Назва машин в "ГТА 5": огляд, опис c фото

295 0 Новини високих технологій

У грі GTA V величезна кількість транспорту, а завдяки постійним оновленням це число збільшується. Використовувати можна практично все, що пересувається на колесах, а також літаки, вертольоти, човни і навіть танки. У цій статті ми розглянемо різні машини в "ГТА 5", назва та фото можна побачити нижче.

Спортивні автомобілі

Яке авто швидше в короткій гонці? Яке може їхати заднім ходом, а потім, розвернувшись, відразу розігнатися до 60 миль в годину? Існує безліч змінних, за якими вимірюється швидкість, але зосередимося на двох найбільш корисних - часу проходження кола і максимальної швидкості. Оскільки в грі автомобілів велика кількість, розглянемо найбільш яскраві назви гоночних машин в "ГТА 5".

Pegassi Zentoro

Назва машин в "ГТА 5": огляд, опис c фото
Така назва машини "ГТА 5". Насправді, це суперкар, заснований на дизайні "Ламборджині Венено" і "Ламборджині Сесто Елементо". Високий розгін, зчеплення і керованість роблять автомобіль дуже комфортним. Однак максимальна швидкість залишає бажати кращого, порівняно з більш пізніми аналогами.


Ocelot XA-21

Назва машин в "ГТА 5": огляд, опис c фото
У цієї машини в "ГТА 5" назва "Оцелот". Вона імовірно заснована на Jaguar C-X75. Має перекрашиваемый салон і автоматичний висувний спойлер, аналогічний T20. Може оснащуватися ричать V8 або V12 двигунами (не впливає на характеристики). Машина швидко рушає з місця, хоча має схильність до невеликої пробуксовці на старті. Незважаючи на це, відрізняється відмінним зчепленням на асфальті, абсолютно не схильним до неконтрольованих заносів і дозволяє легко повертати навіть на високих швидкостях. З моменту виходу цей суперкар став одним з найшвидших в грі.

Annis RE-7B

Назва машин в "ГТА 5": огляд, опис c фото
Автомобіль розвиває швидкість вище середньої, однак при зльоті у нього помітно відсутність тяги. Це означає, що з-за ваги йому не вистачає прискорення. Зазначена машина з потужним двигуном, який володіє відносно високою швидкістю обертання і високим кроком для свого стилю. Основним недоліком є висока швидкість обертання колеса із-за величезної потужності, яка може призвести до затримки перед запуском RE-7B, що проблематично для гонок. Крім того, авто володіє слабкою стійкістю до різких зіткнень, так як без поліпшення броні значно знижується його продуктивність.


На більш високих швидкостях RE-7B розгортається неймовірно швидко в порівнянні з іншими суперкарами, але бореться - на низьких. Повітря, що проходить над автомобілем, і масивна модернізація спойлера недостатні для того, щоб шини були посаджені і утримували достатнє зчеплення з дорогий. Це викликає проблематичність управління на поворотах. Гальмування вимагає більше часу. Незважаючи на це, RE-7B незмінно конкурентоспроможний на правильних гоночних трасах, але на вулицях з перевантаженим рухом - ніколи.

Grotti X80 Proto

Назва машин в "ГТА 5": огляд, опис c фото
Як і очікувалося, X80 Proto є одним з найбільш ефективних автомобілів в грі. Відкритий кузов автомобіля і використання вуглецевого волокна надають йому дуже невелика вага. Крім того, тяга однаково хороша завдяки повнопривідною компонуванні. Потужний двигун дає максимальну статистичну швидкість.
Автомобіль також має потужне прискорення, хоча є й інші суперкари, конкурентноздатні в цій області. З точки зору керування авто обладнаний окремими задніми закрилками, які індивідуально піднімаються і опускаються в залежності від збільшення швидкості і повороту. Це дає відмінну стійкість і керованість на поворотах, однак загальна вага і феноменальна потужність в деяких випадках все ж виявляються занадто високими і призводять до розвороту автомобіля. Закрилки також корисні при гальмуванні. Голий кузов, на жаль, надзвичайно вразливий до пошкоджень. Автомобіль також схильний до незначного надмірного занесення на поворотах при високих швидкостях. Зменшення оборотів і дросельної заслінки в середині маневру часто може призвести до невеликої втрати управління, але це можна легко відновити.

Pfister 811

Назва машин в "ГТА 5": огляд, опис c фото
Авто працює феноменально. Наділений легким кузовом, повним приводом і чудовою аеродинамікою, автомобіль володіє екстремальних прискоренням, що перевершує всі мотоцикли і суперкари. Насправді, 811 навіть швидше, ніж X80 Proto, Adder і Banshee 900R. Іншими словами, 811 - найшвидший суперкар в грі. Це робить його надзвичайно конкурентоспроможним на гонках з довгими дистанціями. Але, незважаючи на вражаючі дані, він страшенно маневрує в поворотах, оскільки навіть на низьких швидкостях машину сильно заносить при наближенні до звивистому ділянки дороги, а збільшення потужності при цьому викликає втрату передач. Автомобіль також страждає від екстремальної втрати зчеплення з дорогою, що ускладнює управління. Це робить 811 модель найбільш підходящої для гонок з дуже довгими прямими і тривалими поворотами, де машина може легко досягати максимальної швидкості і не сильно програвати в моменти зміни характеру траси.
Задня частина двигуна автомобіля виглядає вигідно з точки зору співвідношення потужності до ваги. Низька швидкість обертання не означає, що автомобіль страждає від нестачі потужності. Він є гібридом, подібним реальному Porsche 918 електродвигун дає йому більше сил, ніж турбокомпресор. Мотор автомобіля протидіє втраті швидкості при перемиканні передач. З допомогою гоночних машин можна вислизати від переслідування, але є дещо, що допомагає уникнути погоні з більшою ймовірністю, а саме - літаюча машина в "ГТА 5". Назва легендарного авто - нижче.

Deluxo

Назва машин в "ГТА 5": огляд, опис c фото
Має здатність літати, максимально наближена до своєї вигаданої моделі з серії "Назад в майбутнє", "машини часу" DeLorean (за вирахуванням характерних пристроїв ззаду). Гальмування автомобіля досить добре і чуйне, а керованість цілком задовільна. Однак Deluxo страждає від недостатньої маневреності. Щоб пом'якшити цей недолік, трохи сповільніть звичайні гальма автомобіля і злегка дрейфуйте, з легким натисканням ручного гальма і протитиску. Будьте обережні і не використовуйте цей маневр надто активно, інакше зад автомобіля буде розгойдуватися і повертатися занадто сильно.

Deluxo - один із кращих автомобілів для їзди завдяки повнопривідної трансмісії. Deluxo також є хорошим транспортним засобом для гонок. Його здатність розганятися і швидкість близькі до високого рівня всіх спортивних автомобілів, а повний привід забезпечує відмінну стійкість в будь-яких умовах. Тим не менш, Deluxo досить крихкий, тому будьте обережні, щоб не розбитися. Крім того, транспортний засіб має тенденцію втрачати контроль при підрізанні на високих швидкостях. Якщо ви задавалися питанням про назву машини Майкла в "ГТА 5", то відповідь побачите нижче.

Obey Tailgeter

Назва машин в "ГТА 5": огляд, опис c фото
Така назва машини "ГТА 5". Автомобіль Tailgater оснащений елементами стилю, які схожі з моделлю Audi A6 (C6), якщо говорити про дизайн кузова, і Audi A8 (D4). Схожість з останньої вгадується в блоках фар, решітці радіатора, опуклостях нижній частині машини і коліс із десятьма спицями. Що дивно для седана, Tailgater має продуктивність, яка перебуває на рівні більшості спортивних автомобілів. Максимальна і розгінна швидкість вище середнього, вони здатні утримувати позиції спортивних автомобілів. Має пристойну зчеплення на низьких і помірних швидкостях, але є недостатня обертальність, якщо не використовувати гальма.

Buffalo

Назва машин в "ГТА 5": огляд, опис c фото
Це назва машини Франкліна з "ГТА 5". Buffalo зберігає свою в основному хорошу продуктивність. Завдяки міцній конструкції передньої Buffalo може впоратися з кількома лобовими атаками і аваріями. Гальмівний шлях - один з кращих в класі, і він також хороший у сиру погоду, завдяки товстим шин і міцним гальмівним дискам.
Двигун Buffalo і трансмісія RWD докладають всі зусилля, забезпечуючи вражаючу максимальну швидкість. Двигун дає автомобілю великі можливості, що робить Buffalo швидше, ніж можна було б припустити спочатку. Його керованість здається більш спортивною, а в поєднанні з міцною підвіскою і хорошим зчепленням Buffalo може легко входити в повороти на великих швидкостях. Завдяки цьому управління машиною стає досить захоплюючим. Buffalo має хорошу тягу як на дорозі, так і за її межами, що дозволяє йому підніматися по крутих схилах або значно йти з дороги, незважаючи на його задньопривідну трансмісію і невисоку посадку. Гальма добре відчувається і відмінно підходить для транспортного засобу такого розміру, що дозволяє Buffalo повністю зупинитися, причому за найкоротший час порівняно з іншими автомобілями цього класу. Стійкість до деформації при зіткненні також вражає, дозволяючи Buffalo наносити кілька прямих ударів до того, як двигун загориться. В цілому Buffalo добре опрацьований і збалансований, що робить його відмінним вибором, особливо під час переслідування по гарячих слідах. У грі GTA V ви можете придбати будь-який з цих автомобілів і поставити собі в гараж. Гараж набувають після проходження місії "Нервовий Рон". Розраховані вони на 2 6 і 10 паркувальних місць. Вищеперелічені машини можуть бути у вас в гаражі. Назви машин в "ГТА 5", а точніше вибір їх, припустимо абсолютно будь-який. До речі, як і в кожної сучасної грі, в "ГТА 5" присутня можливість модифікації. Іноді додається мод, здатний дати практично всі реальні назви машин в "ГТА 5", однак він не є ліцензійним продуктом.

Популярі новини
Загрузка...