Запуск панелі керування з командного рядка: інструкція

261 0 Новини високих технологій

Дуже часто в різних інструкціях з виконання яких-небудь дій на комп'ютері зустрічається рядок "Увійдіть в панель управління". Як показує практика, в деяких випадках це може викликати складності — особливо якщо у вас встановлена інша версія операційної системи Windows. Тут ви дізнаєтеся про універсальному методі запуску панелі керування з командного рядка.

Запуск панелі керування з командного рядка: інструкція

Крок 1. Відкриваємо " командний рядок

Є такі способи, як це можна зробити, розглянемо кожен з них. Знайдіть на клавіатурі клавішу з написом Win або з логотипом операційної системи Windows. Вона зазвичай розташовується зліва і праворуч від пробілу, поряд з клавішами Alt і Ctrl. Натисніть її, відкриється меню "Пуск". Унизу, у рядку пошуку введіть наступне:

cmd

І натисніть Enter. Вікно чорного кольору і є командний рядок, через яку ми будемо працювати. Точно так само в пошуку можна ввести словосполучення "командний рядок", .

Другий метод — натиснути на клавіатурі комбінацію клавіш Win і R. У лівому нижньому куті з'явиться невелике віконце "Виконати". В ньому потрібно буде ввести ту ж саму команду cmd. Відкриється вікно, і ми зможемо перейти до запуску панелі керування з командного рядка.

<script async="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js">
<!-- fb_336x280_mid -->

<script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle ||[]).push({});

Крок 2. Запускаємо панель управління

Перед нами відкрито вікно командного рядка, виглядає вона таким чином:

Запуск панелі керування з командного рядка: інструкція

Отже, команда запуску панелі управління, яку нам буде потрібно ввести, наступна:

  control panel  

Введіть цю команду, натисніть Enter, і панель управління моментально відкриється.

Цікаві можливості командного рядка

Користувачі UNIX-систем звикли користуватися консоллю для вирішення більшості завдань, однак якщо ваша операційна система Windows, то ви, швидше за все, з такою необхідністю не стикалися, але це може бути корисно.

В якості прикладу покажемо, що можна виконати не тільки запуск на панелі керування з командного рядка, але і перейти до необхідне її розділів.

Для прикладу подивіться на цю команду:

  control /name Microsoft.NetworkAndSharingCenter  

Ввівши її, ми потрапимо в центр управління мережами і загальним доступом. Подібним чином можна викликати кожен пункт з панелі управління. Їх дуже багато, і докладний список можна легко знайти за допомогою будь-якої пошукової системи.
Запуск панелі керування з командного рядка: інструкція

Запуск від імені адміністратора

В деяких випадках потрібно виконати запуск панелі керування адміністратора, наприклад, якщо обліковий запис а комп'ютера користувача не володіє необхідними налаштуваннями прав доступу.


Робиться це наступним чином: зайдіть в меню "Пуск" знайдіть через пошук командний рядок і натисніть на неї правою кнопкою мишки. У випадаючому меню з'явиться пункт запустити від імені адміністратора, виберіть його. Якщо обліковий запис з правами адміністратора захищена паролем, його необхідно буде ввести для того, щоб з'явилася можливість виконання даної дії. Тепер командний рядок запущена від імені адміністратора, подальші дії виконуються аналогічно інструкції вище.
Запуск панелі керування з командного рядка: інструкція

Висновок

У цій статті ми розглянули, як виконується запуск панелі керування з командного рядка. Немає абсолютно нічого складного в тому, щоб користуватися консоллю для запуску потрібних програм в операційній системі Windows, з цим може впоратися практично кожен. Досвідчені користувачі часто згодні з думкою, що використання командного рядка, замість візуального інтерфейсу набагато зручніше і продуктивніше.

Популярі новини
Загрузка...