Небесна кузня Скайріма: опис локації, моди, секрети

137 0 Новини високих технологій

Небесна кузня Скайріма розташований у місті Вайтран, неподалік від Драконячого Межі, у Вітряному районі. Зараз кузнею заправляє Йорлунд Сіра Грива, який займається тим, що забезпечує зброєю фракцію Соратників.

Загальна інформація

Локація ідеально підходить для кування міцною небесної сталі, яка наділена особливими властивостями і здатна завдавати серйозної шкоди в бою. Крім цього, кузня також використовується для проведення поховання полеглих Соратників і організації поховальних багать. Небесна кузня часто асоціюється з сонцем, в той час, як секретна Нижня кузня, розташована на нижньому рівні, є прообразом місяця (тут простежується зв'язок з перевертнями, якими є Соратники).


Небесна кузня Скайріма: опис локації, моди, секрети

З історії

Згідно з різними джерелами, Небесна кузня Скайріма існувала задовго до заснування міста Вайтран. У серії книг Songs of Return можна знайти інформацію про те, що місцеві ельфи вважали це місце божественної реліквією. Коли до нього добралася фракція Соратників, вони відразу ж поспішили приватизувати собі місце, збудувавши неподалік Йоррваскр. Після цього, до місця стали стікатися інші поселенці і, в кінцевому рахунку, з'явився цілий місто, який отримав назву Вайтран.

Крафтінг

Робота в Небесній кузні Скайріма нічим не відрізняється від роботи в інших кузнях. У ній можна викувати не тільки особливу небесну сталь, але і будь-який інший стандартний предмет. Для того щоб відкрити додаткові опції крафтінга, необхідно виконати квест "Останній борг" і стати лідером Соратників.
Небесна кузня Скайріма: опис локації, моди, секрети

Complete Skyforge

Complete Skyforge — це корисний мод для "Висування" на Небесну кузню, який стане в нагоді всім бувалим гравцям. З його допомогою можна перетворити в кузню повністю укомплектовану і зручну майстерню, де буде стояти все найнеобхідніше. Модифікація додає дублення верстат, великий скриню, в якому можна зберігати матеріали, плавильню і верстак.

Популярі новини
Загрузка...