Enigma Dota 2: проходження, секрети, графіка і огляд

266 0 Новини високих технологій

Славу дуже складного, але разом з тим цікавого і корисного героя, заслужив Enigma з Dota 2. Але звичайно ж, дуже мало гравців можуть повністю розкрити потенціал персонажа, тому що мало знати, як розвивати героя, потрібно відчувати момент використання здібностей, інакше сенсу в такій грі не буде. Що з себе являє Enigma, які у нього можливості і таланти, розповідається в цій статті.

Історія Енігми з "Доту 2"

Хто або що таке Енігма - не знає ніхто. Єдине, що можна сказати про цю істоту, що воно володіє незвичайною силою і здатне поглинати світи. З одного боку - чистий безформний хаос, з іншого - матеріальне сутність. Хтось вважає, що одного разу він був алхіміком, інші думають, що древнім істотою, яку породила сама порожнеча. А може бути, це те, що залишилося від вибуху зірки - розумна чорна діра, що поглинає все на своєму шляху.


Enigma Dota 2: проходження, секрети, графіка і огляд
Так чи інакше, якщо гравці уважно прислухаються до випадкових фраз, вимовні героєм по відношенню до Keeper of the Light, Io та Chaos Knight, стане ясно, що Enigma з Dota 2 уособлює одну з фундаментальних сил Всесвіту.

Здібності

Перший навик персонажа - Malefice - направляє потік енергії на обрану ціль. Він приголомшує її з інтервалом 2 секунди, а також завдає шкоди. Друга здатність - demonic conversion. Вона перетворює обраного нейтрала в три маленьких підконтрольних копії Енігми - эйдолонов, які можуть розмножитися після певної кількості атак. Ще один навик - Midnight Pulse, який завдає шкоди по певній області залежно від максимального здоров'я потрапив під роздачу ворога. Від нього не захищає несприйнятливість до магії, а також перешкоди у вигляді дерев - відбувається їх руйнування.


Enigma Dota 2: проходження, секрети, графіка і огляд
Ультимативна здатність носить назву Black Hole. Вона діє також по області, затягуючи уражених супротивників в свій центр, як справжня чорна діра. Під час дії вороги не здатні рухатися, здійснювати атаки або користуватися скиллами.

Таланти

Як багато гравців вже знають, у 2016 році поліпшення окремих характеристик замінилося деревом талантів у "Доту 2". Enigma, таким чином, на 10 рівні може вибрати з лівої сторони +15 до опірності магії або збільшити швидкість пересування на 25 одиниць ліворуч. 15 рівень дає можливість знизити час перезарядки своїх здібностей на 15 % або збільшити приплив золота в хвилину на 150 монет. 20-й рівень в лівій гілці додає 70 до втрати эйдолонов (друга здатність), а в правій - 500 одиниць здоров'я самому Энигме. І фінальний 25 рівень з лівої сторони підвищує кількість эйдолонов на 8 а праворуч +5 до спрацьовування першого досвіду.
Enigma Dota 2: проходження, секрети, графіка і огляд

Ролі в грі: оффлейнер-пушер

Нижче піде мова про те, як грати за Енігму "Доті 2". Найчастіше він виявляє себе у двох ролях, перша з яких умовно поділяється на дві. Це оффлейн Енігма, мета якого можуть змінюватись в залежності від ігрової ситуації. Варто почати зі стилю гри, націленого на знесення ворожих будівель. Як лайна переважно вибрати важку лінію. Герой здатний з самого початку добивати нейтралів, не підставляючи себе під удар, а також забезпечувати собі додатковий огляд за допомогою 3-й здібності, руйнуючи дерева. Оглушення здатне дати необхідний час, щоб піти в разі раптової атаки одного-двох суперників. Однак варто запам'ятати, що в момент появи великої кількості ворогів, Энигме буде піти дуже важко до появи blink dagger. Якщо на лінії стояти дуже важко або потрібно додаткове золото, то завжди є можливість піти в ліс. Також на початку гри відзначається гостра нестача мани.
Гайд на Enigma Dota 2 пушера виглядає наступним чином. Якщо команда націлена на швидкий пуш, то герой здатний підтримати необхідний тиск на ворога з допомогою эйдолонов і правильних артефактів. Варто звернути увагу на союзних героїв. Такий вид розкачки добре поєднується з Drow Ranger, Visage, Beast Master, Lycan, Broodmother і Pugna.
Enigma Dota 2: проходження, секрети, графіка і огляд
Стартовий закуп включає в себе Tango, Clarity і заготовку під купівлю Soul Ring, що допоможе вирішити проблему з дефіцитом мани. Як тільки з'явиться достатня кількість грошей, необхідно придбати Boots os Speed і Helm of Dominator, який дасть можливість приручити будь-якого лісового кріпа. Тут свою перевагу варто віддати крипам з аурою, а саме кентаврам або сатирам. Arcane Boots і Mekansm будуть підтримувати всіх підконтрольних нейтралів. Що стосується навичок, то до 6 рівня третя здатність повинна бути поліпшена до трьох пунктів, а перша і друга взяті на один раз. Отримання ульты можна відкласти , якщо команда не бере участь у серйозних бійках. Рекомендований талант на 10-му рівні - збільшення швидкості пересування.
В середині гри незалежно від ролі завжди потрібно Blink Dagger, що дасть можливість швидко увірватися в саму гущу бійки і також швидко втекти в разі потреби. Якщо герої противника не дозволяють продавлювати лінії, то краще всього придбати Pipe of insight. Коли персонаж страждає від фізичної шкоди, варто покращити Acrane Boots і Mekansm до Guardian Greaves. Будь-які артефакти, що дають ауру, стануть прекрасним вибором. Навіть можлива покупка Crimson Guard. На 15-му рівні вибирається скорочення перезарядки здібностей. В пізній грі варто залишити роль пушера і як можна частіше давати ультимативну здатність (втім, її завжди потрібно пускати як можна частіше в натовп противника), що здатне повністю перевернути хід ігри. Тому її слід поліпшити з допомогою Aghanim. Black king's Bar прикриє персонажа від здібностей ворога збити прокаст. Щоб використовувати ульту частіше, можна зібрати Octarine Core. Вибір талантів на 20 і 25-му рівні - підвищення рівня здоров'я і шкоди від Malefice, відповідно.
Enigma Dota 2: проходження, секрети, графіка і огляд

Оффлейн-атакер

Коли стиль гри полягає в командних атаках на героїв суперника, гайд на Енігму "Доті 2" буде трохи відрізнятися від написаного вище. Стартовий закуп на початковій стадії гри залишається колишнім. Енігма в Dota 2 завжди в цьому разі потребує додаткової мане, тому варто зібрати Soul Ring. Якщо все добре, можна швидко вийти в Hand of Midas. Коли стояти на лінії важко, гравцеві варто придбати Blink Dagger. Талант на 10-му рівні і розгойдування також повторюються, але на 6-му рівні обов'язково береться ультимативна здатність.

Якщо під руку Энигме попадається ворожий кор-герой чи мідер (особливо з серією вбивств), то рекомендується не шкодувати над ход, тому що крім великої кількості золота це хороша здатність відкинути супротивника на кілька кроків назад.
Enigma Dota 2: проходження, секрети, графіка і огляд
Ключова здатність Енігми в битвах - це Black Hole, тому не можна дозволити ворогам його збити. Отже, кращий вибір - Black king's Bar (як і для більшості інших героїв). Якщо в команді супротивників існую ті, що здатні збити прокаст через BKB, то можна придбати Linken Sphere. Коли автоатаки противника не дають можливості що-небудь зробити, треба зібрати Aeon Disk. На 15-му рівні краще всього вибрати скорочення к/д здібностей. Але якщо золота недостатньо, то непогано буде взяти +150 до гпм. У пізній стадії гри перевагу варто віддати талантам з правої гілки. Щодо предметів рекомендується звернути увагу на Scythe of Vise, Refresher Orb, Octarine Core, Shiva's Guard і звичайно ж Aghanim Sceptre.

Лісник

З новими змінами карти ця роль стала менш популярною. Проте, якщо немає іншого вибору, то завжди існує можливість піти в ліс, так як эйдолоны з легкістю допоможуть з фарм нейтральних крип. Знову ж, найголовніша проблема на ранній стадії гри - брак мани. Тому краще всього купити 3 Clarity і знову заготовку під Soul Ring. Для початку необхідно фарм більш слабких крип, наприклад, привидів, огрів і гарпій. Також потрібно грамотно здійснювати контроль за эйдолонами, можна зачистити 2 табори поспіль одним використанням здібності. Збирати монети стоїть на Hand of Midas. Насамперед потрібно зосередитися на повній викачування 2 і 3 скілу. Першу здатність можна поки не чіпати. На 6 рівні ультімейт також брати не слід. З талантів варто вибрати швидкість пересування на 10-му рівні.
Як тільки третя розвинена здатність до трьох пунктів, можна починати фарм на стародавніх крипах. Це можна здійснити в наступному порядку: спочатку створюються эйдолоны на звичайних лісових нейтралів, а потім направляються на ancient-ів. Вони повинні бити таким чином, щоб жоден з них не загинув, а навпаки, розмножився. Тому, як правило, атаку починають з лоуграунда. Якщо в лісі стояти важко, то замість Soul Ring для початку можна взяти Headdres і Ring of Basilius.
Enigma Dota 2: проходження, секрети, графіка і огляд
В середині гри потрібно зібрати Radiance. У сукупності з 3-м навиком і ультимейтом буде можливо вбити практично будь-якого героя. У міру отримання нових рівнів всі здібності розвиваються до максимуму. Далі таланти (15-й рівень) вибираються, виходячи з ситуації. Головна мета - завдати якомога більше шкоди. В пізній грі артефакти залишаються такими ж, як і в ролі оффлейнера. На 20-му і 25-му рівнях таланти вибираються з правої гілки. В ідеалі потрібно як можна частіше затягувати ультой всіх ворогів, але і фокус кор-героїв або саппортов може також допомогти поліпшити ігрову ситуацію. Так виглядає основний гайд на Енігму "Доті 2". Тепер варто детальніше зупинитися на його поєднаннях з героями.

Зв'язки і контрпики: інтелект

Герої з характеристикою "інтелект" можуть стати хорошими союзниками, так і сильними ворогами. Допомогти Энигме своїми здібностями можуть: Crystal Maiden (мана реген і ультімейт під Black Hole, Silencer (не дає ворогам використовувати здібності), Puck (здатний зв'язати і підставити супротивників під над ход), Queen of Pain і Ancient Apparation (знову ж застосовує свої ультимейты в центр Black Hole). Так само сюди можна додати Lion і Zeus, особливо з купленим Aghanim, які можуть нанести величезну кількість пошкоджень під час прокаста Енігми. Остерігатися варто Rubick-а, тому що якщо він вкраде ультімейт, то всій команді доведеться тяжко. Звичайно ж, сюди відноситься і Silencer зі своїм глобальним сайленсом. Крім нього, каст ульта може збити Skywrath Mage, а також Necrophos і Winter Wyvern (навіть через БКБ). Не варто забувати, що німота від Silencer діє навіть через Black king's Bar. На відео можна подивитися, як поєднуються ультимативні здібності Crystal Maiden і Enigma.
Enigma Dota 2: проходження, секрети, графіка і огляд

Спритність

Хорошим поєднанням з Енігма стануть: Riki (вже знайома схема ульта в блэкхолл), Faceless Void (може притримати ворогів в куполі перед Black Hole або після, щоб добити), Витоків і Invoker (тут все зрозуміло, прокасты по групі ворогів). Ті, хто здатен спалити ману або збити ультімейт, звичайно ж, можуть сильно зіпсувати гру: знову Riki, Phantom Lancer, Antimage, Mirana, Weaver, Faceless Void і Vengenful Spirit. Тут додаткових пояснень не потрібно.

Сила

В союзники можна записати Axe, Magnus і Tidehunter, які можуть тримати ворога на одному місці. Крім них, Sand King, Sven і Timber здатні завдати шкоди під час і після блэкхолла. У цей список можна додати ще й Phoenix. Контрпиками стануть: Underlord (здатний вивести всю команду з під ульты); Axe, Legion Commander, Beastmaster (зіб'ють прокаст навіть через БКБ). Ознайомитися з тим, як Енігма взаємодіє з різними героями стосовно останнім ігровим змінам, можна, подивившись один зі свіжих епізодів, наприклад, Dota 2 Enigma moments ep. 59.
Enigma Dota 2: проходження, секрети, графіка і огляд

Артефакти

Щоб перешкодити герою вносити шкоди або використовувати здібності, можна придбати такі артефакти: Scythe of Vise, Orchid/Bloodthorn, Aeon Disk, Abyssal Blade, Force Stuff. Щодо самого Енігми, то в 90 % випадків у нього обов'язково присутні: БКБ, Blink Dagger і Linken Sphere.

Висновки

На закінчення варто сказати, що даний гайд не є обов'язковим керівництвом до гри. В першу чергу, всі гравці повинні думати своєю головою. Різні ситуації, поєднання героїв, розташування на лініях роблять гру багатогранною і не завжди передбачуваною, тому в залежності від ситуації як розвиток здібностей і талантів, так і складання предметів може змінюватись. Подивитися на те, як Енігма реалізує свої здібності, можна в останньому випуску Dota 2 Enigma moments ep. 60.
Enigma Dota 2: проходження, секрети, графіка і огляд
Навички можна застосовувати навіть у нетипових для них випадках. Будь-який гравець може сказати, що використовувати Black Hole потрібно завжди, щоб знешкодити велику кількість супротивників. Але хіба вбивство саппортов або кор-героїв перед бійкою буде поганим варіантом? Всі відомі поєднання і комбінації не виникли з нізвідки - все було придумано як професійними, так і звичайними гравцями. Тому головне - добре відчувати ситуацію і підбирати потрібні моменти.

Популярі новини
Загрузка...