Відеоредактор Movavi - відгуки, особливості та вимоги

166 0 Новини високих технологій

Зараз багато користувачів хочуть навчитися робити цікаві відеоролики професійного рівня. Проте довго вивчати громіздкі редактори (зразок Adobe Premier або Sony Vegas) ніхто не хоче. Воно і зрозуміло. На навчання піде багато часу. А адже завжди хочеться "всього і відразу". Довгий час ніша якісних, потужних і простих видеоредакторов пустувала. А потім з'явився редактор від Movavi. Відгуки про нього настільки неймовірні, що варто розглянути його детальніше. І якщо навіть половина того, що описують користувачі, - правда, то ніякий професійний софт вже буде не потрібен. Однак спочатку розповімо про те, що це за програма.

Відеоредактор Movavi - відгуки, особливості та вимоги

Що таке Movavi Video Editor

Movavi Video Editor, відгуки про який ми розглянемо трохи пізніше, є редактором відео, який дозволяє монтувати ролики, додавати ефекти, переходи, анімації та інші цікаві речі. Головною фішкою програми є простота використання. Інтерфейс не перевантажений непотрібними атрибутами. Тим не менш, логіка керуючих елементів і опцій меню точно така ж, як і в професійних редакторах. Це полегшить перехід користувача на більш просунуті продукти. Варто відзначити, що поширюється даний редактор відео аж ніяк не безкоштовно. Ліцензія коштує близько 1500 рублів. Але є безкоштовний пробний період протягом 7 днів. Правда, все відео буде загиджено водяними знаками, а звук збережеться тільки наполовину. Не зовсім правильна стратегія розробників. Набагато краще було б надати ті ж 7 днів без використання різних обмежень. Тоді програма не відштовхувала нових користувачів, а привертала б їх. Проте розглянемо основні особливості програми.


Відеоредактор Movavi - відгуки, особливості та вимоги

Інтерфейс і дизайн

Інтерфейс програми виконаний в мінімалістському стилі з непоганим ухилом до оформлення Windows 10. Можна сказати, що програма буде виглядати в цій ОС як рідна. Всі елементи меню розташовані вкрай вдало. З навігацією ніяких проблем немає. Варто відзначити, що над інтерфейсом попрацювали добре. Нічого не глючить і не гальмує. Є зручна шкала для здійснення монтажу, вікна для імпорту відео і аудіо. Навігація по ефектах, переходів і анімації виконана досить розумно. Відразу видно, де тут що розташовується. Тим не менш назвати інтерфейс ідеальним не можна, хоч він і нагадує оболонку професійних продуктів. Такий зовнішній вигляд Movavi Video Editor. Відгуки користувачів про інтерфейсі ми розглянемо прямо зараз.


Відгуки користувачів про інтерфейсі

Не можна сказати, що новий інтерфейс відеоредактора сподобався всім без винятку. Деяким він "не зайшов". І тим не менш, найбільше тих, хто хвалить зовнішній вигляд Movavi. Відгуки позитивного характеру розповідають про комфорт при роботі з редактором. Користувачі відзначають, що робота з новим інтерфейсом не складає ніяких труднощів. Потрібно лише трохи до нього звикнути. Варто лише зазначити, що для нормальної роботи інтерфейсу потрібно досить-таки потужний комп'ютер. Мабуть ті, хто скаржиться на глючность оболонки, цього не врахували. Готельні користувачі помітили, що новий інтерфейс сильно гальмує. Однак у інших юзерів все в порядку. Значить, проблема з комп'ютером користувача. А взагалі, у продукту Movavi Video Suite, відгуки про який ми зараз розбираємо, досить-таки непоганий інтерфейс.
Відеоредактор Movavi - відгуки, особливості та вимоги

Опція автоматичного створення ролика

У цій версії програми розробники вирішили порадувати користувачів опцією автоматичного створення роликів. Працює вона так: спочатку вибираємо відео і перетягуємо його в програмний провідник. Потім вибираємо музику. Після цього натискаємо на кнопку "Створити". Програма автоматично налаштує відео, застосує випадкові ефекти і переходи і синхронізує картинку зі звуком. Потім можна буде переглянути цей шедевр. Функція, звичайно, цікава. Але в автоматичному режимі програма може здорово помилитися. І що тоді? Все переробляти? Взагалі, ця опція досить спірна. Мало хто з юзерів готовий повністю довірити монтування ролика комп'ютера. Він навряд чи врахує всі побажання. Тим не менш, деякі вже спробували цю функцію. І які враження?

Відгуки користувачів про функції автоматичного створення роликів

Отже, що думають користувачі про нову фішку від Movavi? Відгуки про неї виключно негативні. Юзери говорять, що програма не в змозі нормально оцінити зміст ролика і визначити, де який ефект краще підійде. Програма просто бездумно штампує ефекти з переходами поверх відео. В результаті виходить щось неймовірне. Дивитися очима це неможливо - витечуть. Практично всі користувачі сходяться в думках: ця опція абсолютно марна. Вона не може реалізувати монтаж і обробку відео саме так, як потрібно людині. Взагалі, багато хто вважає, що компанія Movavi безцільно витратила час і кошти на розробку і додавання цієї опції. Краще б сконцентрувалися на оптимізації або на щось дійсно корисне. Дана опція - просто іграшка. Один раз подивитися. На більше вона не здатна.
Відеоредактор Movavi - відгуки, особливості та вимоги

Набір ефектів і переходів

В арсеналі програми є певна кількість ефектів від творців Movavi Video. Відгуки користувачів в цьому плані позитивні. Але їх ми розглянемо пізніше. Спочатку розповімо про доступні ефекти. Серед них є як стандартні (ретро, чорно-біле зображення, ефект ТБ), так і досить екзотичні речі (інверсія, пікселізация і так далі). Але більше всього користувачам подобається хромакей. Цей ефект дозволяє додати до відео будь-фон. Але тільки в тому випадку, якщо це відео було записано з дотриманням деяких умов (якісне освітлення і зелений однорідний фон задника). Що стосується переходів, то тут є досить прості ефекти масштабування, польоту і інші стандартні переходи. Також є справжні шедеври з елементами 3D-графіки (як в Pinnacle). Такий багатий набір характерний для професійних редакторів відео. І наявність цих ефектів у такій програмі гідно похвали.

Відгуки користувачів про ефекти і переходи

А тепер думка користувачів про ефекти в Movavi Video Editor. Відгуки тих, хто використовує цю програму, містять позитивні коментарі про ефекти і переходи. Багато користувачів стверджують, що набору ефектів достатньо для створення навіть досить складних роликів. Також відзначають, що зроблені ефекти якісно. А ще юзерів радує можливість хоч якось налаштовувати вибраний ефект (хоч і не повністю). Переходи теж заслужили похвалу від користувачів. З їх допомогою можна оживити відео. Чим юзери активно користуються. Тим не менш багато хто відзначає, що програмі непогано було б мати власний редактор ефектів (на манер У Pinnacle Hollywood FX). Тоді юзери могли б створювати свої власні унікальні ефекти і переходи. Можливо, в подальших версіях і з'явиться така опція. А поки доведеться задовольнятися тим, що є.

Відеоредактор Movavi - відгуки, особливості та вимоги

Анімація

У цьому відеоредакторі є унікальна опція - додавання анімаційних ефектів до відео. Набір анімацій досить-таки великий. Є картинки на всі випадки життя. Також є спеціальні налаштування, які допоможуть зробити анімацію більш реалістичною. З їх допомогою можна навіть змусити картинку рухатися за об'єктом на відео. Відмінне рішення для відеоблогеров. Можна створити якісне і цікаве відео у пару кліків. Кому таке не сподобається? Користувачі активно застосовують нову опцію. Варто відзначити, що така штука є тільки в професійних редакторах. Але там для створення якісної анімації доведеться серйозно попітніти. А тут все вже готове.

Відгуки користувачів про анімації

Як користувачі відреагували на нову фішку від Movavi? Відгуки виключно позитивні. На думку багатьох користувачів, анімація - це величезний плюс даного відеоредактора. Юзери відзначають, що за допомогою анімованих об'єктів можна створити справжній шедевр з мінімальними витратами часу. Робота з анімаціями тут відбувається не в приклад простіше, ніж в "Піннаклі" і подібних редакторах. У загальному і цілому, користувачі задоволені даною опцією.
Відеоредактор Movavi - відгуки, особливості та вимоги

Оптимізація

Як працює відеоредактор Movavi? Відгуки користувачів дають відповідь на це питання, але ми розглянемо їх трохи пізніше. А поки розповімо про те, наскільки добре працює редактор з відео. Не сказати, щоб у нього було все нормально в цьому плані. Судіть самі. На рендеринг невеликого ролика (45 хвилин) у програми йде цілих 5 годин. Про який оптимізації може йти мова? Навіть на відносно потужних комп'ютерах програма показує приблизно такі ж результати. Загалом, перед продажем такого продукту розробникам непогано було б оптимізувати його роботу. Тоді за нього можна було б платити гроші.

Відгуки користувачів про оптимізацію

Отже, що з оптимізацією у Movavi? Відгуки про програмі чітко дають зрозуміти, що з цим все сумно. Юзери відзначають, що працює програма з рук геть погано: постійно вилітає, довго обробляє відео і так далі. Багато хто скаржиться на те, що після багатогодинного візуалізації може вийти файл з чорним квадратом замість зображення. Або аудіофайл з перешкодами замість звуку. Щось незрозуміле коїться з програмою. Також багато відзначають вкрай нестабільну роботу в "Віндовс 10". Багато пишуть про проблеми на Movavi.ru. Відгуки користувачів, однак, ніяк не впливають на розробників програми. І це ще більше дратує користувачів.
Відеоредактор Movavi - відгуки, особливості та вимоги

Висновок

Отже, ми розглянули простий відеоредактор від Movavi. Відгуки користувачів про цій програмі досить неоднозначні. Але по них можна зрозуміти, що продукт досить сирий і потребує доопрацювання. В його активі є непогані опції, значний набір ефектів і переходів, просунуті можливості додавання анімаційних ефектів до відео і зручний інтерфейс. Але в той же час програмний продукт огидно оптимізований і не може бути повноцінно використано до покупки ліцензії. А навіщо її купувати, якщо програма працює через раз? Компанії Movavi слід ще попрацювати над цим програмним продуктом перед тим, як просити за нього гроші.

Популярі новини
Загрузка...