Акція «Запросити друга в World of Tanks»: як отримати бонуси і винагороду

289 0 Новини високих технологій

Розробники гри «Світ танків» цінує кожного свого користувача та заохочують новачків. Існує акція «Запроси друга в World of Tanks». Вона дає переваги новачкові на старті. І також програма передбачає винагороду людині, який запросив свого приятеля в гру. Крім цього, користувачі можуть кликати давно не заходили людей в «Світ танків».

Як працює реферальная програма

Акція «Запросити друга в World of Tanks»: як отримати бонуси і винагороду
У подібній акції може взяти будь-який користувач. Головне — проявляти активність. Тому що пригласившему необхідно перебувати у взводі з новачком. Щоб розібратися в бонусах акції «Запросити друга в World of Tanks», потрібно ознайомитися з деякими термінами:


 • Рекрутер. Це користувач, який запрошує неактивного або нової людини в гру. Для цього на записі має бути проведено не менше 100 боїв, а за останні два місяці у гравця повинен пройти мінімум 1 бій. Рекрутер може взяти тільки 50 рекрутів. В іншому випадку бонуси не зараховуватимуться.
 • Рекрут. Це людина, якого запросили в гру WoT. Їм може бути новачок, а також давно не що заходив у мережу користувач.
 • Резервіст. Запрошений осіб, який за два місяці не грав в WoT.
 • Логіка такої акції полягає у збільшенні людей, які грають в «Світ Танків». Для цього обом сторонам надаються бонуси. У підсумку рекрутер може отримати унікальний танк Т95Е2. Крім цього, покладаються члени екіпажу, збільшений досвід і кредити за проведений бій. Однак стосується це тільки боїв у взводі. Все це можна отримати, якщо запросити друга в World of Tanks.


  Як відправляти запрошення

  Для цього необхідно зайти в свій особистий кабінет на сайті Wargaming. З нього людині можна надсилати запрошення гравцям. Всі досягнення рекрута видно як на сайті, так і в самій грі. Кожній людині можна розіслати тільки 5 запрошень у гру. Один користувач може прийняти інвайт до трьох разів. Щоб правильно відправити запрошення одного в World of Tanks, необхідно:
 • У надісланому инвайте перейти по спеціальному посиланню.
 • Резервіст повинен зайти в особистий кабінет протягом семи днів.
 • Оновлюються запрошення, якщо рекрут зіграє від 10 боїв.
 • Якщо користувач зробить все правильно, то бонуси у програмі «Запроси друга World of Tanks » йому забезпечені. У взводі гравцям слід перебувати, щоб новачок питав поради у більш досвідченого рекрутера.

  Запросити друга в World of tanks: бонуси

  Акція «Запросити друга в World of Tanks»: як отримати бонуси і винагороду
  Щоб люди отримали заохочення, необхідно дотримувати деякі умови. У їх число входить: проведення боїв у взводі, перемога в битві. Крім цього, обидва людини повинні потрапити в топ-10 гравців у команді з заробленого досвіду. Якщо всі ці умови дотримуються, то рекрутер і рекрут отримають:
 • Досвід в загальний лічильник. Це необхідно для того, щоб отримати унікальний танк Т95Е2. Крім техніки, рекрутеру будуть надані всі члени екіпажу і 1000000 срібла. Щоб отримати танк люди повинні зібрати один мільйон досвіду. Це дорівнює прокачування одного «топа».
 • Бустери досвіду. Він збільшується у 3 рази протягом доби. Далі, у гравців буде дворазове множення на тиждень. Після цього досвід буде збільшуватися в 1.5 рази.
 • Помножувачі досвіду збільшуються з наявністю преміум аккаунта.
 • Якщо рекрутеру необхідний тільки танк Т95Е2 то він зі своїм напарником у взводі може дійти до техніки десятого рівня. В такому випадку людина не отримає деяких членів екіпажу, наприклад, командира. Нараховується танк одноразово. Якщо гравець захоче запросити друга в World of Tanks ще раз, техніку він не отримає.

  Особливості танка

  Акція «Запросити друга в World of Tanks»: як отримати бонуси і винагороду
  Техніка вважається елітною, що дозволяє на ній заробляти в 2 рази більше досвіду екіпажу. Завдяки цьому гравець прокачує командира, навідника, стрілка або механіка водія в кілька разів швидше. Можна це робити лише на екіпажі танків США. Крім цього пересадка фахівців відбувається без штрафів. І також гравець може включити прискорене навчання екіпажу. І це не єдині бонуси, які стануть доступними, якщо запросити друга в World of Tanks.

  Хитрощі отримання танка

  У самий перший день рекрут може придбати техніку невеликого рівня. На таких танках найпростіше отримувати досвід, який множиться на 3 протягом 24 годин. Гравці рекомендують купувати «Валентайн 2» або «Т-127». Вони коштують 1 тис. золотих монет. Таким чином обидва гравця в перший день можуть отримати 100000 досвіду. Вагомою перевагою такого взводу буде один досвідчений геймер, який здатний навчати новачка. Крім цього, гравці можуть придбати преміум аккаунт. Він буде збільшувати кількість напрацьованого досвіду. Також користувач може запросити ще кілька гравців, які будуть приносити йому досягнення. Весь досвід зараховується в загальну скарбничку рекрутера. Однак, як показує практика, такий метод неефективний.
  Акція «Запросити друга в World of Tanks»: як отримати бонуси і винагороду
  Рекрутів люди можуть шукати серед своїх друзів, на форумах та в соціальних мережах. Найчастіше рекрутери спілкуються з близькими людьми, яких починає цікавити захоплення свого приятеля. Цей інтерес можна перетворити на вигоду для двох гравців. У деяких випадках рекрутер може порадити зони пробиття певних танків. Для більш ефективної прокачування рекомендується грати з використанням голосового зв'язку. Найкраще підходить для гри програма «Скайп».

  Популярі новини
  Загрузка...