Не працює мікрофон в "Стиме": типові помилки та методи їх вирішення

165 0 Новини високих технологій

Ви підключилися до чату у трансляції або мультіплеере, тільки щоб виявити, що чомусь не працює мікрофон в "Стимі"? В налаштуваннях і інших додатках все було нормально, але голосової оверлей Steam відмовляється запускатися? Тоді цей матеріал для вас. Якщо раніше звук від мікрофона був, але потім зник, або якщо у вас жодного разу не виходило взяти участь в голосовому чаті "Стима", спробуйте прибрати помилку, користуючись інструкцією, поданої в статті.

Не працює мікрофон в "Стимі": типові помилки та методи їх вирішення

Глобальні налаштування

Коли не працює мікрофон в "Стимі", перший крок – це перевірка і перезапуск основних параметрів звуку. Деякі функції можуть бути недоступні в режимі «Батьківський контроль». Якщо ви використовуєте цей тип захисту, спочатку введіть чотиризначний код, щоб повернути повний доступ до програми. Потім:


 • Відкрийте налаштування Steam.
 • Перейдіть у вкладку «Голос».
 • Натисніть на кнопці «Змінити пристрій».
 • Програма запропонує налаштувати параметри для різних типів пристроїв. Відкрийте меню «Мікро», виберіть пункт «Використовувати за замовчуванням».
 • Не забудьте зберегти результат: Steam скидає нові задані параметри, якщо виходити з меню стандартним способом. Якщо проблема виникає тільки у конкретних іграх, перевірте налаштування "Стимі". Колонки в якості основного джерела звуку можуть блокувати аудіо з мікрофону. Вимкніть цей параметр вручну; якщо не допомогло, спробуйте видалити останні оновлення та завантажити більш стару версію гри.


  Перевірка мікрофона

  Не працює мікрофон в "Стимі": типові помилки та методи їх вирішення
  Ми почали діагностику з того, що перевірили, чи коректно працює мікрофон з іншими додатками. Тепер спробуємо зрозуміти, чи є інші фундаментальні проблеми, які заважають голосовому спілкуванню:
 • Огляньте порт USV або аудіоштекер, до якого підключено пристрій. Змініть роз'єми, якщо є така можливість. При наявності пошкоджень на штекері рекомендується віддати мікрофон в ремонт.
 • Оновлення драйвера звукової карти, та окремо – драйвер на мікрофон.
 • Вимкніть додатки, що використовують мікрофон, і спробуйте підключитися до чату Steam ще раз.
 • Запустіть гру, увімкніть оверлей і перейдіть в налаштування, потім натисніть «Контроль мікрофона». Якщо звуку немає, але він є в інших ситуаціях, значить, гра відключає пристрій. Скачайте і встановіть кодеки, задіяні додатком.
 • Проблеми з сервером

  Іноді відповідь на питання про те, чому не працює мікрофон в "Стимі", криється в низькій якості мережевого зв'язку. Якщо у вас зі швидкістю все нормально, то причина неполадок в налаштуваннях сервера або технічних проблемах. Але навіть у цьому випадку можна налаштувати підключення вручну для кращих результатів. Перейдіть в налаштування, потім встановіть значення від 2500 і вище. Цього достатньо для більшості ігор, в тому числі і «завантажених» MMORPG.

  Популярі новини
  Загрузка...