Установник драйверів для Windows 10: огляд кращих програм

110 0 Новини високих технологій

Установники драйверів для Windows 10 роблять саме те, що випливає з їх назви - вони допомагають вам оновлювати деякі або всі драйвери пристроїв, що встановлені в «Віндовс» для роботи обладнання вашого комп'ютера. Ці безкоштовні програми спрощують процес оновлення. Використовуючи всього одну програму, ви не будете змушені звертатися до «Диспетчер пристроїв», і не буде необхідності в пошуку потрібного драйвера для конкретного обладнання.

Установник драйверів для Windows 10: огляд кращих програм
Вам абсолютно не потрібно використовувати платне програмне забезпечення для цього. Крім всім відомого установника драйверів для Windows 10 Driverpack Offline, безліч сервісів можуть мати вільну ліцензію і при цьому відмінно справлятися зі своїм завданням. Нижче наведено декілька таких сервісів, з яких ви можете вибрати будь-який.


Driver Booster

Це кращий установник драйверів для Windows 10 доступний безкоштовно. Він підтримує всі версії «Віндовс» і спрощує процес установки. Driver Booster можна налаштувати так, щоб він автоматично знаходив застарілі драйвери. При виявленні нових оновлень, ви без проблем зможете їх завантажити з програми. При цьому не потрібно виходити в інтернет-браузер, щоб знайти їх. Напередодні встановлення драйвера можна побачити, як порівнюється нова версія з поточної встановленою, що може бути корисно. Як позитивний момент можна відзначити і той факт, що Driver Booster перед установкою «дров» зберігає точку відновлення, у разі якщо щось піде неправильно.


У налаштуваннях є функціонал установки у фоновому режимі, який залишає майстра установки та інші спливаючі повідомлення прихованими. Це зручно, тому що вам не потрібно натискати безліч вікон в процесі інсталяції.

Driver Free Scout

Це гарний інсталятор драйверів для Windows 10 тому що він забезпечує по-справжньому автоматичне оновлення. Що це означає? Програма в автоматичному режимі здійснює сканування будь-яких необхідних апдейтів, завантажує і потім самостійно встановлює, не запитуючи ніяких даних. Такими властивостями не володіє жодна інша програма у цьому списку.
Установник драйверів для Windows 10: огляд кращих програм
Драйвери деяких пристроїв можливо виключити з даного сканування. Так вони не будуть відображатися як вимагають оновлення найближчим часом. Інша чудова функція в додатку - можливість створення резервної копії та відновлення «дров». Сервіс дозволяє виконувати резервне копіювання всіх або обраних драйверів, після чого може відновити їх назад, коли вони будуть потрібні. Крім того, Driver Free Scout включає в себе вельми корисну опцію «Інструмент міграції ОС». Він вам знадобиться, якщо ви збираєтеся виконати установку на комп'ютер іншого дистрибутива Windows. Інструмент виконає пошук драйверів пристроїв для нової "оболонки" і збереже їх у обраному місці (на флешці, наприклад). Потім, коли у вас буде замінена операційна система, ви можете використовувати його для відновлення драйверів, орієнтованих на цю ОС. Завдяки цьому вам не потрібно піклуватися про повторне пошуку драйверів пристроїв.

DriverPack Solution

В даному додатку користувальницький інтерфейс набагато простіше у використанні, ніж у більшості інших. Тут є всього кілька кнопок, і, звичайно ж, не міститься заплутаних вікон або опцій. Це відмінний установник драйверів для Windows 10 російською мовою. Додаток володіє підтримкою масових і автоматичних інсталяцій, тому у вас немає необхідності пошуку якихось майстрів установки. При першому відкритті DriverPack Solution, у вас з'являється відразу ж можливість автоматично завантажувати та інсталювати всі драйвери або ж самостійно вручну виробляти вибір для оновлення бажаних. У додатку присутня системна базова інформація. Присутній і програмний завантажувач, здатний виконати на ваш комп'ютер встановлення ряду рекомендованих сервісів.

Snappy Driver Installer

Програма не така проста у використанні, як аналогічне програмне забезпечення. Snappy Driver Installer - також доступний в Мережі безкоштовний інсталятор драйверів для Windows 10 трохи схожий на DriverPack Solution.
Установник драйверів для Windows 10: огляд кращих програм
В ньому є можливість запуску декількох «дров» одночасно для різних пристроїв. По закінченні завантаження сервіс негайно надає доступ для інсталяції оновлень через Інтернет або без підключення до нього. Snappy Driver Installer досить легкий у застосуванні, а його установка навіть не потрібно. Це означає, що можливо використовувати що-небудь на зразок зовнішнього жорсткого диска для зберігання та інсталяції завантажених драйверів на ваш ПК.
Snapper Driver Installer також не містить рекламу, не має обмежень на швидкість завантаження і здатний встановлювати будь-яку необхідну кількість драйверів. Цей сервіс підтримує 32-і 64-розрядні версії "Віндовс" 10 а також 8 7 Vista і XP.

Driver Talent v7

Це дуже простий у використанні автоматичний установник драйверів для Windows 10 який дозволяє завантажувати їх без вашої участі. Це означає, що у вас немає необхідності для пошуку в Мережі офіційних лінків для завантаження. Цей сервіс здатний не тільки апдейт застарілі і завантажувати відсутні драйвери, але і виконувати виправлення пошкоджених, а також зберігати резервні копії всіх інстальованих вами «дров». Розмір драйвера, його номер версії та дата випуску стають видні перед процесом завантаження. Можна скористатися альтернативною версією, що включає в себе мережеве оновлення драйверів для Windows 10. Вона функціонує в автономному режимі, і прекрасно підійде, коли вам потрібна установка «дров» одноразово. У Driver Talent також присутня опція, що дозволяє завантажити попередньо всі потрібні драйвери для ПК, щоб ви згодом могли перевстановити їх з легкістю.

DriverMax

Це безкоштовно програма-установник драйверів для Windows 10 здатна робити оновлення застарілих драйверів. Варто відзначити, що вона обмежена в декількох сферах. Додатково до апдейту старих драйверів, DriverMax здатна робити резервні копії всіх або вибірково встановлених «дров», відновлювати резервні копії, відкочувати їх і виконувати ідентифікацію невідомих апаратних засобів.

Установник драйверів для Windows 10: огляд кращих програм
За відгуками користувачів, DriverMax виявляє набагато більше застарілих драйверів в порівнянні з будь-якою іншою програмою. Крім того, вона знаходить всі діючі оновлення. Разом з тим DriverMax обмежує кількість завантажень, які ви можете виконувати в день і місяць. Але ви все одно можете перевіряти застарілі драйвери; ви просто обмежені, коли справа доходить до їх завантаження.

DriversCloud

Це безкоштовний онлайн-установник Windows драйверів 10 відображає детальну інформацію про вашому і обладнанні, у тому числі про застарілі «дровах». Він працює таким чином: запускає свій механізм, що дозволяє браузеру акумулювати з комп'ютера інформацію.
Установник драйверів для Windows 10: огляд кращих програм
На офіційному сайті можна побачити такі опції, як аналіз BSOD, Autorun, My Drivers, Network Configuration та інші області, доступні до перегляду. При необхідності оновити драйвер відображається вичерпна про нього інформація. Так, можна переглянути виробника, номер версії, ідентифікатор обладнання та дату та назву файлу INF.

DriverIdentifier

Це надзвичайно простий, але дуже корисний установник драйверів для Windows 10. Ви можете сканувати їх навіть у відсутності Інтернету. Дана властивість дуже практично при непрацюючому драйвер мережевої карти. По завершенні перевірки додаток збереже список «дров» в окремому HTML-файлі.
Вам слід відкрити вказаний файл на комп'ютері з активним інтернет-з'єднанням, тому що офіційний сайт DriverIdentifier здатний перехресно посилатися на підсумки сканування, звертаючись до різних баз даних. Потребують апдейте драйвери відобразяться замість посилання на скачування. Можна скористатися і портативною версією сервісу.
Установник драйверів для Windows 10: огляд кращих програм

Easy Driver

Ще один сервіс, застосовуваний для пошуку апдейтів для драйверів "Віндовс". Він знаходиться у вільному доступі для всіх типів використання (комерційного і особистого). Виконуйте сканування комп'ютера за допомогою програми для виявлення застарілих "дров" та встановіть завантаження оновлень. Цей процес може виконуватися кожен день, місяць, тиждень, під час кожного простою комп'ютера або при кожному вході в "Віндовс". Багато користувачі добре оцінили, що Driver Easy здатний виконувати завантаження драйверів в рамках самої програми, не відкриваючи при цьому браузер. У додатку присутні додаткові функції, в тому числі перегляд даних про обладнання та сканування апдейтів драйверів при відсутності підключення до Мережі.

Device Doctor

Легке і просте у використанні додаток оновлення драйверів. Його можна завантажити як звичайне або використовувати портативну версію, яку не потрібно встановлювати на ПК. Ви можете виконати сканування з метою перевірки застарілих драйверів, після знаходження оновлень ви будете направлені на сайт. Завантаження повинна проводитися вручну. Так як вам потрібно завантажувати оновлення за межами Device Doctor, іноді ви будете стикатися з необхідністю розпакування файлів драйверів перед їх застосуванням. Це можна виконати спеціальним інструментом, вбудованим в Windows, або стороннім сервісом (7-Zip, наприклад). Device Doctor має обмеження на завантаження всього лише 1 драйвера щодня. Він призначається для пошуку "дров" для Windows від XP до 10.
Установник драйверів для Windows 10: огляд кращих програм

DriverHub

Установник драйвера DriverHub насправді легкий у використанні, оскільки він завантажує і інсталює «дрова» і володіє великим функціоналом, розробленим для відновлення, якщо виникне помилка. Програма має легкий інтерфейс з малою кількістю кнопок меню. Налаштування мають кілька варіантів вибору папки завантаження, а також відключення сканера оновлень. Ви можете не вникати в деталі і встановлювати все, що рекомендує DriverHub, або ж користуватися розширеним режимом, щоб вибирати, які саме драйвери слід завантажити, побачити номери версій і виконати пошук альтернативних варіантів. Розділ «Корисні програми» у програмі не пов'язаний з драйверами, але включає в себе ряд корисних лінків на утиліти "Віндовс".

Заключне слово

Все вищевказане дозволяє відзначити, що для оновлення "дров" на комп'ютері абсолютно не потрібні платні сервіси. Практичне кожен додаток, яке перебуває у вільному доступі, має масу корисних опцій, які можуть допомогти вам у налаштуванні пристрою.

Популярі новини
Загрузка...