Гра Watch Dogs: відгуки гравців, системні вимоги і оптимізація

218 0 Новини високих технологій

Геймерська аудиторія стала розпещеної вже дуже давно. Далеко не всі ігри можуть похвалитися хоча б середнім балом. Щорічно з'являється лише кілька проектів, які дійсно звертають на себе увагу, інші ж залишаються практично непоміченими широкою аудиторією. Та ж історія трапилася з Watch Dogs. Відгуки користувачі залишали різні, тому віднести гру до хорошим або поганим зовсім непросто.

Про гру Watch Dogs

«Сторожові пси» - проект, який вперше став відомим в 2014 році. Тоді і відбувся реліз на всі наявні платформи відразу. Над грою працювала компанія Ubisoft Montreal, яка відома історіями про асасинів і тамплієрів, а також популярними стелс-экшенами.


Багато нарекли цей проект пісочницею для хакерів. Геймплей заснований на здатності героя зламувати електронні пристрої і завжди отримувати потрібну інформацію. Цей проект можна віднести одразу до кількох жанрів. Хоча відгуки про Watch Dogs вказують на те, що перед нами стелс-екшен з відкритим світом. Гра переведена на російську мову, має однокористувацький і багатокористувацький режими.

Системні вимоги Watch Dogs

На свій час гра виявилася досить вимогливою. Від найпростіших систем вимагала наявності Intel Core 2 Quad або AMD Phenom II. Частота процесорів повинна бути від 26 ГГц. Грі потрібно 6 Гб оперативної пам'яті і 1 Гб відеопам'яті. Графічний адаптер версією GTX 460 або Radeon HD 5770. На вінчестері потрібно було звільнити 25 Гб пам'яті.
Гра Watch Dogs: відгуки гравців, системні вимоги і оптимізація
Щоб насолодитися гарною якістю графіки і геймплеєм, потрібна була рекомендована система, яка б працювала з чотирьохядерним процесором Core i7 третього покоління і частотою 3500 МГц або AMD FX-8350 з вісьмома ядрами. Оперативної пам'яті було потрібно 8 Гб і 2 Гб відеопам'яті. Довелося б обзавестися відеокартою GTX 560 Ti або HD 7850.


Всі нинішні сучасні системи вільно справляються з цією версією гри.

Історія в Watch Dogs

Основною ідеєю гри є інформаційна війна. Гравець переноситься в альтернативну реальність, місце дії - Чикаго. Тут давно використовують технології для отримання інформації. Основним інструментом управління є особлива операційна система, завдяки їй можна отримати всі дані про кожного мешканця міста. Головний герой - Ейден Пірс. Він хакер, який може зробити практично все для того, щоб нашкодити ворогам і допомогти родині. Він навіть здатний відключати зв'язок, телефони і регулювати світлофори в своїх цілях. Watch Dogs відгуки про сюжеті зібрав не самі утішні. Оскільки велика частина аудиторії - хлопці, то соплива історія головного героя їм була не по душі. Скаржилися на погане розвиток персонажа і не завжди зрозумілу помста, яка місцями набридала до жаху. Багато очікували від історії нуар-бойовика, а отримали замість цього досить посереднього хакера, який не так хотів мстити ворогам, як бажав добре відірватися в Чикаго. Багато геймери помітили, що персонажу навіть не допомогли ті рідкісні флешбеки, які розробники наповнили драматизмом. Його характер ставав все більш розмитим і незрозумілим. Крім відчуженості у нього іноді виникають спалахи гніву. Інших емоцій Пірс не відчуває, і звичайно ж, це не його вина.

Геймплей Watch Dogs

Ігровий процес гри Watch Dogs відгуки зібрав більш приємні, ніж сюжетна лінія. Насправді сама ідея цікава і гідна уваги. Гра отримала цікавий футуристичний сеттінг з великою кількістю взаємодій і технологічних "примочок". Звичайно, в геймплеї трохи простежуються риси інших проектів розробників. Але завдяки тому самому сеттингу вийшло відтворити круті місії з власним стилем. Наприклад, щоб викрасти машину, герой не буде діяти як персонажі GTA. Йому доведеться попотіти над тим, щоб безшумно позбутися від сигналізації. Не дивно, що геймплей Watch Dogs відгуки зібрав непогані. Кожен може реалізувати в собі хакерські здібності, до того ж завдань тут величезна кількість. Все зав'язано з особливою операційною системою, якій Пірс може керувати за допомогою свого смартфона.
Гра Watch Dogs: відгуки гравців, системні вимоги і оптимізація
Варто розуміти, що геймплей ніяк не пов'язаний з реальною хакерської діяльністю. Це лише примітивний симулятор, який не вимагає спеціальних знань. Складність завдань з кожним етапом зростає, хоча кожне з них не займає і 5 хвилин. Крім злому Пірс повинен буде спостерігати. Для цього він може використовувати свій смартфон. В цілому геймер може:
 • відключати живлення і зв'язок;
 • зупиняти поїзда;
 • регулювати світлофори;
 • водити авто;
 • піднімати мости тощо
 • Ці здібності можна розвивати, щоб просуватися по сюжетній лінії.

  Водіння в Watch Dogs

  Особливу увагу варто приділити машин в Watch Dogs. Герой може керувати автомобілем, але саме з цього приводу багато користувачі залишали негативні відгуки. Всю навколишню красу і в цілому стерпну історію затьмарюють жахлива графіка і керування машинами. Фізика виглядає настільки незграбно, що іноді збиває з пантелику. Будь маневр, виконаний героєм, виявляється дуже простим і абсолютно нереальним.
  Все не дуже добре і з ушкодженнями авто. Тому масштабні перестрілки з противниками здаються настільки важкими, що хочеться вийти з транспортного кошти і на своїх двох пуститися в бій. Тривалий час гравцеві доведеться провести за кермом. При цьому в аквапарку є багато різних автомобілів. Щоправда, виглядають вони, відверто кажучи, погано. Здається, що зроблені з пластику. Навіть сівши у вантажівку, не відчуваєш тяжкості і складності в управлінні. Він легкий і швидкий, а на поворотах його заносить, як і будь-яку легкову машину. Але користувачі у своїх відгуках про Watch Dogs (PS4) вказували на те, що така фізика водіння грає на руку в моменти погоні і швидкої їзди. Поліцейські розвороти зможе виконувати будь-який, хто жодного разу не грав в гонки. З-за досить непередбачуваною їзди можна будь-якого супротивника швидко ліквідувати.

  Завдання в Watch Dogs

  Гра ділиться на п'ять основних актів. Кожен має певну кількість голів. Серед них є прості завдання, які займають всього пару хвилин. Над деякими доведеться подумати довше.

  В цілому місії в Watch Dogs динамічні. Вони намагаються всіляко розкрити сюжетну лінію, нехай це і не завжди виходить. Перший акт знайомить гравця з історією головного героя. Вона починається з того, що Пірс дізнається ім'я вбивці його сім'ї. Йому потрібно вибратися з кімнати, прокрастися повз поліцейських, зламати камеру, зібрати дані і т. д.
  Гра Watch Dogs: відгуки гравців, системні вимоги і оптимізація
  Далі слід навчальна місія, яка навчить отримувати інформацію про ігрових персонажів і шукати її в смартфоні. Вже в третій місії гравцеві вдасться купити гвинтівку, а в наступній - убити ворожого хакера. Протягом практично всього першого акту Пірс намагається знайти потрібні коди, зламувати комп'ютери і отримувати важливі дані для того, щоб вийти на лиходіїв. Другий акт також зобов'язує геймера навчитися чомусь новому. Когось це може дратувати, оскільки більшість досвідчених гравців практично завжди пропускають подібне навчання. Але в цьому випадку краще дійсно взяти участь у такій місії, оскільки злом і інші хакерські справи можуть відрізнятися один від одного в залежності від цілей. До речі, в кожній місії є основне завдання, а також кілька цілей, які призведуть до нього. Таким чином набагато легше розібратися з тим, що робити у відкритому ігровому світі. У третьому акті гравець зайнятий Блюмом і Т-Боуном. Йому потрібно періодично пускатися в погоню, займатися зломом і рятувати хороших персонажів. Також йому доведеться зустрічатися з бандами. Деяких членів банд потрібно вбити, решту доведеться пощадити для отримання потрібної інформації.
  У четвертому акті місії не стають простіше. У них менше цілей, але вони призводять гравця до розв'язки сюжету. При цьому самі головоломки стають набагато складніше. П'ятий акт зовсім складається з однієї місії з кількома цілями. Watch Dogs (PS4) відгуки про місіях отримав позитивні. Гра не найпростіша. Вона вимагає часу і уваги. Багато чому доведеться навчитися, оскільки якісь моменти геймплея здадуться зовсім новими. Схвальні відгуки отримав і відкритий світ, який дозволяє гравцеві після проходження сюжету продовжувати вивчати його і робити все, що захочеться.
  Гра Watch Dogs: відгуки гравців, системні вимоги і оптимізація

  Мережева гра Watch Dogs

  Проект вийшов з однокористувальницька і багатокористувацьким режимом. Розробники дозволили гравцям вторгатися в світи інших. Якщо у вашому світі з'явився непроханий гість, доведеться кинути всі сили на його пошуки. Але якщо ви сильно боїтеся подібних втручань, таку опцію можна відключити. Мультіплеер виявився досить універсальним, що не могло не позначитися на відгуках про Watch Dogs (PS3). У ньому можуть брати участь гравці з консолями, комп'ютерними версіями і навіть мобільним геймплеєм. Багатокористувацька гра пропонує управляти поліцією, щоб зупинити помста Пірса. Тому всі ті випадкові ситуації, з якими стикається геймер в одиночній грі, перетворюються на керовані. Можна направляти вертольоти або машини до того місця, де може виявитися шахрай.

  Графіка в Watch Dogs

  Найбільш позитивно відгукувалися власники консолей, зокрема Xbox 360. Watch Dogs відгуки про графіку отримав не самі позитивні, оскільки гра виявилася занадто вимогливою. Головною особливістю проекту стала динамічність. У Чикаго ви зустрінете велику кількість цікавих явищ. Можна побачити, як городяни керують автомобілем, як у грі ведуть себе вода, електрика і вітер. Чому ж графіка виявилася настільки вимогливої? Розробники приділили особливу увагу деталям в Watch Dogs. Відгуки про них самі позитивні, оскільки багато геймери дійсно цінують подібні рішення. Наприклад, якщо на вулиці йде дощ, навколишні дістають і відкривають парасольки. Якщо ж почався сильний вітер, що можна помітити, як він здуває листя і управляє краплями дощу. Нічні вогні відображаються в калюжах асфальту. Головний герой ховає руки в кишені, коли починає відчувати холод. Всю цю атмосферність складно переоцінити.
  Гра Watch Dogs: відгуки гравців, системні вимоги і оптимізація

  Налаштування графіки Watch Dogs

  З-за такої непростої ресурсномісткою графіки виявилося, що без оптимізації Watch Dogs ніяк не обійтися. По-перше, порадувала широка графічна налаштування. По-друге, пізніше з'явилося оновлення, яке вплинуло на графіку гри. Гравець може налаштовувати дозвіл, якість згладжування і текстур. У розширеному меню можна працювати з ефектами. Помітними стають зміни з ультранастроек на низькі. Картинка відразу втрачає чіткість, фігури стають змащеними, а автомобілі схожі на мильницю. При цьому якість картинки не завжди змінюється у кращий бік при зміні різних ефектів. Іноді подібна налаштування може спровокувати безліч суперечок і викликати питання про доцільність.

  Графічний сюрприз

  Відразу після виходу гри багато виявили цікаву деталь - у файлах Watch Dogs були присутні розширені налаштування графіки. Вони були приховані, тому не кожен зміг дістатися до них. Завдяки новим параметрами гру можна було запустити в більшому дозволі з кращою якістю текстур і ефектів. Пізніше стала відома модифікація, яка допомагала поліпшити графіку до того стану, яке було показано в трейлері до гри. Мод дозволяє змінювати кількість людей на вулиці, покращувати якість відображення, погодних ефектів, тіней тощо Модифікація отримує оновлення і допрацьовується.

  Проблеми з Watch Dogs

  Незадовго до релізу у Мережу була злита піратська версія гри. Вона виявилася дуже проблемною та не могла впоратися навіть з кряком. Коли вийшла ліцензія, багато хто сподівався, що більше ніколи не зіткнутися з вильотами або лагами. Але на ділі все виявилося не так райдужно. Що робити, якщо Watch Dogs вилітає? В цьому випадку проблеми можуть бути пов'язані з різними причинами. Найчастіше така помилка виникала з системами на базі AMD. Користувачі залишали відгуки та рекомендували перейти до фірмове ПЗ відеокарти і відключити Dual Graphics.
  Гра Watch Dogs: відгуки гравців, системні вимоги і оптимізація
  Якщо під час запуску гри стали з'являтися сині екрани, значить, потрібно зайнятися оновленням драйверів. Після цього потрібно вимкнути автоматичну перезавантаження. Можна використовувати комбінацію кнопок Win+Pause/Break або перейти в додаткові параметри системи, щоб знайти відповідну опцію у графі «Завантаження і відновлення». Якщо виникли проблеми, пов'язані з відсутністю якого-небудь файлу з розширенням DLL, то достатньо знайти його в Інтернеті і завантажити в папку з грою.

  Друга версія

  Сиквела довелося чекати недовго. Вже через два роки після виходу першої частини в Інтернеті стали з'являтися відгуки про гру Watch Dogs 2. Це мультиплатформенна гра, яка вийшла в 2016 році. Вона продовжила встановлений розробником стиль і знову запропонувала гравцеві зануритися у відкритий світ. Ті, хто все-таки оцінив першу частину, були раді нової історії. По-перше, за рахунок того, що сюжет перенесли в інший сеттінг. По-друге, із-за того, що похмурий Чикаго змінився яскравим Сан-Франциско. Стало відомо і про нового головного героя. Вже з 15 листопада з'явилися відгуки про Watch Dogs 2 на PS4 і Xbox One, а вже через тиждень до них додалися відгуки власників ПК.

  Потрібне «залізо» для Watch Dogs 2

  Ніхто вже не був здивований тому, що друга серія виявилася ще вимогливіше попередньої. Деякі сучасні ПК навряд чи могли впоратися з ультранастройками. Для мінімальної графіки потрібно було обзавестися процесором Core i5 або FX 6120 з частотами від 25 ГГц. Гра вимагала 6 Гб оперативної пам'яті, 50 Гб вільного простору на вінчестері. Для запуску на мінімальній графіку потрібна була відеокарта GTX 660 HD 7870. Щоб в повній мірі насолодитися якісною графікою, розробники запропонували рекомендовані системні вимоги Watch Dogs 2. Необхідний процесор: Core i53470 з частотою від 3200 МГц або FX 8120 з частотою від 3900 МГц. Для хорошої продуктивності потрібна оперативна пам'ять 8 Гб і 50 Гб вільного простору на ЖД. Найкраще справляється з грою відеокарта GTX 970 або 1060 а також R9290 від Radeon.

  Історія в Watch Dogs 2

  В цілому проект отримав позитивні відгуки. Watch Dogs 2 - AAA гра, яка відноситься до высокобюджетному класу.
  Гра Watch Dogs: відгуки гравців, системні вимоги і оптимізація
  Сюжет оповідає про хакера, який проживав в Каліфорнії. Маркус Холлоуей прибуває в Сан-Франциско, адже саме тут розташована та сама Кремнієва долина. Він об'єднується з бандою, щоб разом з іншими хакерами боротися проти корупції в корпораціях і жадібних влади. Маркус захоплює управління другою версією вже знайомої геймеру операційної системи. Всі свої подвиги він викладає в Мережу.

  Геймплей

  Геймеру доведеться пройти гру класу AAA. Відгуки Watch Dogs 2 отримала позитивні вже з моменту виходу. Звичайно, багато з моменту виходу першої частини чекали, що буде проведена робота над помилками. І ось нарешті перед ними постав оновлений проект, в якому розробники постаралися втілити всі бажання шанувальників. Ця версія стала ще більше схожим на GTA 5 як мінімум завдяки оновленій графіку. Геймплей також нагадує популярну гру від Rockstar за структурою завдань. Ключові місії тут нагадують пограбування в GTA 5 а також помітні схожі риси з другою частиною Assassin's Creed. Основна відмінність - протагоністи цієї серії не вбивці або грабіжники, а хакери. Відповідно, головоломки та завдання будуть відрізнятися для них. Друга частина, як і раніше нав'язує гравцеві стелс-режим, і багато відзначали це у відгуках про Watch Dogs 2. Але для тих, хто не готовий витрачати час на безшумне проходження, в грі є зброя. Геймерам сподобалося і те, що розробники не стали нав'язувати єдине правильне рішення місії. Тобто тут стали використовувати риси жанру пісочниця, який надає гравцеві відразу кілька шляхів. Крім декількох способів проходження завдань можна також використовувати різні шляхи потрапляння на локацію. Як завжди, гравцеві належить взаємодіяти з системами міста, які знаходяться під управлінням операційної системи. Поле діяльності у новій серії розширилося. Хакери можуть зламати все, що працює на мікросхемах.
  Гра Watch Dogs: відгуки гравців, системні вимоги і оптимізація
  Тому в Watch Dogs 2 можна використовувати чужі телефони, комп'ютери, автомобілі, камери відеоспостереження, світлофори і багато іншого. Завдяки подібній шахрайської діяльності головний герой встановлює пастки, вставляє палки в колеса ворогам і всіляко порушує встановлену систему.

  Рецензії та оцінки

  У Мережі можна знайти багато відгуків гравців про Watch Dogs 2. Але дуже багато чого дає професійну думку. Популярні ігрові ресурси з моменту релізу вже почали складати свою думку. З чим-то гравці були не згодні, але, як правило, подібні рецензії мало чим відрізняються від відгуків звичайних геймерів. Середній бал склав 8-85 а це вже більше, ніж отримала попередня частина. Фахівці позитивно відзначили механіку гри і структуру завдань. Сподобалися їм ролики і гумор. Заміна Чикаго Сан-Франциско позитивно вплинула на атмосферу гри. Завдяки покращеній графіку герої стали виглядає реалістичними. Навіть сюжет виявився не сопливим, а навпаки, дуже динамічним і веселим. Крім того, в цей раз розробникам вдалося підняти серйозні теми в історії протагоніста. Нарешті-то значно покращилася фізика водіння. Це, в свою чергу, вплинуло на перестрілки. Завдяки правдоподібності і увазі до деталей кожен може відчути себе всесильним хакером. А ось до негативним сторонам другій частині варто віднести зустрічаються баги. Крім того, деякі ШІ можуть поводитися дивно. Сюжетна лінія місцями розвивається сумбурно, виникали питання і до чекпоинтам в деяких місіях.

  Відгуки геймерів про Watch Dogs 2

  В Інтернеті переважно зустрічаються позитивні відгуки про Watch Dogs 2. Багато відзначили, що вперше продукт компанії Ubisoft перевершив їхні очікування. Друга серія виявилася дуже вдалою. Розробники непогано впоралися зі сценарієм, добре прописали головних героїв. Антагоніст виявився не найжорстокішим серійним маніяком, а цілком звичайною людиною, який здається жорстким і зрозумілим. Порадувало і підняття багатьох важливих тем для сучасності. Незважаючи на велику кількість скриптів, розробникам вдалося відтворити живий світ. ІІ цікаво реагують на дію гравця, нехай і не без проблем. Місії не здаються нудними, тому за 20 годин проходження основної лінії не втомлюєшся від них. Негативно відгукувалися про деякі баги, які поки не пофиксили. Також не всім сподобалося проходження у стелс-режимі, яке може набриднути відсутністю динаміки. Деякі завдання отримали одноманітну механіку, а музика інколи зависає на одній мелодії.

  Популярі новини
  Загрузка...