Як зробити зілля нічного зору в "Майнкрафте": інструкція

252 0 Новини високих технологій

У грі "Майнкрафт" вам дозволено робити буквально все, що стосується крафта і будівництва. Тут не обійшлося без чаклунства і зіллєваріння – гравець може створювати різні напої, які в якійсь мірі підсилюють персонажа. Ночі в віртуальному світі занадто темні і небезпечні, тому складно обходитися без запаленого смолоскипа і залишатися непоміченим. Розберемося, як зробити зілля нічного зору в "Майнкрафте".

Характеристики

Для початку варто сказати, що у вас навряд чи вийде обзавестися заповітним зіллям в самому початку гри, оскільки будуть потрібні досить рідкісні ресурси. Тому без смолоскипів в темних печерах не обійдеться. Зате після створення зілля ви зможете отримувати нічний зір на 3 хвилини при використанні звичайного предмета і на цілих 8 хвилин, якщо випити покращений розчин. Ви отримуєте перевагу перед усіма ворогами, крім павуків, які мають такий здатністю. Також не рекомендуємо вам підходити близько до криперам, хоч вони вас не побачать без світла — вони як і раніше вибухонебезпечні при наближенні. В іншому особливостей й обмежень на використання зілля немає. Воно сильно допоможе вам у дослідженні печер.


Як зробити зілля нічного зору в "Майнкрафте": інструкція

Інструкція для крафта

Щоб зробити зілля нічного зору в "Майнкрафте", нам знадобляться наступні ресурси:
 • Звичайна морква.
 • 8 одиниць золотих самородків.
 • Пекельний наріст.
 • Пляшка води.
 • Тепер розглянемо процедуру створення докладніше. Для початку вам необхідно отримати золоту морква, схрестивши плід звичайної моркви з золотими самородками. Після цього слід приготувати Незручне зілля, для якого потрібні зібрані насіння пекельного наросту. Для завершення процедури потрібно вставити пекельний наріст у верхню комірку вікна крафта, а нижню — пляшку води. В результаті ви отримаєте ампулу з Незграбним зіллям. Фінальний крок — це варіння золотий морквини в Незручному зілля. Після виконання цієї дії у вікні підсумкового продукту з'явиться бажане зілля нічного бачення.
  Як зробити зілля нічного зору в "Майнкрафте": інструкція

  Як поліпшити зілля?

  Якщо вас не влаштовує 3-хвилинна тривалість ефекту, то зберіть додаткові ресурси для поліпшення. Вам потрібно варіння червоного пилу разом з звичайним зіллям на алхімічної стійці протягом декількох секунд. Знімайте відвар після того, як з'явиться ампулка з поліпшеним зіллям нічного зору. А зробити вже з нього зілля невидимості можна додаванням павукового очі. Підсумковий результат — повні 8 хвилин видимості у нічний час доби, а з паучьими інгредієнтами 8 хвилин невидимості вашого героя!

  Популярі новини
  Загрузка...