві належить виконати доручення бібліотекаря-орка, який посилає Довакина у фортецю Феллглоу повернути вкрадені іншим магом книги.
Діставшись до місця призначення і подолавши перешкоди, гравець бачить, що маг, якого звуть Орторн, і є той самий викрадач книг, але інші чаклуни його замкнули в клітці. Звільнивши його, можна дізнатися, що книги забрала у нього чаклунка, що іменує себе Викликає. Коли головний герой досягає її, то може вибрати один з двох варіантів:
 • Мирний. Викликає віддає вкрадені книги тільки за умови, що Довакин залишить укладеного в фортеці.
 • Самий передбачуваний - викликати його на бій. Після цього можна самостійно забрати книги з постаментів і ключ з трупа чаклунки.
 • Друге завдання пов'язане з Гільдією Злодіїв. Якщо гравець вже почав їх сюжетну лінію, то часу на це знадобиться набагато менше.
  "Скайрим", фортеця Феллглоу: місцезнаходження та проходження локації
  Отже, по всьому Скайриму розкидані незвичайні камені. Підібравши такий, автоматично починаєш завдання "Заглянути під кожен камінь". Для цього потрібно віднести незвичайний камінь оцінювачу, якою виявляється Векс.
  "Скайрим", фортеця Феллглоу: місцезнаходження та проходження локації
  Вона розповідає легенду про короні Барензии, яка складається з цих каменів.
  "Скайрим", фортеця Феллглоу: місцезнаходження та проходження локації
  Камінь барензии у вежі - це один з 24 каменів, які потрібно знайти.
  "Скайрим", фортеця Феллглоу: місцезнаходження та проходження локації
  У фортеці Феллглоу в Скайриме камені барензии знаходяться тільки в одному місці.

  Популярі новини
  Загрузка...