Як прибрати відблиски в фотошопі: покроково

158 0 Новини високих технологій

Блик — це світле пляма, яке виникає завдяки відбиттю світла на предметі. На багатьох знімках такий ефект дуже гарно виглядає, і найчастіше фотографи спеціально домагаються його на фотографії. Але іноді блик робить картину некрасивою і привертає занадто багато уваги. Насправді натурально прибрати недолік дуже навіть просто. Про те, як прибрати відблиски в фотошопі, і піде мова в даній статті.

Підготовчий крок

Як прибрати відблиски в фотошопі: покроково
Насамперед необхідно уважно оглянути блик. Розрізняють кілька варіантів:
 • На місці відблиску є тільки біле пляма, текстура втрачена повністю.
 • Ефект є невеликим пересветом із збереженням фактури предмета.
 • У другому випадку прибрати недолік дуже легко, достатньо взяти кисть темніше і обробити ділянку, поки він не зрівняється з светотеневому малюнку з усім предметом.


  Перший випадок

  Проблема з білою плямою вирішується важче, ніж вищеописаний приклад. Найчастіше фотографи маскують такі недоліки за допомогою інструментів «Штамп» або «Латка». Але такий спосіб недостатньо хороший, тому що втрачається яскравість, форма і, звичайно ж, сама фактура предмета. Самим важким варіантом буде та фотографія, на якій об'єкт має сферичну поверхню. Прибрати відблиски на обличчі в фотошопі як раз один з таких прикладів. Про те, як же все-таки швидко і якісно привести фотографію в порядок, і буде йти мова далі.

  Як прибрати відблиски в фотошопі і повернути деталі

  Як прибрати відблиски в фотошопі: покроково
 • Додавши знімок в фотошоп, необхідно зробити копію. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою миші по мініатюрі і вибрати параметр «Створити дублікат шару».
 • Наступним кроком буде знову огляд знімка. Якщо є блик, то повинна бути і частина об'єкта, не засвічена їм. Її-то і потрібно перенести на білу пляму.
 • Щоб вже нарешті почати роботу над відблиском, необхідно його локалізувати. Для цього створюється «Маска шару», знаходиться вона на панелі мініатюр в самому низу.
 • Після цього потрібно виділити недолік таким чином, щоб перехід був м'яким і плавним.
 • Для початку необхідно перейти в меню «Виділення» і вибрати параметр «Колірний діапазон». У діалоговому вікні вибрати пункт «Чорна підкладка» і все налаштувати таким чином, щоб відблиск став білим, а все інше максимально темним.
 • Після того як все буде закінчено, натисніть на кнопку «Ок», і на фотографії з'явиться виділення світіння. І тепер маску, яка була відкрита до цього, зафарбуйте чорним пензлем.
 • Потім размойте пляму за допомогою вікна «Маски» так, щоб не було рваних країв. Ось так можна легко прибрати відблиски в фотошопі.
 • Створення текстури

  Як прибрати відблиски в фотошопі: покроково
  Після того як робота з відблиском пройшла, його необхідно заповнити текстурою. Після цього потрібно взяти інструмент «Ласо» і виділити весь об'єкт. Не обов'язково це робити точно, в майбутньому всі вади згладяться.


  Після того як все буде готове, потрібно перенести виділення на новий шар за допомогою правої клавіші миші. Далі починається час творчості: об'єкт необхідно перенести так, щоб він закривав блик на исходнике, при цьому текстура по краях максимально збігалася. Для цього можна масштабувати і змінювати шар. Завершальним етапом все непотрібне стирається м'яким ластиком так, щоб не був зачеплений блик на исходнике, і все виглядало максимально природно. Ось і вся відповідь на питання «Як прибрати відблиски в фотошопі?».

  Прояв фактури

  Як прибрати відблиски в фотошопі: покроково
  Після того як попередній крок був виконаний достатню кількість разів, можна перейти до вирівнювання світлотіньового малюнка. Для початку потрібно створити новий шар з параметром «М'яке світло» і взяти пензля білого і чорного кольору. Тепер по всьому об'єкту потрібно промальовувати відблиски і тіні там, де вони були. Коли все буде виконано, потрібно підкрутити бігунок «Непрозорість» так, щоб все стало виглядати максимально природно.
  Як прибрати відблиски в фотошопі: покроково
  Створивши необхідний світловий малюнок, можна приступати безпосередньо до прояву фактури, а для цього потрібно перейти в меню фільтр, вибрати параметр «Інше» і в ньому знайти підпункт «Колірний контраст». У діалоговому вікні потрібно виставити значення близько 7 пікселів, краще рівнятися на фотографію вище і постаратися домогтися такого ж результату на будь-якої фотографії. Поставивши режим шару «Перекриття», треба включити «Маску» і залити її чорним кольором, після чого пензлем білого кольору з непрозорістю 20 % промальовувати область відблиску, щоб виявити фактуру матеріалу. Прибрати відблиски від спалаху в фотошопі, як і від сонця, можна по даному уроку.

  Популярі новини
  Загрузка...