Огляд кращих футбольних симуляторів на ПК

199 0 Новини високих технологій

Протягом всієї історії ігрового виробництва розробники ігор прагнули створити максимально реалістичний футбольний симулятор на ПК. Концепція проекту, що зачіпає найпопулярніший спорт в світі, принесла величезну популярність багатьом успішним студіям. Сьогодні кращі симулятори на ПК здатні змагатися з продажу з самими відомими продуктами у будь-яких жанрах, починаючи від шутерів, закінчуючи РПГ.

Кращий симулятор футболу в VR

Огляд кращих футбольних симуляторів на ПК
Без сумнівів, більш успішної реалізації комп'ютерної гри у футбол, ніж в Final Soccer VR, уявити складно. Гра буквально дає можливість поринути в світ футболу від першої особи, виконуючи роль воротаря. Використання цієї програми дозволяє потрапити на спортивне поле не виходячи з дому. Багатьох користувачів радують низькі системні вимоги, що робить гру кращим футбольним симулятором для слабких ПК.


Крім гарної концепції, Final Soccer VR має безліч цікавих нововведень, пов'язаних з аркадной частиною гри. У геймера з'являється шанс спробувати свої сили в змагальному режимі проти інших гравців.

Класичні

Огляд кращих футбольних симуляторів на ПК
Незважаючи на те що VR дозволяє повністю зануритися в роль голкіпера, брак цікавих нововведень дає про себе знати. Класичні футбольні симулятори дозволяють керувати цілою командою реальних або вигаданих гравців, що набагато краще може урізноманітнити геймплей. Найвідомішими представниками цього жанру є:
 • UEFA Euro Cup. Серія футбольних симуляторів на ПК, використовує самі передові технології в області графіки й ігрового балансу. Відмінною рисою франшизи є наявність усіх національних збірних по футболу, які виступають на реально існуючих стадіонах. Найулюбленішими фанатами іграми вважаються версії 2008 і 2012 років. Сучасні ігри володіють високою якістю опрацювання текстур, а тому системні вимоги представлені вище середнього.
 • FIFA World Cup. Гра від розробників з деякими змінами. На відміну від попередньої серії, FIFA World Cup являє собою симулятор Чемпіонату світу. Аркадний режим надає можливість оцінити атмосферу турнірів Південної Африки і Бразилії. Всього в світовому турнірі присутній 127 команд, представлених відомими зірками спорту першої величини. Гра добре оптимізована і підійде для геймерів зі слабкими комп'ютерами.
 • Pro Evolution Soccer. Головний конкурент європейських розробників футбольних симуляторів на ПК. Гра зроблена японської студією Konami і виконана в кращих традиціях східного якості. Серія PES нітрохи не поступається серій FIFA і UEFA. На сьогоднішній день це один з передових продуктів не тільки в жанр спортивних симуляторів, але і індустрії в цілому. Останні частини серії по частині геймплея отримали функцію стратегічного дриблінгу і неймовірно реалістичну систему дотиків, максимально наближену до реального змагання. На думку критиків, на сьогоднішній день це кращий футбольний симулятор на ПК.
 • Футбол онлайн

  Огляд кращих футбольних симуляторів на ПК
  Одним з найкращих варіантів відчути змагальну частину цього спорту можна назвати симулятори футболу онлайн. Це ігри з низькою графікою, мають у своїй суті більш розважальну спрямованість. Цей жанр не здобув особливої популярності і недостатньо розвинений, але незважаючи на це фанати спортивного геймінга виділяють два цікавих аркадних симулятора:


 • United Футбольні. Основний упор в цьому симуляторі робиться на створенні власної команди, що складається з п'яти чоловік. Важливою особливістю гри так само можна назвати можливість випробувати себе в якості воротаря.
 • Striker Superstar. Футбольний симулятор на ПК, вимагає хорошого з'єднання з інтернетом. З-за низьких вимог системи в проекті не були достатньо добре реалізовані графіка і фізика, але все ж аркадні на високому рівні. Гра полюбилася багатьом геймерам за динамічність і простоту.
 • Football, Tactics & Glory

  Огляд кращих футбольних симуляторів на ПК
  Не всі ігри про футбол роблять упор на цікавий геймплей футболістів. Деякі представники жанру використовують ще один цікавий аспект цього виду спорту, зачіпаючи стратегічну частину. Football, Tactics & Glory, як видно з назви, показує як виглядає гра з тактичної точки зору. Реалізм цього продукту виявлений більшою мірою не в графіці або футболістах, а в самої суті гри. У FTG поєднується все те, за що люблять футбол професіонали - менеджмент футболістів і система побудови гравців. Як би не намагалася обдурити графіка, гра досить нова і вийшла в середині 2018 року на платформі ПК і IOS.

  Кращі симулятори футбольного менеджера на ПК

  Ще один цікавий жанр для любителів стратегії. Цей вид футбольного розваги з'явився ще на зорі спортивної ігрової індустрії і не зазнав з тих пір значних змін. По сей день найкращими представниками футбольних менеджерів вважаються:
 • "ВСОЛ". Класична гра 2001 року. Симулятор має унікальну систему геймплея, де не тільки стиль гри, але і кожен окремий гравець має величезне значення для перемоги.
 • "11 на 11". Ще один цікавий симулятор для слабких ПК. Гра цікава тим, що з самого першого запуску геймер починає боротьбу в якомусь світовій першості. Користувачі відзначають оригінальну систему футбольних кланів з захоплюючим змагальним режимом. Незважаючи на всі плюси гри, розвиватися без допомоги доната досить довго.
 • "Живи футболом". Вкрай реалістичний симулятор, максимально наближений до реального спорту. У грі існує маса зірок світового масштабу, але лише в одиничному екземплярі. У геймера є можливість відвідати тренування і вивести на стадіон власного гравця, розвиваючи та покращуючи його здібності.
 • Футбольні менеджери - це вкрай специфічні представники симуляторів, які подобаються людям з інтелектом. Вони становлять величезну частину аудиторії цього виду спорту, що досі дозволяє їм розвиватися.

  Популярі новини
  Загрузка...