МФУ SAMSUNG SL M2070: відгуки покупців

190 0 Новини високих технологій

Багатофункціональні пристрої вже давно стали переважними для домашнього використання, ніж звичайні принтери. Це легко пояснити. Краще купити три пристрої в одному, ніж купувати кожне окремо. Навіть з міркувань економії. На даний момент ринок комп'ютерної периферії повний якісними МФУ від різних виробників. Але серед лазерних монохромних багатофункціональних пристроїв помітне місце займає БФП Samsung SL-M2070. Відгуки про пристрій здебільшого позитивні. Тому варто розібрати його детальніше. Але спочатку кілька слів про виробника.

МФУ SAMSUNG SL M2070: відгуки покупців

Про компанію Samsung

Мало хто знає, але теперішній IT-гігант Samsung спочатку займався виробництвом рисового борошна. У 1938 році компанію створили саме для цього. Лише кілька десятків років тому компанія зайнялася виробництвом інтегральних мікросхем, різних друкованих плат і іншої електроніки. Але і тоді ніхто не міг помислити, що бренд стане синонімом якісних смартфонів і інших пристроїв. З розвитком стільникового зв'язку в "Самсунг" відкрили власний підрозділ з випуску мобільних телефонів. Потім були смартфони. Але на жодному етапі свого розвитку компанія не забувала про комп'ютерної периферії і інших продуктах. Приміром, МФУ Samsung SL-M2070 відгуки про який ми розглянемо трохи пізніше, є класичним зразком офісної периферії від "Самсунга". Він виконаний в кращих традиціях компанії і користується досить великим попитом серед користувачів. А тепер розглянемо даний продукт докладніше.


МФУ SAMSUNG SL M2070: відгуки покупців

Зовнішній вигляд і дизайн

Виглядає МФУ Samsung Xpress SL-M2070 відгуки про який ми розглянемо в наступних главах, точно так само, як і всі інші пристрої для офісного або домашнього використання. Невеликий прямокутний ящик з лотком для завантаження паперу і щілиною виходу готових відбитків. Під верхньою кришкою захований сканер. Поруч панель управління зі всіма необхідними кнопками і РК-екраном для більш зручного управління процесом друку. Основний матеріал - високоякісний пластик. Металевий тільки механізм подачі листів. При цьому МФУ має досить істотним вагою 75 кілограма. Однак такий пристрій дуже зручно використовувати як вдома, так і в невеликому офісі. З обсягом роботи даний апарат впорається. А тепер розглянемо основні технічні характеристики пристрою. І почнемо, мабуть, з особливостей друку і швидкості.


МФУ SAMSUNG SL M2070: відгуки покупців

Швидкість друку і копіювання

Отже, МФУ Samsung SL-M2070 характеристики і відгуки про який ми зараз розбираємо, може похвалитися досить непоганими параметрами. Так, час випуску першої сторінки після старту складає всього 85 секунди. Відмінний результат. Швидше за нього працюють тільки круті професійні моделі або світлодіодні принтери. Загальна швидкість друку - 20 сторінок в хвилину. Це формат А4. Для друку формату А3 даний апарат не пристосований. Варто відзначити, що швидкість копіювання (навіть без використання комп'ютера) точно така ж. Це найшвидший копір з усіх відомих. МФУ використовує лазерну технологію друку і має досить значний місячний ресурс - 10000 сторінок. Це означає, що він легко впорається з обсягами робіт в невеликому офісі. Дане багатофункціональний пристрій вміє друкувати на будь-якому типі паперу: матова глянцева, фотопапір, етикетки, конверти і так далі. Така універсальність грає на руку пристрою. Ємність вхідного лотка - 150 аркушів. Вихідний - 100. Ці характеристики стандартні. А тепер розглянемо сканер, який використовується в пристрої.
МФУ SAMSUNG SL M2070: відгуки покупців

Характеристики сканера

МФУ Samsung (лазерної) SL-M2070 відгуки про який ми розглянемо трохи пізніше, володіє вельми непоганим скануючим пристроєм. Його дозвіл складає 1200 DPI по довжині і ширині. Це означає, що він легко впорається з якісним скануванням тексту або зображення. Можливості скануючого елемента досить-таки непогані. Наприклад, в режимі копіювання першу сторінку елемент сканує і випускає за 14 секунд. Це цілком нормальний результат, якщо врахувати, що сканера необхідно ще розігрітися. До того ж сканер забезпечує відмінну якість при скануванні матеріалу і перенесення його на комп'ютер. Взагалі сканер - одна з найбільш сильних сторін цього багатофункціонального пристрою. Однак перейдемо до інших характеристик девайса. Пора розглянути підтримувані інтерфейси. І тут МФУ відрізняється від багатьох інших.
МФУ SAMSUNG SL M2070: відгуки покупців

Підтримувані інтерфейси

Отже, які типи підключення підтримує МФУ Samsung (лазерної)SL-M2070? Відгуки користувачів ми розглянемо трохи пізніше. Поки займемося характеристиками. Багатофункціональний пристрій може підключатися до комп'ютера за допомогою стандартного варіанту з USB-портом. Також є можливість підключення за допомогою роз'єму RJ-45. Але головна "фішка" цього БФП - наявність Wi-Fi-передавача і підтримка технології друку DirectPrint. Це означає, що багатофункціональний пристрій може друкувати напряму зі смартфона або планшета. У комплекті з пристроєм поставляється спеціальне додатка для смартфона. Також МФУ може використовувати хмарні сервіси для друку. Наприклад, Google Cloud Print. Це робить девайс високотехнологічним і сучасним. Також МФУ може посилати відскановані зображення відразу на смартфон. Саме завдяки вбудованому Wi-Fi-передавача. Такі основні характеристики МФУ Samsung SL-M2070 SS293B. Відгуки користувачів про нього ми розглянемо прямо зараз.

Позитивні відгуки про пристрої

Якщо потрібно дізнатися все про те, як веде себе пристрій в реальних умовах, то нічого краще відгуків власників девайса не знайти. Тим більше якщо мова йде про БФП Samsung SL-M2070. Відгуки користувачів про цьому девайсі в основному позитивні. Багато власники даного багатофункціонального пристрою відзначають, що його реальні характеристики цілком і повністю відповідають заявленим. Девайс працює з вражаючою швидкістю. 20 сторінок хвилин в режимі принтера, копіра. Це дорогого коштує. Також юзери позитивно відгукуються про ресурс картриджа. Його вистачає приблизно на півтора місяця при активному використанні БФП. Це відмінний результат. При цьому витратні матеріали для даного девайса не відрізняються дорожнечею. Це теж можна записати в плюси. Готельної похвали користувачів удостоїлася можливість бездротового друку. Це дуже зручно. Навіть з'єднання з комп'ютером по Wi-Fi куди приємніше, ніж путающиеся під ногами дроти. Фінальним акордом стала ціна багатофункціонального пристрою. Вона порадувала практично всіх користувачів.

МФУ SAMSUNG SL M2070: відгуки покупців

Негативні відгуки про пристрої

А що кажуть ті, кому щось не сподобалося в БФП Samsung SL-M2070? Відгуки негативного характеру є в досить малій кількості. І більшість з них пов'язано з безпровідними можливостями пристрою і фірмовим додатком для смартфонів. Юзери стверджують, що бездротове з'єднання з комп'ютером або смартфоном часто досить нестабільне. В результаті нормально роздрукувати сторінку не представляється можливим. Також багато незадоволені фірмовим додатком для смартфона від Samsung. Воно недостатньо інформативне. І для того, щоб їм управляти, потрібно потренуватися пару десятків разів. Що ж, недоліки - справа звичайна. Але тут вони не дуже критичні.

Висновок

Отже, ми розглянули МФУ Samsung SL-M2070. Відгуки покупців про даному девайсі здебільшого позитивні. І це не дивно. Даний багатофункціональний пристрій володіє всіма ознаками сучасного девайса: пристойна швидкість друку, хороша якість сканування, наявність бездротових інтерфейсів, відмінний ресурс картриджа. Що ще потрібно середньостатистичному користувачу?

Популярі новини
Загрузка...