Динаміка семантики PHP: array to string - історія даних і одне дане

116 0 Новини високих технологій

Сучасні уявлення про даних і змінних, тип яких можна визначити тільки в момент використання, дозволяють застосовувати просто змінні і просто масиви. Числа прийнято відокремлювати в іншу категорію, в якій панують математичні функції і синтаксис арифметичних операцій. Об'єкти є більш складними конструкціями, ніж масиви. Це базова модель даних, які обробляє алгоритм.

Класичне дане і масиви даних

Змінна має ім'я і значення. Масив характеризується множиною змінних не обов'язково одного типу. Змінна може змінювати свій тип за необхідності. Елементи масиву можуть мати ім'я, а не індекс. Такий масив називається асоціативним. Класичне програмування, навіть коли алгоритм використовує об'єкти, не враховує фактор часу. Час - це дане, яке використовується в обробці. Між тим будь-який алгоритм виконується протягом часу. Тобто в кожен момент часу, змінні, масиви і об'єкти змінюють свої значення, типи і властивості.


Динаміка семантики PHP: array to string - історія даних і одне дане
У цьому прикладі був створений простий масив з трьох елементів, який функцією implode був злитий в один рядок. Оператор echo показав це. Спроба просто вивести масив призвела до помилки PHP array to string conversion. Програмування донині має вади, які давно досить очевидні, але поки революція відбулася тільки в типах змінних. Тепер не обов'язково описувати змінну строго перед використанням і вказувати її тип.

Класичні відносини між рядками і масивами

PHP - це прогресивний і розвивається мова програмування з величезною армією розробників та прихильників. До нього розроблено та постійно створюється безліч інструментальних доповнень, і він старанно вбирає в себе все краще.


Динаміка семантики PHP: array to string - історія даних і одне дане
Основна трансформація даних у PHP: array to string і назад: explode() /implode(). Обидві функції мають два параметри і один результат. Перший параметр - завжди роздільник, другий - рядок або масив. Якщо мова йде про explode(), то рядок розбивається за роздільником у результат - масив. Якщо мова йде про implode(), то масив зливається (різні типи елементів - не має значення) результат - рядок. При цьому, виконавши на PHP array to string за одним роздільником, розібрати назад рядок в масив можна по іншому роздільником. PHP не обмежує фантазії розробника, досить дотримуватися синтаксис мови, а як чинити з семантикою операцій - справа техніки.

Фактор часу: змінні і алгоритми

Класична семантика - обробка інформації. Є змінні та масиви. В абстрактному розумінні існує інформація в тій чи іншій формі, яка представлена в чіткої структури даних та алгоритми їх обробки.
Динаміка семантики PHP: array to string - історія даних і одне дане
При такій концепції втрачається фактор часу. Одна змінна змінюється в ході виконання алгоритму. Історія її змін - масив. Трансформуючи одну змінну в масив її значень, а масив в об'єкт, що враховує фактор часу, можна не тільки вивести налагодження алгоритму на якісно більш високий рівень, але і змінити уявлення про програмування.

Популярі новини
Загрузка...