Скільки всього місій в "ГТА Сан Андреас"? Пропуск місії "ГТА Сан Андреас"

299 0 Новини високих технологій

GTA San Andreas - п'ята за рахунком частина легендарної серії екшену від третьої особи у відкритому світі. Розробники з компанії Rockstar Games перевершили самі себе, а також відступили від тематики попередніх ігор на користь історії гетто Лос-Анджелеса. Гра може похвалитися трьома величезними містами, що мають аналоги в реальному житті, великими сільськими ділянками, різноманітністю другорядних завдань. Все це виливається у величезну кількість сюжетних місій. Деякі можуть сказати, що гра занадто затягнута, а іншим, навпаки, доведеться за смаком довге пригод Карла Джонсона. У даній статті ми розберемося, скільки всього місій в "ГТА Сан Андреас" і поговоримо про самих основних з них.

Скільки всього місій в "ГТА Сан Андреас"? Пропуск місії "ГТА Сан Андреас"

Статистика гри

Для початку поговоримо про числових значеннях статистики, які ви зустрінете у міру проходження. Подивитися їх можна буде в меню паузи, вибравши відповідний пункт. Якщо зібрати весь список сюжетних завдань в San Andreas, то вийде цілих 102 повноцінні місії, на проходження кожної з яких може знадобитися від 5 до 30 хвилин. Гра славиться своєю різноманітністю: спочатку ви звичайний гангстер, який повертається на свій район і займається справами банди, потім вас зраджують, і ви знайомитеся з новими людьми в іншому місті і так далі.


Однак повне проходження гри полягає не у виконанні лише сюжетних завдань. Щоб отримати 100% в статистиці, вам необхідно також закінчити всі додаткові квести, активності, зібрати заховані предмети і так далі. Простіше кажучи, гравець повинен зробити так, щоб в містах і передмісті не залишилося незвіданих місць і активностей, які він не проходив. Якщо порахувати, скільки всього місій в "ГТА Сан Андреас" разом з додатковими завданнями, то можна отримати приблизно 135 квестів. У цю кількість не входять різні тіри, місії таксі, поліції, пожежників, медиків і подібний контент. Розглянемо основну сюжетну лінію та коротко познайомимося з основними завданнями, з якими вам доведеться зіткнутися при проходженні. Поділимо оповідання по різних містах, оскільки й у самій грі життя головного героя ділиться на такі періоди.


Скільки всього місій в "ГТА Сан Андреас"? Пропуск місії "ГТА Сан Андреас"

Завдання в Лос-Сантосі

Отже, перед нами самий початок гри GTA San Andreas. Карл Джонсон повертається на свою батьківщину, де відразу ж потрапляє в халепу. Його ловлять старі знайомі поліцейські, які відбирають гроші і обіцяють стежити за ним. Після цього персонаж відправляється на рідну вулицю Groove Street в будинок своєї матері, щоб почати перше завдання In The Beginning. Карл повернувся додому з-за смерті мами, тому вдома на нього нахлинули спогади. Однак сумувати немає часу, оскільки разом з друзями і членами банди CJ збирається повернути втрачений авторитет на вулицях. Всі великі речі починаються з малого, тому вам доводиться спочатку привести себе в порядок, зафарбувати кілька ворожих графіті, вбити наркоторговців на своєму районі, познайомитися з постачальником зброї. Паралельно з цим ви допомагаєте своїм старим знайомим - Райдеру і Біг Смоуку. У кожного свої плани про те, як розбагатіти, а ви берете участь у кожному спланованому справі.
Скільки всього місій в "ГТА Сан Андреас"? Пропуск місії "ГТА Сан Андреас"

Місії після освоєння будинку

Після того, як Карл починає освоюватися у себе вдома і в місті, настає черга не зовсім приємних подій. По-перше, у завданні Sweet's Girl вам доведеться рятувати брата з його дівчиною від нападу ворожої банди. По-друге, назріває серйозний конфлікт з бандою Вагосов з-за кількох речей. Спочатку герой разом з Біг Смоуком вбивають Вагосов і обкрадають вантажний потяг, а потім Карл рятує дівчину з палаючого будинку Вагосов, який він сам і підпалив. На тлі цих подій ви обов'язково пройдете одне з самих легендарних завдань в "ГТА Сан Андреас" - місію лоурайдерів. Познайомившись з хлопцем сестри, який запрошує Карла на гонки, ви мимоволі стаєте учасником змагання лоурайдерів - показу можливостей гідравлічної підвіски автомобіля. Завдання стало легендарним за піратської копії, оскільки в ній були відсутні підказки клавіш під час "танцю". З-за цього квест здавався нездійсненним, але навіть в такій ситуації перебували майстра проходження. В нормальній версії GTA San Andreas ця місія не викликає ніякої складності. Ще одна паралельна сюжетна лінія в Лос-Сантосі пов'язана з починаючим репером О Джі Локом. У нього не клеїться з творчістю, тому один просить Карла допомогти вкрасти вірші відомого виконавця Мэдд Дога в місії Madd Dogg's Rhymes. Цей квест є однією з небагатьох моделей стелса в даній грі. Вам необхідно таємно проникнути на студію звукозапису і вкрасти книжку з текстами пісень.
Також з Локом пов'язаний ще один цікавий квест у "ГТА Сан Андреас" - місія на пляжі першого міста. О Джі просить вас з'їздити на пляжну вечірку, де потрібно викрасти фургон з апаратурою для звукозапису. Щоб отримати доступ до машини, вам потрібно познайомитися з дівчиною діджеєм і танцювати краще за неї. Після цього Карл просто сідає в фургон і відганяє його в гараж, а вечірка залишається без музичного супроводу. Це завдання називається life's A Beach.
Скільки всього місій в "ГТА Сан Андреас"? Пропуск місії "ГТА Сан Андреас"

Кінцівка першого міста

Завершує першу частину сюжету місія, разоблачающая частина ваших друзів. CJ дізнається, що Біг Смоук і Райдер були зрадниками, а його брат Світ в біді. У спробі врятувати брата із засідки поліцейських і зрадників банди Карл розуміє, що уникнути біди не вийде. Свита підстрілювати, а сам Сіджей не кидає напарника. Їх забирає поліція, але головного героя відпускають на свободу за деякі послуги. Натомість Джонсоны отримують недоторканність Свита у в'язниці.

Завдання в селі

Сільська місцевість є перехідним етапом між першим містом і Сан-Фіерро, аналогом якого є Сан-Франциско. Поліцейські відправляють головного героя в село і дають йому кілька завдань. В ході роботи на копів вам належить позбуватися свідків. В результаті Карл знайомиться з Каталіною, з якою проводить ряд гучних пограбувань в місіях Tanker Commander, First Base, Gone Courting, Made in Heaven. Оскільки дівчина емоційно нестабільна, вона легко йде від Карла до свого попереднього хлопцеві. Цікаво, що колишнім хлопцем Каталіни є Клод - головний герой GTA 3. Гравець перемагає їх в гонки і відправляється в наступне місто.

Підйом в Сан-Фіерро

Плавно переходимо до середини гри. В GTA San Andreas San Fierro починається з завдання Wear Flowers in Your Hair, в якому головний герой стає співвласником автосервісу разом з Цезарем - хлопцем сестри. Карлу потрібно найняти працівників в гараж і всіляко допомогти другові. Після цієї події починають розвиватися дуже швидко. Гравця знайомлять з різними персонажами - Зеро, Джиззи Бі, мафіозі Ву зіму, з яким будуть пов'язані завдання до кінця гри. Головний герой допомагає Ву зіму у війні з в'єтнамськими бандами, яким протегує кримінальне угруповання "Локо". До неї приєднався ваш колишній друг Райдер, тому мотивації у CJ ще більше.
Скільки всього місій в "ГТА Сан Андреас"? Пропуск місії "ГТА Сан Андреас"

Руйнування угруповання і вбивство Райдера

Практично всі завдання в Сан-Фіерро пов'язані з впровадженням у банду "Локо". Поступово Карл Джонсон втирається в довіру до Джиззи Бі, а з його допомогою виходить на інших партнерів Райдера. Ключовими завданнями в сюжеті стають Ice Cold Killa, Pier 69 Yay Ka-Boom-Boom, в ході яких ви разом з Цезарем вбиваєте Джиззи, потім добираєтеся до Райдера. Сюжетна ланцюг закінчується вибухом заводу Біг Смоука. Однак це не допомогло знищити самого зрадника, тому головна розправа ще попереду. Також в Сан-Фіерро гравець знайомиться зі школою водіння "ГТА Сан Андреас" - саме цьому присвячені останні сюжетні завдання у цьому місті. Цезар пропонує зайнятися нелегальним бізнесом, пов'язаним з викраденням і продажем автомобілів. Але для початку потрібно підвищити свій навик водіння. Карл записується на екстремальні курси, де йому належить скласти іспити по ряду трюків. Щоб отримати відмітку проходження 100%, потрібно кожен з іспитів здати на платину.
Скільки всього місій в "ГТА Сан Андреас"? Пропуск місії "ГТА Сан Андреас"

Пустеля

Наступний етап сюжету - місії в пустелі. Вони є проміжними між Сан-Фіерро і Лас-Вентурасом. Тут гравець працює на Майка Торено. В ході завдання Verdant Meadows вам належить придбати занедбану злітну смугу для подальшого підстави бази. Оскільки наступні завдання будуть пов'язані з польотами, Майк Торено наказує спочатку отримати ліцензію пілота. З цього моменту настає ще один легендарний етап в "ГТА Сан Андреас" - місії з літаком. В ході навчання вам належить виконати складні трюки на повітряному транспортному засобі, так і з парашутом. Тільки повне завершення курсу сприяє подальшому просуванню по сюжету. Оскільки до сучасних частин GTA польоти не були сильною стороною геймплея, у багатьох гравців виникали труднощі при проходженні школи пілота.

Проходимо Лас-Вентурас

Герой відправляється в Лас-Вентурас, який є аналогом реального Лас-Вегаса. Тут ви одразу починаєте працювати на старого знайомого Ву зіму. За його дорученням належить виконати цілих 10 завдань, розкиданих по всьому сюжетом даного міста. Крім участі у справах згаданого мафіозі, ви зустрічаєте старого знайомого Мэдд Догга. Так, того самого, в якого Карл вкрав з особняка книгу з віршами. З даним персонажем пов'язано кілька цікавих завдань - Madd Dogg і A Home In the Hills. Забавно те, що репер починає дружити з CJ і не знає, що саме той обікрав його особняк. До речі, з-за цього кар'єра Пед Догга пішла під укіс, а сам він почав пити. У першій місії вам належить зловити його під час стрибка з даху у п'яному стані. А в другому завданні ви повинні відвоювати особняк. У фінальної розв'язки сюжетної лінії Las Venturas в GTA San Andreas вам належить протистояти знайомим копам. У них не виходить позбутися Карла, зате головний герой усуває одного з продажних поліцейських. На цьому моменті CJ вирішує, що настав час повернутися в Лос-Сантос і витягнути на свободу свого брата.
Скільки всього місій в "ГТА Сан Андреас"? Пропуск місії "ГТА Сан Андреас"

Фінальна частина

Карл вимагає звільнення Свита, але перед цим він повинен виконати ще одне завдання для Майка Торено - Vertical Bird. У ході місії вам потрібно проникнути на військовий корабель і викрасти винищувач. Після цього відкриється завдання Coming Home, в якому ви разом з братом повертаєтеся додому на Грув Стріт. Поки Світ був у в'язниці, а Карл займався роботою на мафію і заробітком грошей, рідний район прийшов в занепад. Брат головного героя збирається повернути колишню велич їх банди, але CJ не поділяє його інтересу, з-за чого вони сваряться. На тлі сімейних розборок виникає необхідність зустрітися із старим знайомим О Джі Локом і відібрати пісні, які ви раніше і поцупили для нього. У завданні Cut Throat Business головний герой повертає книгу законному власнику Мэдд Доггу. Герой повертається додому і мириться зі Світом. Разом брати вирішують відвоювати територію у Балласов, Вагосов і інших угруповань. Тепер залишається тільки два важливі справи - повернути район банді Цезаря і розправитися з Біг Смоуком. У двох останніх завданнях ви допомагаєте старому другу, а потім у тривалій перестрілці вбити зрадника. Разом з ним під руку попадається і продажний коп Тенпенни, з-за якого Карл отримав половину проблем. End of the Line закінчує сюжетну лінію гри.

Скільки всього завдань?

Нижче ви можете подивитися, скільки всього місій в "ГТА Сан Андреас" запропоновано розробниками ігрової платформи. В кожній частині - свій рівень місій.
 • Лос-Сантос - 29.
 • Село - 11.
 • Сан-Фіерро - 26.
 • Пустеля - 9.
 • Лас-Вентурас - 19.
 • Фінал - 8.
 • Цей список складений без урахування всіх додаткових завдань. В ході проходження вам належить ознайомитися зі всіма сюжетними завданнями, оскільки пропуск місії "ГТА Сан Андреас" не передбачений. Ця можливість з'явилася тільки в останній частині - GTA 5. Всі другорядні квести діляться на школи навчання, транспортні, спецмиссии, гонки і приховані челленджи. Якщо скласти всі активності, то можна дізнатися, скільки всього місій в "ГТА Сан Андреас". Додавши до 102 основним завданням близько 25 другорядних, ми отримуємо майже 130 місій. На освоєння всього контенту в даному екшені у гравців йде від 50-60 годин.

  Популярі новини
  Загрузка...