Як правильно зламувати термінали в Fallout 4

149 0 Новини високих технологій

Подорожуючи по Співдружності в грі Fallout 4 ви знайдете дуже багато терміналів, розкиданих буквально на кожному кроці. Вони зберігають не лише інформацію про довоєнне життя, щоденники чи квестові дані, але і відкривають двері до особливо цінного екіпіровці. Далі з цієї статті ви дізнаєтесь, як правильно зламувати термінали в Fallout 4. Це не так вже й складно. як може здатися спочатку.

Самостійний злом терміналів в Fallout 4

Термінали мають різну ступінь захисту: від легкого до дуже складного. Існують також і об'єкти, отримати доступ до яких неможливо без наперед відомого пароля. Зазвичай пароль дається за будь-яким завданням, або знаходиться десь поруч. На початку гри ви не можете зламувати термінали вище легкого рівня складності. Для злому терміналів більш високого рівня складності необхідна здатність «Хакер». Перш ніж приступати до злому, варто оглянути все навколо, так як пароль до терміналу може перебувати де завгодно. Але найчастіше отримати інформацію з терміналів можна, лише зламавши їх.


Для того щоб зламувати термінали в Fallout 4 треба підійти до нього і натиснути[Е]. Перед вами відкриється список ймовірних паролів і рендомний набір букв і символів. Для того щоб вибрати слово-пароль, наведіть на нього мишкою і натисніть ліву кнопку. Кожен неправильний варіант зменшує кількість спроб на одну, при цьому також відображається параметр «Подібність». Це значення вказує, як багато літер у вибраному варіанті в точності відповідають правильному паролю, тобто повинні збігатися і літера, і її позиція у слові. Крім того, на кількість варіантів впливає інтелект і меншою мірою удача. При максимально прокачаних «Удачі» і «Інтелект» кількість варіантів на терміналі високої складності буде становити всього шість слів. Крім слів є також і символи в довільних наборах, обмежені дужками (), {},[], <> . Якщо вибрати відкриваючу дужку такого набору, то буде виключений один з неправильних варіантів, або буде скинуто число спроб. При провалі всіх чотирьох спроб термінал буде заблокований на десять секунд.


Варто постаратися знайти всі випуски журналу «Тотальний злом», тоді стануть доступні унікальні опції в терміналах і різних роботах.

Злом терміналів за допомогою супутників

У тому випадку, якщо ви не хочете витрачати окуляри досвіду на здатність «Хакер», або у вас в параметрі «Інтелект» менше чотирьох очок, то вам на допомогу прийдуть супутники: Кодсворт і Валентайн. Взагалі будь-який супутник може зламувати термінали в Fallout 4. Але тільки ці двоє здатні зламати термінал абсолютно будь-якої складності. Якщо ж ви хочете подорожувати поодинці, а зламувати термінали в Fallout 4 потрібно, то вам підійде модифікація Easy Hacking, яка спрощує злом, залишаючи лише одна вірна відповідь.

Приклад злому терміналу

Отже, ми дісталися до першого заблокованого терміналу і вирішили зламати його.
Як правильно зламувати термінали в Fallout 4
  • Вибираємо будь-яке перше слово, наприклад FARTHER, і отримуємо чотири збігу.
  • Як правильно зламувати термінали в Fallout 4
  • Далі шукаємо слова, в яких такі ж букви стоять на аналогічних місцях. Під ці критерії підпадають два слова – SLITHER і BARRIER.
  • Як правильно зламувати термінали в Fallout 4
  • Вибираємо одне з них, наприклад SLITHER, і вуаля – термінал розблоковано. Тепер можна прочитати щоденники доглядача.
  • Популярі новини
    Загрузка...