Ноутбук Lenovo IdeaPad 32015AST: відгуки, рекомендації, огляди, технічні характеристики та функції, що виконуються

107 0 Новини високих технологій

До серії найменш продуктивних рішень відноситься ноутбук Lenovo IdeaPad 32015AST. Відгуки про цю обчислювальної системи, її апаратні специфікації та рівень продуктивності в подальшому будуть розглянуті. Також будуть наведені можливі випадки її використання та надано рекомендації щодо покупки таких переносних ПК. Найбільший інтерес в подальшому викладена інформація буде представляти для новоспечених власників таких комп'ютерів або ж для тих, хто замислюється про покупку такої ЕОМ в осяжному майбутньому.

Ноутбук Lenovo IdeaPad 32015AST: відгуки, рекомендації, огляди, технічні характеристики та функції, що виконуються

Призначення

Отже, відгуки ноутбук Lenovo IdeaPad 32015AST відносять до серії найменш продуктивних обчислювальних рішень. Такі ПК підходять лише для реалізації найпростіших завдань, які висувають мінімальні вимоги до апаратних специфікацій комп'ютера. На таку його спеціалізацію вказує наявність процесора Е2 і графічного прискорювача R2 від компанії "АМД". Але наявність скромною "начинки" вказує на те, що такий переносний комп'ютер може похвалитися збільшеним часом автономної роботи.


Найбільш оптимально дану модифікації ПК використовувати при обробці текстових або ж табличних документів. Також його продуктивності достатньо для відтворення звукових файлів. В додаток до цього відеозапису як до 720р на такому "залізі" цілком можна переглядати. Прекрасно цей список доповнюють сайти Глобальної павутини і найпростіші іграшки. Такі програми на цьому апаратному забезпеченні теж відмінно будуть функціонувати. А ось для реалізації більш складного коду такий мобільний комп'ютер не підходить.

Комплектація

Найбільш часто можна зустріти на прилавках магазинів чорний ноутбук Lenovo IdeaPad 32015AST. Відгуки ж при цьому вказують на те, що в домашніх умовах краще використовувати сріблястий варіант корпусу. На ньому не так сильно помітні бруд і пил. При цьому вартість в них практично однакова.


Комплект включає:
 • Ноутбук.
 • Блок живлення.
 • Диск з драйверами та документацією.
 • Керівництво користувача.
 • Коробку з картону, в якій дуже зручно такий комп'ютер транспортувати.
 • Гарантійний талон.
 • Звичайно, у цього списку є певні недоліки. У першу чергу необхідно відзначити відсутність у ньому транспортної сумки, яка б дозволила новоспеченому власникові носити таку мобільну обчислювальну систему. Також до мінусів переносний ЕОМ можна віднести те, що вона функціонує під управлінням системи FreeDOS. Можна встановити безкоштовну систему, наприклад, Ubunty або ж додатково придбати Windows 10. Але є більш доступні ПК такого класу, які працюють під управлінням останньої, найбільш поширеною на сьогоднішній день ОС.
  Ноутбук Lenovo IdeaPad 32015AST: відгуки, рекомендації, огляди, технічні характеристики та функції, що виконуються

  Мікропроцесор

  На мікропроцесорі Е2-9000 грунтується, як було раніше зазначено, ноутбук Lenovo IdeaPad 32015AST 80XV001PRK. Відгуки користувачів і фахівців акцентують увагу на його вкрай низькому рівні швидкодії. Цей чіп містить лише два обчислювальних ядра. До того ж він не підтримує технологію SMT. Тому код він обробляє всього лише в два логічних потоку на рівні. Його тактова частота може змінюватися в межах від 18 до 22 ГГц. Також третій рівень кешу на його напівпровідниковому кристалі відсутня, а обсяг другого становить 1 Мб.
  Цей чіп має відмінний рівень енергоефективності. Але ось продуктивність у нього дуже і дуже низька. Тому використовувати його, як було раніше зазначено, найбільш правильно при реалізації найпростіших завдань.
  Ноутбук Lenovo IdeaPad 32015AST: відгуки, рекомендації, огляди, технічні характеристики та функції, що виконуються

  Графічна підсистема

  Інтегрованим прискорювачем укомплектований ноутбук Lenovo IdeaPad 32015AST. Відгуки ж при цьому виділяють його вкрай низька швидкодія. Модель вбудованої відеокарти – Radeon R2. Цей акселератор оснащений 128 шейдерними модулями і 2 додатковими процесорами для проведення обчислень. Тактова частота адаптера дорівнює 500 МГц, і це значення у процесі роботи не змінюється. Діагональ екрану дорівнює 153". При цьому його роздільна здатність становить 1920 х 1080. Тобто відповідає формату FullHD. Тип використовуваної в мобільному комп'ютері матриці – IPS. Тобто картинка дійсно у нього якісна, а кути огляду – максимальні. Такий екран найбільш оптимально підходить для виконання найпростіших завдань, список яких був раніше вже наведено. А ось для ресурсномістких завдань його апаратних характеристик і специфікацій на поточний момент буде недостатньо.
  Ноутбук Lenovo IdeaPad 32015AST: відгуки, рекомендації, огляди, технічні характеристики та функції, що виконуються

  Підсистема пам'яті. Накопичувачі

  Скромною підсистемою пам'яті укомплектований розглянутий в цьому огляді ноутбук Lenovo IdeaPad 32015AST 80XV0003RU. Відгуки говорять про те, що 4 Гб дуже мало навіть для невимогливих завдань. За замовчуванням такий комп'ютер оснащений 2 модулі по 2 Гб стандарту DDR4 які займають два існуючих слоти для ОЗП. Тому рекомендується по можливості замінити ці дві планки на ті, які мають найбільший обсяг. Наприклад, двома модулями по 4 Гб. Це суттєво збільшить швидкодію ПК.
  Спочатку в ЕОМ встановлений жорсткий диск на 500 Гб. Цього, звичайно, достатньо для вирішення більшості завдань. Але все ж рекомендується його замінити на твердотільний накопичувач стандарту SSD з точно такою ж ємністю в 500 Гб. Це теж дозволить збільшити швидкість роботи обчислювальної системи.
  Ноутбук Lenovo IdeaPad 32015AST: відгуки, рекомендації, огляди, технічні характеристики та функції, що виконуються

  Вартість

  Досить доступною обчислювальною системою на поточний момент є ноутбук Lenovo IdeaPad 32015AST 80XV00WWRU. Відгуки спеціалістів вказують на те, що його можна купити за 6000-8000 рублів. Причому в новому стані, в повній комплектації і навіть з гарантією. На ринку ж використаного обчислювального обладнання подібний нетбук можна купити за 4000-5000 рублів.

  Відгуки власників. Обчислювальна система та її актуальність

  До плюсів і сильних сторін ноутбука Lenovo IdeaPad 32015AST 80XV00WVRU відгуки відносять наступне:
 • Вкрай низьку вартість, що такі обчислювальні системи робить доступними практично для кожного.
 • Високий рівень автономності, забезпечений скромною апаратною начинкою.
 • Великий і якісний екран, який відповідає специфікаціям HD-формату.
 • Достатня надійність.
 • Основний мінус нетбука – це продуктивність. Її достатньо лише тільки для виконання самих простих програм і завдань.

  Доцільність покупки такої ЕОМ залишається відкритою. Такі ПК були представлені в 2014 році. Тобто вони застаріли. Тому при виборі нового комп'ютера рекомендується купувати нові обчислювальні системи. При цьому різниця в ціні буде не настільки вже й суттєвою. А ось власникам таких ноутбуків поки немає потреби замислюватися про покупку більше нових пристроїв. Поки їх продуктивність дозволяє реалізовувати той програмний код, який вони спочатку повинні були обробляти.
  Ноутбук Lenovo IdeaPad 32015AST: відгуки, рекомендації, огляди, технічні характеристики та функції, що виконуються

  Висновок

  У цьому огляді детально був розглянутий ноутбук Lenovo IdeaPad 32015AST. Відгуки його характеризують як надійний і досить успішне пристрій. Але з моменту його випуску пройшло багато часу. Тому він встиг застаріти. Як раніше було зазначено, купувати такий новий зараз вже недоцільно. А ось власникам такого ПК поки немає потреби його оновлювати. Поки зі своїми завданнями вони чудово справляються.

  Популярі новини
  Загрузка...