Огляд лазерної миші XL-750BK від A4Tech

109 0 Новини високих технологій

Компанія A4Tech добре відома на вітчизняному ринку комп'ютерної техніки. Вона випускає досить якісні периферійні пристрої: мишки, акустичні системи, клавіатури, навушники, мікрофони та інше. Особливою популярністю користуються саме миші. Серед них є моделі, розроблені виключно для геймерів. Саме такою і є миша XL-750BK. Взагалі, техніка цього виробника характеризується високим якістю й винятковою надійністю. Саме тому її так люблять. Однак ми відволіклися. Пора перейти до розгляду основних технічних характеристик вищезгаданої миші.

Огляд лазерної миші XL-750BK від A4Tech

Основні технічні характеристики

По суті, це та сама легендарна мишка, яку користувачі називають Х7. Саме вона є самою популярною у всій лінійці компанії. XL-750BK має лазерний сенсор з роздільною здатністю 3600 DPI. Це дозволяє досягти високої точності і використовувати мишу динамічних шутерах. Тобто там, де потрібна швидкість реакції. Миша має 7 програмованих кнопок (разом з колесом, яке теж натискається). На них можна призначити найбільш часто виконувані дії для того, щоб не звертатися до клавіатури. До комп'ютера дана мишка підключається за допомогою USB порту. Більше нічого в пристрої немає. Саме така простота і пояснює неймовірну надійність миші. Чим менше опцій, тим менша ймовірність, що-небудь зламається. А ще грають роль матеріали найвищої якості, які використовувалися при створенні корпусу миші.
Огляд лазерної миші XL-750BK від A4Tech

Висновок

Отже, ігрова дротова миша XL-750BK від компанії A4Tech відрізняється неймовірною простотою і відмінною функціональністю. Лазерний сенсор дозволяє успішно грати в динамічні шутери і РПГ, а сім програмованих кнопок полегшать виконання рутинних дій у будь іграшці. Безперечно варто придбати таку мишу. Хоч вона і трохи застаріла, але ще багато на що здатна. Не варто упускати такий шанс.

Популярі новини
Загрузка...