Заміна особи в "Фотошопі": вчимося працювати в програмі

103 0 Новини високих технологій

Іноді так хочеться похвалитися фотографіями з Таїланду або Кіпру, а у відпустку на море поїхати не довелося. Вихід є. Витративши хвилин 15-20 можна зробити відмінні фотографії, де і пляж, і сонце, і навіть папуги будуть. Потрібно лише одне: знайти потрібну фотографію на просторах інтернету, і не страшно, що там обличчя іншої людини. У статті розглянемо, як провести заміну особи в "Фотошопі".

З чого почати?

Для початку необхідно вибрати потрібну фотографію. Добре, якщо на обох знімках людина дивиться в одну і ту ж сторону, камера, розташована на одному рівні і світло падає однаково. Але насправді не потрібно шукати ідеальний исходник і фотографію, так як всі нюанси можна відредагувати в програмі. Але чим більше схожості буде в знімках, тим швидше відбудеться заміна особи в "Фотошопі".


Перестановка осіб

Тепер необхідно вирізати особа, яка повинна бути в кінцевому результаті. Виконується цей пункт з допомогою інструмента "Ласо" з розтушовуванням в 5 пікселів.
Заміна особи в "Фотошопі": вчимося працювати в програмі
Щоб зробити заміну особи в "Фотошопі", його необхідно виділити приблизно так, як показано на фото в статті. Найголовніше - це захопити всі відмітні риси, в тому числі родимки і зморшки. При цьому лоб слід виділяти як можна менше. Після цього копіюється ділянку, для чого достатньо просто натиснути поєднання клавіш ctrl+c.

Кінцеве розташування особи

Заміна особи в "Фотошопі": вчимося працювати в програмі
Більше оригінальна фотографія не знадобиться. Тепер потрібно перейти до фото, на якому буде розташовуватися кінцевий результат після того, як завершена заміна особи в "Фотошопі". Вставляємо вирізану частину з допомогою комбінації клавіш Ctrl+V. Так потрібну частину переносимо в потрібне місце.


Ретуш кольору і світла

Починаємо редагування з того, що нове обличчя підганяємо під старий шаблон. Для цього використовуємо інструмент "Вільна трансформація", який знаходиться в меню "Правка". Тепер необхідно змінити кут нахилу, розмір та інші параметри. Все повинно виглядати максимально природно. Заміна особи на фото в "Фотошопі" повинна бути непомітна.

Коригування кольору

Заміна особи в "Фотошопі": вчимося працювати в програмі
Щоб змінити колір і відтінки шкіри, а також привести в гармонію світло, потрібно скористатися командою "тон/Насиченість" і "Яскравість/Контраст". Щоб з'явилися ці вікна, потрібно натиснути "Шар", після чого вибрати функцію "Новий коригувальний шар", а потім-потрібний пункт. Тепер ставимо галочку "Використовувати попередній шар". Так виставляються параметри, які збігаються з кольором шкіри. Аналогічним способом редагується яскравість особи.

Видалення недоліків

Ще поки видно різкий перехід в кольорі між знімками. Щоб позбутися від нього, включаємо м'яку кисть "Штамп".
Заміна особи в "Фотошопі": вчимося працювати в програмі
З його допомогою видаляють всі непотрібні фрагменти. Для цього натискаємо кнопку Alt і вибираємо чистий ділянку шкіри, з якого буде дублюватися кисть. Після чого необхідно пройтися нею по контрастних ділянках.

Додатковий крок

Тепер обличчя більше схоже на лялькове, тому варто додати тіней і світла. Зробити це можна різними способами. Зупинимося на одному з найбільш простих. Потрібно створити новий шар з установкою "М'яке світло". Після чого беремо м'яку кисть чорного кольору і промальовуємо всі тіні, а білим відтінком позначаємо місця, де має проходити світло. Коли всі маніпуляції виконані, потрібно зменшити непрозорість шару настільки, щоб загальна картинка стала виглядати максимально природно.

Кінцевий результат

При бажанні можна додати різкості особі, якщо воно порівняно з усією загальною картинкою виглядає більш розмитим. Для цього потрібно перейти в вікно "Фільтр", після чого навести мишку на кнопку "Різкість" і вибрати параметр "Різкість".
Заміна особи в "Фотошопі": вчимося працювати в програмі
Ну ось і все, тепер кожен охочий може за кілька хвилин зробити заміну особи на фотографії в "Фотошопі" і побувати у будь-якому куточку планети, не покидаючи межі офісу.

Популярі новини
Загрузка...