Чому не копіюється текст з сайту: в чому проблема? Як вирішити?

235 0 Новини високих технологій

Багато людей, які займаються текстом, стикаються з такою проблемою: чому не копіюється текст в "Ворд". І тоді ми задаємося питанням: "А чому не можна? Як скопіювати?" Відповідь досить простий і зрозумілий, а скопіювати цей текст зовсім нескладно. Взагалі, подібні сайти зустрічаються дуже рідко, тому що заборона копіювання певної інформації потрібен: будь-який текст можна скопіювати, якщо ви бачите екран. У даній статті ми розглянемо способи обходу подібної заборони, розповімо про програми, які допоможуть впоратися з цією ситуацією і трохи про безпеку вашого комп'ютера.

Чому не копіюється текст з сайту?

Справа в тому, що веб-програміст, який писав цей сайт, заборонив користувачам виконувати дії за замовчуванням: копіювати текст шляхом виклику контекстного меню натисненням правої кнопки миші; заборона комбінації клавіш ctrl + c. Ось чому на деяких сайтах не копіюється текст. Давайте швидше дізнаємося рішення даної проблеми.


Як скопіювати некопируемый текст з сайту?

Давайте наведемо два способи, як це можна створити:
 • з допомогою сторонніх програм;
 • використовувати код елемента.
 • Давайте підемо від простого до складного.

  Як скопіювати текст з сайту за допомогою коду елемента?

  Давайте зітремо з голови питання: "Чому не копіюється текст з сайту?" і вирішимо цю проблему. Зробити це не так складно, і у всіх браузерах процедура практично ідентична:
 • Наводимо курсор миші на потрібний нам текст або поле.
 • Натискаємо на праву кнопку миші (якщо вона не працює, то f12 на клавіатурі), натискаємо "Код елемента" або "Дослідити елемент".
 • Чому не копіюється текст з сайту: в чому проблема? Як вирішити?
  3. Після цього знаходимо потрібний текст і натискаємо на нього два рази.
  Чому не копіюється текст з сайту: в чому проблема? Як вирішити?
  4. Після того як потрібний нам текст виділився, натискаємо на поєднання клавіш: ctrl + c.
  Чому не копіюється текст з сайту: в чому проблема? Як вирішити?
  5. Готове. Текст скопійований, тепер ви можете вставити його в ваш редактор. Проблема тільки в тому, що скопіювати текст з сайту з форматуванням у вас не вийде.

  Як скопіювати текст з сайту за допомогою програм?

  Якщо ж вам не допоміг спосіб вище, то не варто засмучуватися. Швидше за все, допоможе наступний. Однак будьте особливо уважні, оскільки скачування будь-яких файлів з неперевірених джерел може спричинити зараження вашого комп'ютера вірусами.


  Для подібного вам допоможе невелика утиліта, яка поширюється абсолютно безкоштовно, швидко встановлюється і не забруднює ваш комп'ютер. Називається ця програма textify. А процес її встановлення досить простий: беремо її з іноземного ресурсу rammichael; слідуємо простий інструкції установки, яку запропонує програма. Після цього вона автоматично запуститься. Далі необхідно вибрати пункт shift, alt або ctrl. А нижче вказати другу кнопку, завдяки якій буде спливати вікно, за допомогою якого ви зможете скопіювати абсолютно будь-який текст без проблем.
  Чому не копіюється текст з сайту: в чому проблема? Як вирішити?
  Також існує програма Capture2Text, яка підтримує аж 100 мов, у тому числі російську. Однак варто зазначити, що ця програма на англійській інтерфейсі, як і попередня, тому мало що знають мову користувачів можуть виникнути деякі проблеми.
  Завантажуємо її з офіційного сайту і розпаковуємо (варто також зазначити, що важить вона трохи більше, ніж textify, однак є більш просунутою в своєму роді). Крім того, дана програма не вимагає установки. Завантажуємо і запускаємо програму від імені адміністратора. Готово, тепер при натисканні комбінації клавіш windows + Q у вас з'являється можливість виділити потрібний вам текст. Після цього з'являється вікно, з якого можна без всяких проблем скопіювати текст і вставити, де потрібно. Дана програма працює на розпізнавання тексту за допомогою штучного інтелекту, тому в окремих випадках можуть відбуватися збої. Ось ми і розібрали питання: "Чому не копіюється текст з сайту?"
  Чому не копіюється текст з сайту: в чому проблема? Як вирішити?

  Як завантажити програму і не отримати вірус?

  Все досить просто. Для цього намагайтеся не заходити на неперевірені джерела і цурайтесь сайтів з поганою репутацією. А у відстеженні репутації сайту вам допоможе розширення для браузера під абревіатурою WOT (Web of Trust). Воно допоможе вам не тільки захиститися від сайтів з шкідливим програмним забезпеченням, але і захистить від шахрайських сайтів. У цьому розширенні можна знайти справжні відгуки користувачів, які користувалися даним сайтом. Також скачивайте додатки тільки з офіційного сайту розробника, якщо такий є. А якщо ні, то намагайтеся скачувати з сервісу Yandex disk, Google disk та інших. Якщо слідувати цим правилам, ризик зараження вашого комп'ютера стане мінімальним.

  Програма незнайомою мені мовою. Куди натискати?

  Якщо мова йде про програму textify, то там достатньо знати про двох полях і всі вони - назви кнопок. Перша відповідає за додаткову клавішу, а друга - за кнопки миші: ліву, центральну, праву. А якщо ви зіткнулися з подібною проблемою в програмі Capture2Text, то вам необхідно знати 2 кнопки: це комбінація клавіш win + Q і кнопка OSR Language.

  Висновок

  Звичайно, існує безліч способів скопіювати текст з екрана монітора. Чому не копіюється текст з сайту "Ворд" з-за вчинку програмістів, багатьом повинно бути зрозуміло. Іноді, щоб не псувати відносини з замовником, вони не говорять, що дана функція марна, тому що текст, пароль і подібне все одно можна скопіювати, якщо видно екран монітора. У даній статті ми докладно поговорили про те, як можна обійти подібний "захист" і скопіювати некопируемый текст на будь-якому сайті. Ми дізналися про програми, які з легкістю допоможуть нам у виконанні наших намірів, якими б вони не були. Поговорили про найголовніше, про що ніколи не можна забувати про безпеку вашого комп'ютера, коли ви відвідуєте незнайомий сайт. Для повної безпеки ми дізналися про розширення WOT, яке допоможе не тільки знаходити шахрайські сайти, але і сайти з вірусами. Все, що представлено в даній статті, було перевірено. А наостанок хотілося б побажати удачі, здоров'я і чистого комп'ютера.

  Популярі новини
  Загрузка...