Оптимізація CS:GO для слабких ПК. Як підвищити FPS в CS:GO? Counter-Strike: Global Offensive

443 0 Новини високих технологій

Сучасні вимогливі до ресурсів ігри персональних комп'ютерів і ноутбуків. Кожен рік виходять оновлення і доповнення, які значно навантажують систему при запуску. Встигнути за світовими трендами в гральній індустрії складно. Тому доводиться підбирати підходящі варіанти, щоб запускати на ПК програми та ігри з підвищеними технічними вимогами. Counter-Strike: Global Offensive – онлайн-шутер. Він динамічний і вимогливий до системи. Мільйони користувачів по всьому світу зустрічаються на майданчику в мережі, щоб з'ясувати, хто з них кращий стрілець. Популярність цього жанру не випадкова, оскільки гра має високу динаміку, компактні карти та великий вибір стрілецької зброї. Будь-який користувач, знайомий з такими жанрами, знає, що важлива кожна секунда. Тому такий параметр FPS особливо важливий.


Оптимізація CS:GO для слабких ПК. Як підвищити FPS в CS:GO? Counter-Strike: Global Offensive
Оптимізація CS:GO процес складний і відповідальний. Є багато нюансів, на які слід звертати увагу. Тонкі налаштування системи і самої гри допоможуть підняти рівень продуктивності, але не у всіх випадках.

Чому необхідно підвищувати продуктивність в іграх

Оптимізація CS:GO під ноутбук – це найбільш складна і тонка настройка. На відміну від стаціонарного ПК, в лептопі немає можливості проводити оновлення комплектуючих деталей. Тому вся оптимізація зводиться до налаштувань і установок програм для поліпшення продуктивності устаткування. Граючи, особливо в мережевих режимах, користувачеві завжди необхідно бути уважним. Важлива швидкість і реакція. При падінні потужності ПК, ігри першими помітять цю проблему. В результаті картинка почне проектуватися із запізненням.


Найкращий спосіб для того, щоб уникнути таких проблем у сучасних програмах, - це поліпшення системи. Оновлення комплектуючих деталей і системи дозволять насолоджуватися ігровим процесом і при цьому успішно перемагати інших користувачів в мережі.
Оптимізація CS:GO для слабких ПК. Як підвищити FPS в CS:GO? Counter-Strike: Global Offensive
Спосіб не бюджетний, тому підійде не всім. Особливо, якщо врахувати, що оновлення, які підвищують навантаження на систему, виходять часто. Другий і, напевно, самий бюджетний спосіб — це зайнятися чисткою і налаштуванням персонального комп'ютера або ноутбука. Як відзначають користувачі, вже після декількох місяців активного використання комп'ютера можна помітити, як його продуктивність почне поступово зменшуватися.

Залежність від FPS

FPS відображає кількість кадрів в секунду. Ніж цей показник вище, тим стабільніше працює додаток. Саме за цим параметром ганяються всі гравці, різними методами підвищуючи продуктивність своєї мережі і системи на ПК. Складність полягає в тому, що параметр FPS залежить від кількох факторів:
 • Відстань користувача від головного сервера. Це мережевий параметр, який забезпечує пропускну здатність мережі. Всі баталії розгортаються не на комп'ютері, а на сервері, де встановлена і інтегрована гра з усіма налаштуваннями. Чим далі перебувати користувач від цього ресурсу, тим швидкість з'єднання буде нижче. В результаті FPS буде знижуватися. Ще один нюанс пов'язаний з якістю з'єднання і кількістю підключених гравців. Якщо швидкість низька, а людей підключено до сервера багато, є ймовірність, що будуть системні перебої підключення і продуктивність буде знижена.
 • Клієнт гри на ПК. Параметр дуже чутливий до налаштувань системи. Якщо завищувати показник рівня графіки, або паралельно запущеної грі відкривати додаткові програми, кількість кадрів в секунду почне знижуватися. Клієнт чутливий до застарілих операційних систем і старих комплектуючих деталей.
 • Оптимізація CS:GO повинна ґрунтуватися на цих факторах. Перед початком налаштувань важливо перевірити кожний з розглянутих елементів, щоб визначити вразливість системи і зрозуміти, як її виправляти для підвищення FPS.

  Запобіжні заходи

  Програма для оптимізації CS:GO використовується для підвищення продуктивності і частоти кадрів в секунду. Однак таке рішення підійде не всім. Багато з представлених на інтернет майданчиках продуктів збільшення швидкості гри не роблять нічого корисного. Це, швидше, або рекламний комерційний хід.
  Оптимізація CS:GO для слабких ПК. Як підвищити FPS в CS:GO? Counter-Strike: Global Offensive
  Такі програми оцінюють загальну якість і продуктивність системи, використовуючи стандартні інструменти, які інтегровані в операційну систему, після чого використовують базові налаштування і намагаються підібрати оптимальний варіант для підвищення частоти кадрів. Є програми, за допомогою яких можна налаштувати систему більш тонко. Вони часто застосовуються для розгону процесора або відеокарти. Робити це слід обережно, так як неправильно виставлені параметри можуть повністю вивести з ладу дорогі деталі в ПК.

  Інтернет-шахраї

  Оптимізація CS:GO користується великим попитом. Мільйони гравців по всьому світу буквально виросли на серії цього онлайн шутера. Неготові розлучатися з інтернет баталіями гравці починають шукати необхідні рішення для підвищення швидкості кадрів в секунду. Цим і починають користуватися різні інтернет-шахраї. Вони пропонують під виглядом готових рішень або програм платні архіви, які містять в собі віруси. Важливо розуміти, що гра не має чарівної кнопки швидкої оптимізації будь-якої системи або самого ПК. Всі дії індивідуальні та потребують відповідального підходу. Є програмне забезпечення від великих компаній, які пропонують комплексні налаштування операційної системи. Проте вони спрямовані саме на загальні правки системи. Більш тонкі установки доведеться проводити самостійно, враховуючи специфіку встановленого обладнання та програмного забезпечення на персональному комп'ютері або ноутбуці.

  Основні етапи

  Оптимізація CS:GO проводиться на розсуд самого власника ПК. Щоб підвищити якість гри і прискорити кількість кадрів, краще використовувати декілька етапів, які з великою часткою ймовірності підвищать кількість FPS. Всі дії поділяються на:
 • Чищення комп'ютера та його системи.
 • Налаштування і розгін комплектуючих.
 • Налаштування ігрового клієнта.
 • Якщо жоден із способів не допомагає, тоді доведеться проводити заміну застарілих комплектуючих всередині комп'ютера. Описані 3 дії повністю безкоштовні, а при апгрейді комплектуючих доведеться значно витратиться, так як застарілі деталі не в змозі підтримувати сучасний ігровий режим, і будь-яка із систем і програм оптимізації не допоможуть підняти показник FPS.

  Чистка ПК і системи

  Оптимізація CS:GO для слабких ПК починається з повною прибирання. Як не дивно звучало б, але часто падіння частоти FPS напряму залежить від завантаженості комплектуючих. Якщо не використовуються ресурсомісткі програми, тоді винна пил.
  Оптимізація CS:GO для слабких ПК. Як підвищити FPS в CS:GO? Counter-Strike: Global Offensive
  На кожному модулі для охолодження встановлений радіатор і кулер. При довгій експлуатації пил з-за великої тяги повітря починає накопичуватися всередині. Вона заважає вступати потоків повітря, що підвищує температурний режим і нагрів самої деталі. При високому нагріванні пристрій починає знижувати продуктивність, щоб не перегоріти. Після чищення варто перейти до прибирання самої системи. Пошкоджені файли, віруси, не використовувані програми стають причиною сильного навантаження на систему. Це призводить до того, що після запуску гри вільних ресурсів практично не залишається, і робота процесора сповільнюється. Вирішити проблему можна, використовуючи як системні утиліти, так і скачавши і встановивши стороннє ПЗ.

  Тонкі налаштування комплектуючих

  Збільшення FPS в CS:GO безпосередньо залежить від продуктивності процесора і відеокарти. Кожне з цих пристроїв вкрай важливо для гри, так як відповідає за обробку і трансляцію режиму на монітор. У більш сучасних версіях комп'ютерів і ноутбуків компанія виробник інтегрує системи та утиліти для тонкої настройки кожної деталі. Вибираючи режими роботи, користувач може підвищувати або знижувати продуктивність.
  Оптимізація CS:GO для слабких ПК. Як підвищити FPS в CS:GO? Counter-Strike: Global Offensive
  Стороннє програмне забезпечення також дозволяє провести налаштування кожного окремого модуля в ПК. В основному регулюються такі параметри, як подається напруга на деталь і швидкість обертання встановленого кулера. Тут потрібно обережно підвищувати кожен з показників. В іншому випадку, може бути різкий стрибок температури, що може повністю вивести з ладу пристрій.

  Внутрішні ігрові налаштування

  Команди для оптимізації CS:GO дозволяють провести тонке налаштування в самому ігровому клієнта. Встановлені параметри графіки можуть значно знизити кількість кадрів в секунду. Щоб збільшити показник, слід знизити рівень якості відображуваних об'єктів.
  Оптимізація CS:GO для слабких ПК. Як підвищити FPS в CS:GO? Counter-Strike: Global Offensive
  З-за цього параметра знизиться якість графіки. Однак, як показує практичний досвід користувачів, саме цей параметр значно впливає на FPS. Далі варто перевірити мережеве з'єднання в грі. При відкритому доступі необхідно вибрати сервер, що має мінімальний показник ping. Це дозволить прискорити завантаження всіх дій і процесів при підключенні до основного ресурсу, де розташована гра.

  Апгрейд ПК

  Counter-Strike: Global Offensive гра хоч і стара, але вимоглива. Із-за постійного оновлення контенту клієнта навантаження на систему в кілька разів вище, тому не завжди вийти оптимізувати FPS до необхідного рівня.
  Оптимізація CS:GO для слабких ПК. Як підвищити FPS в CS:GO? Counter-Strike: Global Offensive
  Оптимізація гри CS:GO може проводитися і за допомогою заміни комплектуючих деталей, якщо описані вище способи не допомагають поліпшити швидкість у грі. Як відзначають самі геймери, цей спосіб хоч і витратний, але найефективніший.

  Популярі новини
  Загрузка...