Мобільний графічний прискорювач Intel GMA 4500M. Специфікації та характеристики

176 0 Новини високих технологій

Графічний прискорювач Intel GMA 4500M був розроблений виробником спеціально для ноутбуків. У нього досить невисокий рівень швидкодії, і таке рішення найбільш оптимально було використовувати в переносних ноутбуках початкового рівня. Саме його специфікації у пропонованому матеріалі будуть розглянуті. Також будуть надані рекомендації щодо можливих випадків його застосування.

Мобільний графічний прискорювач Intel GMA 4500M. Специфікації та характеристики

Позиціонування. Призначення

У ноутбуках початкового рівня на перший план виходить автономність мобільної системи, а продуктивність вже не настільки важлива по тій причині, що мікропроцесор без особливих проблем справляється з покладеними на нього завданнями. І в цьому випадку використовувати інтегрований адаптер Intel GMA 4500M цілком виправдано. У нього низька швидкодія і зведене до мінімуму енергоспоживання. За рахунок цього забезпечується збільшений час автономної роботи. Тому відеокарта Intel GMA 4500M і повинна використовуватися в ПК початкового рівня.


До основних реалізуються програмним завданням на таких переносних ЕОМ можна віднести наступне:
 • Офісні пакети.
 • Браузери.
 • Мультимедійні програвачі.
 • Найменш вимогливі ігрові додатки.
 • Бухгалтерський софт.
 • А ось ресурсомісткі програми і утиліти на такому апаратному забезпеченні не зможуть нормально і стабільно функціонувати.

  Специфікації

  Характеристики Intel GMA 4500M акцентують увагу на тому, що він виконаний за застарілою компонуванні. Дана мікросхема включена до складу чіпсета і знаходиться на системній платі. Зараз же такі пристрої вже інтегровані до складу ЦПУ, вони мають більш високу швидкодію. Цей чіп проводився за технологією 65нм і мав кодову назву Montevina. На його напівпровідниковій підкладці знаходиться всього 10 потокових процесорів, які функціонують на частоті 533МГц. Причому вона не може динамічно змінюватися в залежності від навантаження. Об'єм адресної енергозалежною пам'яті обмежений 384Мб. Причому це ОЗП резервується з системної пам'яті.


  Мобільний графічний прискорювач Intel GMA 4500M. Специфікації та характеристики

  Актуальність і думка власників про це пристрої

  Графічний акселератор Intel GMA 4500M, як було раніше зазначено, ставився виробником до серії пристроїв економ-класу. Тобто він спеціалізується на виконанні найбільш простих завдань. Зараз такий акселератор все ще здатний справлятися з такими завданнями. Але все ж рекомендується власникам таких переносних комп'ютерів вже замислюватися про оновлення обчислювальної платформи. До плюсів ноутбуків з такою графічною картою власники відносили енергоефективність, тривалу автономну роботу і низьку вартість. Недолік у них лише один – це низька продуктивність, але її рівень достатній для реалізації найпростіших і найпоширеніших для офісу завдань.
  Мобільний графічний прискорювач Intel GMA 4500M. Специфікації та характеристики

  Висновок

  Акселератор Intel GMA 4500M був представлений компанією «Інтел» в 2008 році в рамках платформи LGA775. На сьогоднішній день цей прискорювач, як і процесорний роз'єм, повністю застаріли. У них низька продуктивність. Але все ж такі ПК з завданнями, які на них покладалися, все ще можуть справлятися. Тому рекомендується власникам таких ноутбуків купувати такі пристрої на базі нових сокетів з більш високим рівнем швидкодії та з поліпшеною енергоефективністю.

  Популярі новини
  Загрузка...