Найцікавіші моди для Dragon Age Origins: як встановити, опис

177 0 Новини високих технологій

Dragon Age завжди була і досі залишається однією з найбільш популярних серій відеоігор в жанрі фентезійної RPG. Її ключова особливість полягає у великій реіграбельності, завдяки якій хочеться повертатися в дивовижний світ Тедаса знову і знову. І зараз, з виходом невеликого, але багатообіцяючого тизера DA 4 саме час відійти до витоків і згадати, з чого ж починалося це епічні фентезійне пригода.

Улюблена класика

Саме Dragon Age Origins стала першою в серії, що поклала початок двом не менш успішним сиквелам. Незважаючи на те що гра була випущена практично 10 років тому, геймплейно і графічно вона здатна дати фору багатьом сьогоднішнім проектів. При цьому дуже часто користувачі самі не упускають можливості поліпшити улюблену гру за допомогою спеціальних модифікацій. Крім стандартних доповнень на одяг, зовнішність і анімацію, можна також знайти різноманітні технічні моди і навіть моди 18+. Dragon Age Origins має одне з наймасштабніших мод-ком'юніті, яке продовжує створювати контент і донині.


Найцікавіші моди для Dragon Age Origins: як встановити, опис
Для початку ми розберемося в тому, які моди краще поставити на свою версію гри. Нагадуємо, що модифікацій існує величезна безліч, проте багато з них часто конфліктують між собою і, як результат, "ламають" гру. Ми рекомендуємо починати з модів, про які йтиметься нижче, так як вони є одними з найпопулярніших і використовуються мільйонами користувачів по всьому світу.

Доповнення для супутників

Перша модифікація з даного списку називається Character Respecialization. З її допомогою можна розподілити навички і вміння всіх супутників, що знаходяться в даний момент в загоні. Модифікація додає в кожне місто по одному темному ворону, з лапки якого можна зняти заповітний перерозподіляє еліксир.


Ще одне незвичайне, але при цьому вельми популярне доповнення White Teeth — допомагає відбілити зуби всіх персонажів, що зустрічаються в грі. Так-так, багатьом гравцям важливий і цей незначний аспект! Що стосується інших модів для Dragon Age Origins на зовнішність, то тут можна скористатися доповненням More Hairstyles v051. Воно додає в гру набір нових зачісок для людей і ельфів. Гномам підійде модифікація під назвою Schwarzalbenheim, яка відкриває доступ не тільки до нових зачісок, але і до нової бороді і навіть аксесуарів. Про те, як встановити моди для Dragon Age Origins, ми розповімо трохи пізніше.
Найцікавіші моди для Dragon Age Origins: як встановити, опис

Обладунки та зброю

Кілька цікавих модів на шикарну броню:
 • "Гравірована і відполірована Броня Варта" — сильні обладунки для високих рівнів складності.
 • "Броня Загиблого короля" — відкриває доступ до збруї Кайлана.
 • "Броня темного Храмовників".
 • "Броня для Сірого Варта-Ельфа" — підходить тільки для однієї раси.
 • До речі, для більш зручного розподілу інвентарю Варта і його супутників краще скористатися спеціальними стійками, які додаються в гру через мод Gear Стійки. Після його установки в таборі персонажів з'являться кілька стійок для броні і зброї. Кілька цікавих модів на зброю для Dragon Age Origins:
 • "Комплект Зброї Fenod" — кілька комплектів нового зброї, яку можна придбати у торговця Буцати (плоскі і довгі мечі, кинджали, сокири та молоти).
 • "Сльоза Уртемиэль" — два унікальних довгих лука.
 • "Природний арсенал" — мод додає в гру кілька нових предметів з унікальним дизайном (сокира, нагадує вороне крило, булава з ребрами у вигляді баранячих рогів, щит, на поверхні якого зображений буйвол, і т. д.).
 • Найцікавіші моди для Dragon Age Origins: як встановити, опис

  Модифікації, що впливають на хід гри

  Наступні моди напевно сподобаються гравцям, які вирішили перепройти Dragon Age Origins і вже знайомі зі всіма сюжетними поворотами. З їх допомогою можна пропустити цілі рівні, які, з багатьох причин, не користуються великою популярністю у шанувальників оригінальної частини.
  Так, наприклад, модифікація Skip Ostagar дозволяє пропустити одну з найперших локацій — Остагар. По суті, ідеальне рішення для гравців, які люблять перепроходити сюжет по декілька разів і не хочуть витрачати кілька годин на довгу зав'язку. Ще один популярний мод під назвою Skip the Fade допомагає пропустити довгий проходження локації "Тінь". Зазначимо, що це не мод для Dragon Age Origins на мага, тобто він не має нічого спільного з прологом. Так, Skip the Fade пропускає один з рівнів у Башті Кола, проте, за сюжетом, цей рівень починається набагато пізніше, і пов'язаний він з кошмарними снами і порятунком союзників, а не з Катуванням.

  Як встановити моди для Dragon Age Origins? Спосіб 1

  Найцікавіші моди для Dragon Age Origins: як встановити, опис
  Отже, ми вибрали і завантажили всі необхідні модифікації і тепер перед нами постає головне питання: як зробити так, щоб вони заробили? Для початку необхідно зробити запасну копію папки, в яку потім будуть додаватися моди. Називається вона DragonAge і знаходиться в "Моїх документах", в підрозділі BioWare. До речі, зберегти створену копію краще на іншому диску, D або E.
  Як встановити моди для Dragon Age Origins після резервного копіювання? Для цього необхідно завантажити на комп'ютер спеціальну програму під назвою DAO-Modmanager — з її допомогою і буде проходити установка. Виконуємо наступні кроки:
 • Розпаковуємо скачаний файл за допомогою 7-zip або WinRar (в залежності від архіву).
 • Запускаємо програму через ярлик .exe. Вибираємо саму першу вкладку Mods і натискаємо на "Показати все" — у нижній частині віконця повинні відображатися всі моди, які ми завантажили раніше. Клікаємо по значку потрібного і вибираємо "Установку". До речі, таким же чином можна видалити непотрібні модифікації, вибравши опцію Delete, а не Install.
 • Спосіб 2: установка файлів з розширенням .dazip

  Найцікавіші моди для Dragon Age Origins: як встановити, опис
  Спосіб, про який ми розповіли вище, повинен працювати в більшості випадків. Але як встановити моди для Dragon Age Origins, якщо викачані файли мають розширення .dazip? У цій ситуації допоможе розібратися корисна програма під назвою Daupdater. Більше того, її не потрібно шукати і завантажувати окремо на комп'ютер — вона вже знаходиться в папці bin_ship, у підрозділі DragonAge (там, де встановлена сама гра). Просто відкриваємо програму, клацнувши по ярлику .exe, і натискаємо на DAZIP. Потім вказуємо адресу папки, в якій лежать всі необхідні модифікації, і запускаємо установку.

  Популярі новини
  Загрузка...