Блокування спливаючих вікон в браузері "Яндекс". Що це і навіщо потрібно?

100 0 Новини високих технологій

Зараз в Мережі є величезна кількість браузерів на будь-який смак. Визнані лідери: "Мозила Файрфокс", "Гугл Хром" і "Опера". Проте є і інші. І деякі користувачі "пересідаючи" на маловідомий браузер, поняття не мають про всі його функції і особливості. І дуже дивуються, коли браузер запитує у них щось незрозуміле. Наприклад, часто такі ситуації виникають з "Яндексом". Є така опція, як блокування спливаючих вікон в браузері "Яндекс". Іноді за замовчуванням вона включена. І тоді користувачі дивуються, чому немає вікон на сайті, до яких вони звикли. Ми розповімо, як керувати цією функцій. Але спочатку спробуємо пояснити, навіщо вона потрібна.

Блокування спливаючих вікон в браузері "Яндекс". Що це і навіщо потрібно?

Для чого потрібна ця опція?

Блокування спливаючих вікон в браузері "Яндекс" - дуже корисна опція. Вона запобігає появі різних вікон з рекламою та іншим контентом, який користувачеві бачити зовсім не обов'язково. Часто, заходячи на якийсь сайт, користувач може побачити в кутку екрану віконце з рекламою який-небудь послуги. Така реклама дуже дратує. А як вам сподобається, якщо в процесі роботи виникне рекламний банер на все вікно? Саме ось такий контент блокує дана функція браузера "Яндекс". Іноді вона включена за замовчуванням. Але найчастіше її потрібно активувати вручну. Для чого це потрібно? Для власного спокою. Щоб нічого не відволікало від роботи. Ну, або від перегляду фільму.


Блокування спливаючих вікон в браузері "Яндекс". Що це і навіщо потрібно?

Як включити опцію блокування спливаючих вікон?

Якщо блокування спливаючих вікон в браузері "Яндекс" не включена за замовчуванням, то обов'язково її потрібно активувати. Так можна захистити себе від всюдисущої реклами і не "нахапатися" вірусів. Що ж для цього треба зробити? Просто дотримуватися наступного алгоритму.
 • Відкриваємо "Яндекс" і тиснемо на кнопку з зображенням трьох горизонтальних смужок. Вона знаходиться в правій верхній частині вікна.
 • Потім шукаємо "Налаштування" і тиснемо туди.
 • Тепер переміщаємося в самий низ сторінки і тиснемо на кнопку "Показати ще налаштування".
 • Шукаємо блок "Особисті дані" і натискаємо "Налаштування вмісту.
 • Тут йдемо в розділ "Налаштування вмісту.
 • Під ним буде розділ "Спливаючі вікна". Він нам і потрібен.
 • Відзначаємо галочкою "Блокувати спливаючі вікна на всіх сайтах".
 • Тепер завантажуємо який-небудь сайт і перевіряємо.
 • Саме так можна включити блокування спливаючих вікон в браузері "Яндекс". Тепер настирлива реклама точно не буде турбувати. Можна і далі спокійно займатися своїми справами. У чому б вони не полягали.


  Блокування спливаючих вікон в браузері "Яндекс". Що це і навіщо потрібно?

  Як відключити опцію блокування спливаючих вікон для конкретного сайту?

  Якщо є необхідність побачити спливаюче вікно на якомусь конкретному сайті, то є можливість відключити блокування спливаючих вікон в браузері "Яндекс" для певного ресурсу. Зробити це дуже просто. Потрібно тільки слідувати інструкції.
 • Проробляємо всі вищеописані дії для доступу до налаштувань вмісту.
 • Натискаємо на кнопку "Управління винятками".
 • У рядок вставляємо адресу потрібного сайту, а навпаки є кнопка з написом "Блокувати". Натискаємо на неї і міняємо напис "Дозволити".
 • Завантажуємо потрібний сайт і перевіряємо.
 • Тепер на потрібному сайті спливаючі вікна будуть дозволені. Саме так можна зняти блокування спливаючих вікон в браузері "Яндекс" для конкретного сайту. На інших ресурсах блокування буде працювати. Такий варіант хороший у тому випадку, якщо потрібно десь зареєструватися або прочитати важливу інформацію.
  Блокування спливаючих вікон в браузері "Яндекс". Що це і навіщо потрібно?

  Як відключити блокування спливаючих вікон повністю?

  Зазвичай блокування спливаючих вікон в браузері "Яндекс" включена за замовчуванням. І відключати її не рекомендується, так як це погано позначиться на загальній безпеці комп'ютера. Але якщо дуже потрібно, то можна використовувати наступний алгоритм. Він майже нічим не відрізняється від процесу включення.
 • Знову входимо в налаштування веб-браузера за допомогою відповідної кнопки.
 • Включаємо розширені налаштування.
 • Переходимо до опцій контенту і шукаємо розділ "Спливаючі вікна".
 • Відзначаємо "Дозволити спливаючі вікна на всіх сайтах".
 • Переходимо на який-небудь сайт для перевірки.
 • Саме так відбувається відключення блокування спливаючих вікон в браузері "Яндекс" для всіх сайтів. Тепер ваша улюблена реклама буде завжди з вами. І шкідливе програмне забезпечення теж. Якщо в найближчому майбутньому комп'ютер раптом стане працювати нестабільно, то це цілком може бути результатом відключення цієї опції. Не треба так робити. Чревате наслідками.

  Висновок

  Отже, ми розглянули таку опцію, як блокування спливаючих вікон в браузері "Яндекс". Ця функція дуже корисна, так як захищає користувача від потоку настирливої реклами. Також дана опція допомагає захистити комп'ютер від шкідливого програмного забезпечення. Якщо функція не включена в браузері за замовчуванням, то настійно рекомендується її активувати і ніколи не вимикати. Хіба що тільки дозволяти окремим сайтів (які заслуговують довіри) показувати спливаючі вікна. Це можна налаштувати у винятках.

  Популярі новини
  Загрузка...