Як дізнатися рік випуску ноутбука. Найбільш дієві способи

905 0 Новини високих технологій

Знати рік випуску пристрою дуже корисно. Так можна визначити, якого покоління той чи інший компонент або підібрати потрібні драйвери. Як дізнатися рік випуску ноутбука? Є кілька способів. Деякі з них дозволяють дізнатися дані майже зі стовідсотковою точністю. Ми розберемо найпоширеніші і найпростіші способи. Жоден з них не вимагає ніяких спеціальних навичок та вмінь.

Як дізнатися рік випуску ноутбука. Найбільш дієві способи

Спосіб № 1. Коробка

Ймовірно, це найпростіший відповідь на питання про те, як дізнатися рік випуску ноутбука. Він підходить тим, у кого ще збереглися супровідні документи від лептопа і його коробка. Деякі виробники пишуть рік випуску відразу на коробці. Потрібно уважно розглянути упаковку та знайти потрібну комбінацію цифр. Якщо на самій коробці потрібних цифр немає, то варто пошукати наклейку, на якій написаний серійний номер. Там теж інколи буває вказано рік випуску. А якщо ніде на упаковці нічого подібного немає? Як дізнатися, якого року випуску ноутбук в такому випадку? Часто на упаковці є закодована дата випуску. Потрібно знайти букви MFG. Наступні після них цифри будуть означати рік і місяць випуску. Наприклад, напис MFG 0811 будуть означати, що лептоп був випущений в листопаді (11-й місяць) 2008 року. Все геніальне просто.


Як дізнатися рік випуску ноутбука. Найбільш дієві способи

Спосіб № 2. Документи

А якщо коробка не збереглася? Як дізнатися рік випуску ноутбука в такому випадку? При таких умовах доведеться підняти всі супровідні документи лептопа. Зазвичай рік випуску прописується в гарантійному талоні. Якщо його немає, то є сенс пошукати його в інструкції з експлуатації. Як раз в тому розділі, де описуються характеристики ноутбука. Якщо у цьому розділі нічого немає, то доведеться перегортати всю інструкцію користувача. А вона у деяких моделей досить об'ємна. Але біда в тому, що деякі виробники не прагнуть писати цю інформацію в інструкції з експлуатації продукту. Що робити в такому випадку? Про це розповідається в наступному розділі.
Як дізнатися рік випуску ноутбука. Найбільш дієві способи

Спосіб № 3. Серійний номер

Цей спосіб складніший всіх попередніх, зате він дозволяє дізнатися рік випуску лептопа зі стовідсотковою гарантією та неймовірною точністю. Як дізнатися рік випуску ноутбука за серійним номером? Дуже просто. Потрібно зайти на офіційний сайт виробника ноутбука. Для пошуку актуальних драйверів там можна використовувати серійний номер. Потрібно тільки ввести його у відповідне поле і натиснути на кнопку "Визначити продукт". Сайт тут же видасть модель ноутбука, його маркування і рік випуску продукту. Заодно надасть посилання на скачування всіх необхідних драйверів. Такий спосіб допомагає майже в 100 % випадків. Достеменно відомо, що дізнатися таким способом рік випуску лептопа можна на офіційних сайтах "АСУС" та "Леново". Що стосується інших виробників, то тут треба пробувати. Стовідсоткової інформації з цього приводу немає. Одне можна сказати точно: це найбільш надійний спосіб. Багато власників ноутбуків використовують саме його для того, щоб дізнатися рік випуску свого пристрою, але тільки в тому випадку, якщо не збереглися коробка або документи. Якщо вони є, то морочитися з офіційним сайтом не варто.

Висновок

Отже, ми дали відповідь на питання про те, як дізнатися рік випуску ноутбука. Зробити це можна декількома способами: за допомогою інформації на коробці, за допомогою супровідних документів (особливо гарантійного талона) за допомогою серійного номера, який потрібно ввести на офіційному сайті виробника ноутбука. Всі ці способи однаково дієві. А який з них використовувати, вирішує вже сам власник пристрою. У будь-якому випадку жоден з вищеперелічених способів не вимагає від користувача якихось спеціальних знань і умінь. Насправді все дуже просто, що не може не радувати.

Популярі новини
Загрузка...