Альтернативний спосіб Йеннифэр. Опис персонажа та доповнення

240 0 Новини високих технологій

У грі 2015 року, яка називається "Відьмак 3: Дике полювання", представлено безліч колоритних персонажів, серед яких чародійка Йеннифэр з Венгерберга. Далі буде представлено докладний опис персонажа і альтернативний спосіб Йеннифэр в грі.

Знайомство з персонажем у третій частині

Альтернативний спосіб Йеннифэр. Опис персонажа та доповнення
Рішення розробників не включати Йеннифэр до складу персонажів перших двох частин виправдано тим, що вони боялися невірної візуалізації персонажа. І ось настав час третьої частини, коли імениту героїню можна бачити не тільки в кінематографічному ролику, але і в пролозі. Геральту сниться сон про безтурботних будні в ведьмачому замку Каер Морхен, де він спокійно відпочиває у ванній, а поруч ходить прекрасна Йеннифэр. По ходу цього прологу у гравця починає складатися первинне враження про те, що весь гардероб чарівниці складається тільки з чорного і білого, а аромат її парфумів пронизаний нотками бузку й аґрусу.


Далі вони вже зустрічаються в Білому Саду, де її холодна розважливість і іронічні висловлювання можуть відштовхнути гравця від цього персонажа. Хоча в книзі був представлений альтернативний спосіб Йеннифэр, де вона була більш благодушній і люб'язною, а в грі її позбавили цих якостей. Після зустрічі в Білому Саду чародійка пропадає так надовго, що наступного разу їх з Геральтом зустріч відбудеться тільки після проходження більше половини сюжету, тобто на Скеллиге. Все це час чародійка була одягнена тільки в чорно-білі одягу, так що ідея розробників про впровадження альтернативного способу Йеннифэр через додаток було відмінним рішенням.

Опис канонічного наряду

Альтернативний спосіб Йеннифэр. Опис персонажа та доповнення
Перш ніж приступити до опису альтернативного способу Йеннифэр, потрібно спочатку розглянути її оригінальний костюм, щоб було з чим порівняти. У пролозі можна побачити лише її нижню білизну, яке складається з двох частин чорного кольору. Йеннифэр стежить за собою, тому дотримується основних правил власного авторства - одягатися тільки в чорне і біле, а з прикрас віддає перевагу виключно срібло.


У Білому Саду вже можна бачити повне облачення чарівниці, яке разюче відрізняється від альтернативного способу Йеннифэр. Її вбрання складається з високих шкіряних чобіт, що доходять до середини стегна, чорних штанів, білої блузки і чорного жакета. На її руках надіті чорні рукавички. Єдина зміна вбрання буде видно тільки на прийомі на Скеллиге, де вона змінила штани на довгу спідницю.

Нове доповнення "Відьмак 3: Дике полювання"

Альтернативний спосіб Йеннифэр. Опис персонажа та доповнення
Це додаток є безкоштовним і дарує гравцям можливість міняти наряди головних персонажів. Одне з нововведень - це новий костюм для Йеннифэр. Новий зовнішній вигляд кардинально змінює вбрання чарівниці, а також її зачіску. Її волосся стало густішим і густішим. На шиї висить шарф, який вона іноді використовує в якості капюшона. Її верхнє вбрання не доходить до плечей і обрамлено пір'ям. Талію оперізує стеганний корсет, а замість штанів - подоба спідниці. На ногах чарівниці красуються більш низькі чоботи, відкривають мереживні панчохи. Єдине, що залишилося незмінним - це медальйон у вигляді зірки на шиї.

Популярі новини
Загрузка...