Де знайти акваланг в The Forest різних версіях?

314 0 Новини високих технологій

The Forest - це комп'ютерна гра, перша версія якого вийшла в 2014 році. Жанр гри - survival horror. Сюжет там взагалі-то короткий, набагато більше часу займає вивчення острова. Це слід зробити для того, щоб врятувати сина головного героя. Для цього знадобиться знайти безліч предметів, в тому числі і акваланг. Без нього не можна буде дістатися до мети. Акваланг в деяких версіях змінював своє місце розташування. Давайте ж розберемося, де знайти акваланг в The Forest.

Акваланг в The Forest версії 1.0

Даний варіант є повноцінною грою. Версії, що вийшли до цього, були лише предпатчами. Вийшла гра в 2018 році. Так, де знайти акваланг в The Forest 1. 0? Як і практично всі ключові предмети, акваланг знаходиться в печері.
Де знайти акваланг в The Forest різних версіях?
Знаходимо по карті цю печеру і спускаємося вниз. Слід заздалегідь підготуватися, тому що внизу гравця чекатимуть різні мутанти з гри, готові його вбити. До того ж слід взяти з собою їжі і води, так як герой може від цього загинути.


Після того як спустились в печеру, слід озирнутися, так як аборигени можуть відразу ж напасть. Якщо гравець бажає, то може збирати всі необхідні їй предмети по дорозі. У печерах зазвичай буває багато всього цікавого. Наприклад, малюнки на стінах, записки, фігури, зроблені з каменю і так далі. Детальніше на цьому зупинятися не будемо. Після огляду першої секції печери слід підійти до дерев'яного паркану з хрестами. Так, це прохід далі. Беремо в руки будь-яку зброю, бажано сокиру, і ламаємо даний паркан. Після чого проходимо далі. В наступній секції на гравця також нападе парочка аборигенів. Позбавляємося від них, після чого оглядаємо секцію. Наприкінці неї буде схожий паркан, який гравець ламав до цього. В цей раз це муляж і за ним знаходиться кам'яна стіна. Для того щоб пройти далі і дізнатися, де знайти акваланг в The Forest, слід спуститися по канату. Він знаходиться десь в середині даної секції печери. Спускаємося.


Саме в наступній секції знаходиться акваланг з балонами повітря. Проходимо до води і зліва від гравця буде мертвий чоловік, а поруч з ним акваланг.
Де знайти акваланг в The Forest різних версіях?
Ось таким чином можна відповісти на питання про те, де знайти акваланг в The Forest. Для того щоб вибратися з цієї печери, є два шляхи. Перший з них простий, але не цікавий. Можна просто повернутися назад по вже пройденому шляху. Другий же набагато цікавіше, до того ж він дозволить вивчити печеру до кінця, а також випробувати знахідку у справі. Перший шлях тут описувати не будемо. Для початку слід надіти наш акваланг. Заходимо в меню, де знаходяться речі героя, і "тикаємо" на акваланг. Після цього пірнаємо у воду, яка знаходиться поруч. Під водою буде невеликий прохід, пропливаємо його. Далі спливаємо, зачищаємо цю секцію, знову пірнаємо і пливемо далі. В результаті гравець повинен спливти посередині одного озера. Не варто забувати, що, якщо повітря в балоні скінчиться, то герой почне задихатися. Просто слід поміняти балон на новий.
Де знайти акваланг в The Forest різних версіях?

Де знаходиться акваланг у версіях 073 і 073 b?

Багатьох цікавить те, де знайти акваланг в The Forest 073. У цій версії акваланг знаходиться точно в тому ж місці, що і у версії The Forest 1.0. Тобто розробники додали печеру з аквалангом в цю версію і практично не змінювали до фінального виходу гри. Єдине, що може відрізнятися, це кількість мутантів, які охороняють місце, і кількість лута, який можна зібрати. Також у цій версії трохи відрізняється перший спуск у печеру. У версії 073 його важче помітити здалеку.
Де знайти акваланг в The Forest 073b? Відповідь той же. У такий же печері, відрізняється незначними деталями.

Навіщо потрібен акваланг в The Forest?

Ми розібралися, де знайти акваланг в The Forest, залишилося дізнатися, навіщо він потрібен. Акваланг, як зрозуміло з назви, потрібно для того, щоб плавати під водою тривалий час. Завдяки цьому можна вивчати глибини вод у грі для того, щоб знайти які-небудь унікальні предмети. Також акваланг послужить відмінним засобом для того, щоб дістатися до головної мети: сина головного героя. Адже для того, щоб пробратися у бункер, слід проплисти під водою чималу кількість часу.
Де знайти акваланг в The Forest різних версіях?

Підсумок

Як ми з'ясували, акваланг - досить-таки потрібна річ. Без нього не вдасться дізнатися кінцівку цієї прекрасної відеоігри. Добути акваланг, безумовно, важче, ніж, наприклад, палиці. Але не так важко, як деякі інші ключові предмети. Так як охороняють його тільки аборигени. Для досвідченого гравця, непогано вооружившего свого персонажа, це буде легкою прогулянкою. Для новачка ж така печера буде середньої за рівнем складності. Але в будь-якому випадку гравцеві не дадуть занудьгувати навіть в такій печері.

Популярі новини
Загрузка...