HP ProBook 4320S: характеристики, потужність, процесор, відгуки з фото та огляди

91 0 Новини високих технологій

Близько восьми років тому компанія «Хьюлетт-Паккард» представила на ринку серію бізнес-пристроїв під назвою ProBook. Всі вони відрізняються один від одного по більшій частині діагоналлю екрана, і лише незначні зміни торкнулися набір чіпсетів. Ноутбук HP ProBook 4320S є молодшим представником серії і володарем самого маленького екрана 133 дюйма. Всі моделі, і 4320S в тому числі, є корпоративними рішеннями і орієнтовані, в першу чергу, на малий і середній бізнес. Простіше кажучи, HP ProBook 4320S – це офісний лептоп. Незважаючи на пристойний вік, модель пропонує своєму власникові продуману ергономіку, хороші функціональні можливості і непогану (для офісного ноутбука) продуктивність. Але багато вітчизняні споживачі, дивлячись на характеристики HP ProBook 4320S, розглядають його як апарат для домашнього користування. У даній статті представлена інформація, яка допоможе розібратися в цьому питанні і з'ясувати, чи гідна модель називатися «домашньої» або ж виключно корпоративної, як на тому наполягає виробник.


Перед вами огляд ноутбука HP ProBook 4320S. Розглянуто основні характеристики моделі, її плюси і мінуси, а також доцільність покупки. Лептоп все ще можна зустріти у продажу в фірмових магазинах бренду, так і вторинний ринок також багатий на апарати цієї серії.

Зовнішній вид

Всі моделі цієї серії отримали специфічний екстер'єр, який важко сплутати з іншими лептопами компанії «Хьюлетт-Паккард». Тут розказано про свого роду візитною карткою лінійки. Практично всі виробники намагаються зробити свої пристрої обтічними, яскравими, з оригінальними вставками.
HP ProBook 4320S: характеристики, потужність, процесор, відгуки з фото та огляди
Але на відміну від інших, вся серія (HP ProBook 4320S в тому числі) отримала стриманий і консервативний зовнішній вигляд. Прямі форми, виражені кути, темні кольори і відсутність обтічності – ось що відрізняє дизайн моделі від інших лептопів.


Конструкційні характеристики ноутбука HP ProBook 4320S вражають. Корпус виконаний з якісного полірованого металу, який приємно холодить руку і віддає дорожнечею. Деталі, на відміну від пластикових аналогів, не дряпаються, але збирають відбитки пальців помітно активніше. Судячи з відгуків власників, позбавитися від них не проблема, але доводиться всюди носити з собою серветки. Навіть суха чистка начисто прибирає пил з брудом і не дряпає корпус.

Особливості конструкції

Внутрішнє оздоблення грамотно поєднує в собі метал і пластик. Рішення навіть для свого часу виглядає свіжим, від нього не віє якимось раритетом, як від інших моделей бренду. Відчувається тільки консерватизм і строгість. Важить HP ProBook 4320S трохи більше двох кілограм, що для своїх габаритів (324 х 228 х 27 см) цілком прийнятно. Судячи з відгуків, якість збірки і надійність пристрою викликають повагу, ніяких питань до них немає: нічого не скрипить, не відвалюється, всі елементи щільно сидять на своїх місцях.

Дисплей

Модель отримала 133-дюймовий дисплей з антибліковим покриттям. Матриця має дозвіл 1366 на 768 точок, для чого його фізичних розмірів цілком достатньо. Судячи з відгуків власників, пікселізация не відчувається, але якщо як слід придивитися, то окремі крапки все-таки можна побачити.
HP ProBook 4320S: характеристики, потужність, процесор, відгуки з фото та огляди
Екран матовий, так що з ним можна працювати у вуличних умовах. Під прямими сонячними променями матриця майже сліпне, але в погожий день і в тіні ніякого дискомфорту не відчувається. У приміщеннях інформація відмінно читається з екрана. Деякі власники скаржаться на мізерний запас контрастності, з-за чого трохи страждає кольорів, картинка здається не такою соковитою і насиченою, як хотілося б. Але на цей момент майже не звертають уваги, а багатьох цілком влаштовує рівень контрастності. Кути огляду на пристойному рівні. Навіть при сильній зміні кута кольору не кидаються в танок, і зображення адекватно себе поводить.

Клавіатура

Власники залишають тільки позитивні відгуки про клавіатурі ноутбука. Клавіші острівного типу грамотно розділені й перебувають на прийнятному віддаленні один від одного. На клавіатурі зручно друкувати, навіть після декількох годин безперервної роботи не виникає почуття дискомфорту.
HP ProBook 4320S: характеристики, потужність, процесор, відгуки з фото та огляди
Кнопки практично безшумні, але мають чіткий момент спрацьовування. Всі букви читаються добре, так само як і спецсимволи з функціональних клавіш. Одне з головних достоїнств, на яке звернули особливу увагу власники у своїх відгуках – це водонепроникність робочої зони. Звичайно, купати її у ванній не можна, але рясно змочити ганчірку водою, щоб помити – цілком можна. Любителям пролити каву на клавіатуру таке рішення доведеться як не можна до речі.

Продуктивність

За продуктивність відповідає набір на базі чіпсетів i5-480M. Відеоадаптер від «Інтел» серії GMA 4500MHD. Набір чіпсетів може змінюватися, тому як виробник випустив кілька модифікацій для цієї серії, але самої розповсюдженою є саме 480М з 4 Гб оперативної пам'яті.
HP ProBook 4320S: характеристики, потужність, процесор, відгуки з фото та огляди
Об'єм жорсткого диска може варіюватися від 250 до 500 Гб. І до ПАМ'ЯТІ, і до вінчестера у користувача є доступ, так що якихось серйозних проблем з апгрейдом бути не повинно. Після оновлення драйверів на HP ProBook 4320S доступна підтримка сучасних планок оперативної пам'яті. Можна поставити жорсткий диск на 1 Тб і додати ще 4 Гб ОЗУ, збільшивши загальний обсяг до 8 Гб. Місцева відеокарта ніяк не підходить для гри, так що запускати і сучасні вимогливі ігри тут не вийде. Можна розраховувати на додатки рівня «Криза 1 2», Borderlands 1 2 або рядові платформери начебто Rayman Legends. З простенькими іграми ніяких проблем не буде.

На закінчення

Перед вами типовий представник офісних лептопів. Модель тішить гарним зображенням, прийнятною продуктивністю, якісною збіркою і відмінною клавіатурою. Для рішення офісних завдань – це ідеальний варіант, але любителям ігор і тим, хто серйозно займається графікою або видеоверсткой, краще відразу пройти повз.
HP ProBook 4320S: характеристики, потужність, процесор, відгуки з фото та огляди
Всі необхідні інтерфейси для підключення офісної периферії в апарата є, причому деякі продубльовані. Власники добре відгукуються про моделі і ставлять їй високі оцінки на «Яндекс.Маркеті», але знову-таки, треба розуміти, що ця техніка призначена для роботи з офісними додатками, причому вона повністю справляється з поставленими завданнями. На жаль, чекати від неї чогось надприродного не доводиться.

Популярі новини
Загрузка...