Як пройти гру "Втеча з стайні": керівництво

163 0 Новини високих технологій

Серед простеньких flash-ігор можна знайти по-справжньому цікаві проекти. Наприклад, в жанрі головоломок. У даній статті ви дізнаєтеся, як пройти гру "Втеча з стайні". Керівництво допоможе вам впоратися із завданням, якщо ви не помітили рішення.

Як пройти гру "Втеча з стайні": керівництво

Що це за гра?

"Флешка" являє собою гарну і цікаву гру про кониках, які живуть своїм життям в затишному загоні. Однак серед них є і бунтар, яким не сидиться на одному місці. Тому головний герой бажає втекти з свого будинку. Гравцеві належить допомогти жеребцеві в цій справі і вирішити декілька головоломок. Гра складається з декількох екранів з завданнями - все в дусі класичних квестів.

Інструкція по проходженню

Розберемося в тому, як пройти гру "Втеча з стайні" поетапно. На першому екрані ми бачимо кінь, що знаходиться в загоні. Для початку її необхідно випустити з нього. Гравець повинен натиснути на шпінгалет, який закриває двері.


Після цього вам відкриється вид, який був захований за дверима. Там розташовані дві миски з водою і кормом. Над раковиною для води є кнопка для набору - тиснемо її. Після цього ємність наповниться. А над раковиною для їжі є 4 дивних символу - запам'ятовуємо їх і виходимо на попередній екран. Тепер беремо мітлу з лівого кута кімнати і розгрібаємо тирса, щоб знайти ключ. Підбираємо його і переміщаємося вправо до появи кімнати з курками. Швидко клікаєм на верхню курку, щоб забрати з-під неї підкову. Також на цьому екрані забираємо з собою овочі і фрукти. Тепер у лівому екрані підбираємо підкову, яка захована під чорним чоботом. Забираємо з собою і яблуко з верхньої полиці. Зліва знаходимо скриня і відкриваємо його раніше знайденим ключем. В ящику буде потрібний гравцеві сувій.


Як пройти гру "Втеча з стайні": керівництво
Проходьте у двері і бачите грубку, за якою знаходиться потрібний інструмент. Також відсуваємо ящик з кошенятами і знаходимо за ним молоток. Тепер звертаємо увагу на послідовність у підказці на печі і смикаємо важіль. Після цього вимикаємо грубку, відкриваємо, забираємо заготівлю і б'ємо по ній молотком - підкова готова!

Кінцівка гри

Залишилося повернутися до коня і надягти 3 підкови. Після цього піде метеоритний дощ, який надасть заготовку для останньої підкови. В кінці гри конячка стає єдинорогом, якого потрібно погодувати раніше зібраної морквою. Наостанок залишається повернутися в зону, де знаходяться курки, і набрати в совок трохи зерна. Потім зайти в загін до єдинорогові і підсипати їжі в одну з годівниць. На цьому ми закінчуємо проходити гру "Втеча з стайні"!

Популярі новини
Загрузка...