Як поміняти мову "Лайтруме": правила, алгоритм

209 0 Новини високих технологій

У багатьох користувачів виникають проблеми при роботі з англомовними програмами. Їм доводиться шукати переклад або намагатися самостійно знайти потрібну дію, на що часто йде чимало часу. У даній статті зазначено, як поміняти мову "Лайтруме" на російську.

Що таке Lightroom

Як поміняти мову "Лайтруме": правила, алгоритм
В Інтернеті існує безліч програм, призначених для обробки фотографій і картинок. Є прості редактори з корекцією кольорів, або професійні, з допомогою яких можна домагатися незвичайних колірних рішень. Одним з таких редакторів і є "Лайтрум". Він являє собою програмне забезпечення для швидкої, красивою корекції та обробки фотографій. Для більшості користувачів сумно як раз те, що інтерфейс програми повністю виконаний англійською мовою. А для тих, хто його не знає, орієнтуватися в програмі досить проблематично. Однак для кожної існуючої програми завжди знайдеться спосіб змінити мову на російську. Деякі розробники самі додають його в свої продукти. У такому разі переключитися на російську можна в налаштуваннях самої програми. Якщо ж його немає, існує кілька способів, як змінити мову в "Лайтрум" на російську.


Спеціальна збірка

Якщо постаратися, то в більшості випадків можна знайти спеціалізовані збірки, створені звичайними користувачами. У них зазвичай вирізані іноземні мови і доданий російська. Знайти складання можна на великій кількості сайтів та завантажити через торрент.

Українізатор

Як поміняти мову "Лайтруме": правила, алгоритм
Ще один спосіб, який підкаже, де поміняти мову "Лайтруме" на російську – використання русифікатора. Це невелика утиліта, яка в автоматичному режимі змінює файли обраної програми. Вона коригує їх таким чином, щоб замість файлу з англійською мовою додаток зчитував документ з російським перекладом, який також додається в папку. Після скачування русифікатора його необхідно запустити. Якщо подвійний клік по файлу не дав результатів, слід спробувати знову, тільки тепер від імені адміністратора. Після запуску користувачеві потрібно вибрати нехай для встановлення українізатора. Необхідно вказати місце розташування "Лайтрума", потім натиснути на кнопку "Встановити" і дочекатися закінчення процесу.

Популярі новини
Загрузка...