Популярні моди на рух в "Майнкрафт"

302 0 Новини високих технологій

Оскільки комп'ютерна гра Minecraft що повністю складається з кубів, включаючи персонажів, несправедливо вимагати від неї реалістичної анімації руху - стрибків, кроків і так далі. Проте умільці і фанати гри можуть змінити в кращу сторону буквально будь-яку складову. Тому зараз існує ряд доповнень, які кардинально змінюють фізику пересування мобів та ігрових персонажів. Розглянемо кілька модів на рух в "Майнкрафте".

Популярні моди на рух в "Майнкрафт"

Mo'Bends

Перша модифікація - Mo'Bands. Вона повністю змінює базові моделі героїв і монстрів на опрацьовані. Тепер у персонажів реалістично згинаються коліна і лікті, є повороти голови і так далі. Крім звичайної анімації при пересуванні модифікація також змінює використання зброї ближнього бою, стрільби з лука, удари руками та інше.


Не забули творці мода на рух в "Майнкрафте" і про членистоногих. Павуки тепер більше нагадують своїх реальних побратимів. До того ж творці переробили моделі зомбі - персонажі схожі на своїх колег з фільмів та інших ігор. Загальна кількість нововведень - це десятки рухів для мобів і героїв. Разом з Mo'Bands вам буде приємніше спостерігати за діями героїв.
Популярні моди на рух в "Майнкрафт"

Smart Moving

Другий мод на рухи в "Майнкрафте" називається Smart Moving. Крім зміни стандартних анімацій, розробники модифікації вирішили поліпшити набір дій, які може вчиняти герой. Наприклад, тепер висота стрибка становить не 1 блок, а цілих 3. Це дозволяє швидко вилазити на високі будівлі та предмети. Друга зміна - прискорення плавання і пірнання. Всім відомо, що саме у воді швидкість персонажа падає. З цим модом на рухи в "Майнкрафте" проблеми більше не буде.


MPM Mod

З цим доповненням в гру додається 12 нових рухів і анімацій. Також розробники ввели спеціальний редактор моделі персонажа, що дозволяє створити будь-якого героя - подовжити руки, ноги, голову і так далі. Можна модифікувати модель героя елементами тіла монстрів. Наприклад, прикріпити до нього крила або хвіст. Оскільки це мод на рух в "Майнкрафте" не будемо забувати про найголовніше. У гру додані анімації танцю, відпочинку, полювання, злості, поклону, лежання на землі, обіймів і багато іншого.
Популярні моди на рух в "Майнкрафт"

Установка

Щоб встановити перераховані модифікації на Minecraft на комп'ютері, вам знадобиться спеціальна утиліта Minecraft Edge. Після цього потрібно завантажити файли мода і скопіювати їх в папку mods, яка знаходиться на системному розділі жорсткого диска в каталозі Users/ім'я/AppData/Roaming/.minecraft. При цьому не потрібно розпаковувати скачаний архів. Тепер відкриваємо утиліту і додаємо мод до гри. Готово!

Animated Plus

Це додаток підходить для мобільної версії гри Minecraft Pocket Edition. Є практично точною копією модифікації Smart Moving. Мод змінює анімацію плавання, скритного режиму, повороту голови, взаємодії зі сходами і так далі. Однак є і негативна сторона - модифікація працює тільки в творчому режимі. Щоб встановити мод на реалістичні руху на "Майнкрафт" 1122 вам потрібна програма BlockLauncher Pro. В ній потрібно відкрити вікно налаштувань і зайти в ModPE Script. Після цього включаємо підтримку модифікацій і додаємо заздалегідь завантажений файл Animated Plus. Ми розглянули кілька основних модів на рух в "Майнкрафте". Вони дозволять прикрасити гру і зробити геймплей більш різноманітним!

Популярі новини
Загрузка...