МФУ Xerox WorkCentre 3025BI: відгуки власників, опис та характеристики

202 0 Новини високих технологій

До групи систем документообігу початкового рівня відноситься МФУ Xerox WorkCentre 3025BI. Відгуки про це периферійному пристрої, його технічні параметри і характеристики, а також можливі варіанти застосування будуть надалі поетапно розглянуто. В додаток до цього буде наведено порядок налаштування цього універсального рішення.

МФУ Xerox WorkCentre 3025BI: відгуки власників, опис та характеристики

Призначення

До серії бюджетних систем документообігу належить МФУ Xerox WorkCentre 3025BI. Відгуки акцентують увагу потенційних покупців на те, що у нього досить скромні параметри і характеристики. При цьому виводити документи в кольоровому виконанні апарат нездатний. Тому найбільш оптимально таке багатофункціональний пристрій використовувати в невеликому офісі, в якому знаходиться 7-10 комп'ютерів. Також документообіг не повинен перевищувати 5000 сторінок на місяць. У цьому випадку розглянуте пристрій без проблем покриє потребу організації в друку.


Ще одне можливе місце його застосування - це розмножувальний центр. Такий принтер відмінно підходить для виведення рефератів і курсових на сторінках А4. До того ж таке МФУ відмінно підходить для використання в невеликих проектних організаціях для виведення пояснювальних записок.
МФУ Xerox WorkCentre 3025BI: відгуки власників, опис та характеристики

Комплектація

Список поставки цієї системи документообігу включає наступне:
 • МФУ.
 • Картридж для першого запуску з ресурсом 1500 аркушів.
 • Диск з драйверами для операційних систем Windows і документацією.
 • Силовий кабель.
 • Інтерфейсний кабель стандарту USB.
 • Гарантійний талон.
 • Єдиний мінус комплектації - це відсутність драйверів для інших популярних операційних систем, наприклад, Linux або MacOS. Але при необхідності їх можна скачати з Глобальної павутини на офіційному сайті виробника і проінсталювати.


  Картридж

  Картридж лазерного МФУ Xerox WorkCentre 3025BI здатний виводити лише чорно-білі тексти, таблиці і малюнки. В основі пристрою лежить лазерний метод виведення сторінок. Суть зводиться до того, що всередині нього знаходиться селеновий барабан. На його поверхні формується цифровий негатив майбутнього документа лініями електромагнітного поля. Потім на нього наносять порошок тонера, розподіл якого змінюється під впливом останнього фактора. Потім він проникає в поверхню сторінки. Два види картриджів використовується в цій системі документообігу. Один з них – це 106R02773. Його ресурс обмежений 1500 сторінками. Саме він входить у початкову комплектацію системи документообігу. Другий картридж - 106R03048. Він може вивести 3000 аркушів. Після того як комплектний картридж перестане працювати, краще буде окремо придбати 106R03048 і використовувати його.

  Комунікації

  Основний спосіб підключення цієї моделі МФУ до комп'ютера з керуючим програмним забезпеченням - це порт USB. Але на практиці його намагаються якомога рідше використовувати. Функції сервера документообігу при такому підключенні покладено на керуючу ЕОМ. Тому для сканування сторінки або ж виведення документа на папір ПК повинен бути включений.
  МФУ Xerox WorkCentre 3025BI: відгуки власників, опис та характеристики
  Другий спосіб підключення - це Wi-Fi. Його перевага полягає в тому, що інформація передається бездротовим способом. До того ж він безпосередньо комутується з комп'ютерною мережею. Тобто МФУ за сумісництвом є ще і сервером документообігу.
  Умовним недоліком багатофункціонального пристрою можна вважати відсутність роз'єму RJ-45. Але від такого способу підключення поступово відмовляються на користь Wi-Fi.

  Параметри системи друку

  Лише тільки в монохроматичному форматі здатне здійснювати друк з комп'ютера це багатофункціональний пристрій. В основі його лежить лазерний спосіб отримання документації. До його переваг можна віднести швидкодію і мінімальні витрати на різні витратні матеріали. А ось якість у цьому випадку буде низьким. Також такі системи документообігу мають підвищене енергоспоживання. Максимальна роздільна здатність в режимі принтера одно 1200 x 1200. Тому найбільш оптимально таке МФУ задіяти лише тільки в разі виведення тексту, таблиць чи графіків. У всіх інших випадках це пристрій вже не оптимально задіяти з точки зору якості. Час друку першої сторінки рівно 15 секунд. Потім така система документообігу може виводити до 20 аркушів. Ресурс картриджа дорівнює 3000 сторінок. Його достатньо для невеликої організації, і на це вказують в більшості своїй відгуки про БФП Xerox WorkCentre 3025BI. Заправка картриджа дозволяє істотно економити на утриманні такого пристрою. Знову-таки, для повторного її використання потрібен тонер і спеціальна мікросхема для деблокування МФУ.
  МФУ Xerox WorkCentre 3025BI: відгуки власників, опис та характеристики

  Сканер

  На відміну від режиму принтера, в кольорі вже може сканувати МФУ Xerox WorkCentre 3025BI. Відгуки виділяють посередня якість цифрових копій. І в цьому вже точно немає нічого дивного. Реальна роздільна здатність сканування системи становить 1200 x 1200. Знову-таки, за аналогією з режимом принтера, цього буде достатньо для простих графіків, текстів або ж таблиць. Цього дозволу недостатньо для якісних картинок. Своєрідним вирішенням цієї проблеми є активація технології цифрової інтерполяції. У цьому випадку дозвіл картинки збільшується до 9600 x 9600. На отримання однієї цифрової копії йде у цього БФП не більше 5 секунд. Тобто у нього досить високу швидкодію.

  Специфікації в режимі копіювального пристрою

  Ще більш скромні параметри з точки зору якості в режимі копіювального апарату. Про БФП Xerox WorkCentre 3025BI 3025V BI у відгуках акцентується увага на ще більш низькому якості документації. Але це немає нічого особливого з тієї причини, що максимальна роздільна здатність обмежена значенням 600 x 600. Але більшість аналогів розглянутої моделі в цьому режимі мають ідентичні специфікації. А ось чим відрізняється таке МФУ, так це швидкодією. Його швидкість виведення становить 20 сторінок протягом хвилини. Не кожен бюджетний копір таким показником може похвалитися.

  Налаштування

  Найбільш просто почати експлуатувати таке МФУ з допомогою інтерфейсу USB. Саме на його прикладі розглянемо алгоритм налаштування системи документообігу, який включає такі основні етапи:

 • Вилучення з упаковки та інсталяція на робоче місце.
 • Монтаж доків та оренду транспортних фіксаторів.
 • Підключення до мережі електропостачання та керуючою ЕОМ.
 • Включення комп'ютера і МФУ.
 • Інсталяція драйверів і діагностичного софта на ПК. Перезавантаження комп'ютера.
 • Перевірка працездатності системи документообігу.
 • Тепер багатофункціональний пристрій готовий до експлуатації і виконання своїх функцій.
  МФУ Xerox WorkCentre 3025BI: відгуки власників, опис та характеристики

  Вартість

  Лазерне МФУ Xerox WorkCentre 3025BI, як було зазначено раніше, є бюджетною системою документообігу. Тому ціна на неї досить демократична — 8000-9000 рублів.

  Відгуки

  Дуже позитивно характеризують відгуки лазерне МФУ Xerox WorkCentre 3025BI. У нього висока швидкодія, простий порядок налаштування, зведені до мінімуму витрати на утримання системи документообігу, низька вартість. Це основні його переваги. Мінус же в нього всього лише один. Він обумовлений використовуваної технологією виведення. Відповідно, і якість виведеної документації середня.
  МФУ Xerox WorkCentre 3025BI: відгуки власників, опис та характеристики

  Висновок

  У цьому матеріалі було поетапно розглянуто МФУ Xerox WorkCentre 3025BI. Відгуки про це устрій, його технічні специфікації, порядок установки та інша важлива раніше наведена інформація дозволять потенційним покупцям зробити правильний вибір щодо придбання такої бюджетної системи документообігу. Саме для такого ознайомлення і призначений цей огляд.

  Популярі новини
  Загрузка...