Як у "ДТА-5" додати свою музику: інструкція

136 0 Новини високих технологій

З моменту появи повністю тривимірних ігор з серії GTA розробники додали можливість користувачеві вставляти свої улюблені треки замість пустої радіостанції. Ця функція існує і сьогодні, тому ви можете додати свою музику в" ДТА-5" за допомогою поданої нижче інструкції.

Як у "ДТА-5" додати свою музику: інструкція

Вимоги до пісень

У гри немає ніяких обмежень і вимог до пісень в плані їх тривалості, якості або назви. Єдина умова, які гравець повинен виконати, щоб аудіозапис розпізнавалася в меню "ДТА-5", використовувати тільки формат mp3.
Як у "ДТА-5" додати свою музику: інструкція

Як скопіювати треки в гру?

Спочатку вам необхідно закрити сам екшен і зайнятися папками. Знайдіть директорію User Music, яка розташована в кореневому каталозі з встановленою грою. Вам потрібно відкрити папку Rockstar Games і зайти в директорію з грою, потім перейти в потрібний каталог за замовчуванням тут не буде жодного файлу.


Тепер відкрийте папку з підготовленим плейлистом у форматі mp3 і скопіюйте його в User Music. Варто зазначити, що вам необов'язково додавати всі пісні відразу. Якщо раптом захочеться включити на радіо новий трек або улюблену композицію, яку ви забули раніше, то просто скопіюйте її до загального плейлісту. Для того щоб гра знайшла ваш список, в папці повинно бути як мінімум два треки, радіостанцію всього з однієї пісні зробити не вийде. Тепер запускаємо саму "ДТА-5". Додати свою музику у гру можна через меню налаштувань. Відкриваємо цей розділ і вибираємо вкладку "Аудіо". Тут знаходимо функцію "Швидкий пошук музики" і чекаємо, поки гра просканує вміст папки User Music. Після цього сідаємо в автомобіль і гортаємо радіостанції до позиції Self Music. Тут будуть відтворюватися тільки ваші треки з рідкісними вставками ігрового діджея, щоб створювалося відчуття повноцінного міського радіо. Варто сказати, що на ПК додати музику в "ДТА-5" можна описаним способом, але у випадку з консолями зробити таке, на жаль, не вийде.

Популярі новини
Загрузка...