Як роздати інтернет з "Андроїда" на інші пристрої

155 0 Новини високих технологій

Незважаючи на стрімкий розвиток провідних інтернет-технологій, багато місця людської діяльності досі залишаються поза увагою провайдерів. Подібне часто спостерігається навіть у межах міської риси, не кажучи вже про далеких відстанях. Коли по тим чи іншим причинам дротове підключення до інтернету відсутнє або немає можливості його використання, на допомогу людині приходять технології бездротового зв'язку. Благо зараз такі пристрої, як смартфон або планшет, перейшли в розряд звичайних побутових приладів і доступні майже кожному. Тому корисно буде знати, як роздати інтернет з телефону Android.

Мобільна мережа для будинку

Будь володар стаціонарного або портативного комп'ютера, маючи в наявності підключений до мобільного інтернету пристрій на базі операційної системи Android, зробивши нехитрі маніпуляції, може з його допомогою підключити комп'ютер до Всесвітньої мережі.


Зрозуміло, все впирається в даному випадку в зону покриття мобільного оператора, але в даний час навіть високошвидкісний доступ до мереж 4G, не кажучи вже про більш "літніх" типах мереж, забезпечується майже повсюдно. Крім того, завдяки широкому поширенню смартфонів і досить простому інтерфейсу цих пристроїв, роздати інтернет з "Андроїда" досить просто. Підключити комп'ютер до пристрою можна двома основними способами: провідним і безпровідним.
Як роздати інтернет з "Андроїда" на інші пристрої

Дротове підключення

Найчастіше воно використовується за межами міст - на дачах, в обділених провідним інтернетом селищах і т. д., - для підключення смартфонів або планшетів до стаціонарних комп'ютерів через інтерфейс USB. Принцип підключення і роботи подібних зв'язок у чому аналогічний USB-модемів, тільки роль останнього виконує модуль зв'язку самого телефону. Потрібно мати USB-кабель для підключення.


На більшості комп'ютерів встановлена операційна система Windows як найбільш масова, причому більша частина версій цієї ОС при підключенні здатна визначити і коректно налаштувати новий пристрій. Смартфон підключений, Windows просигналила про успішну установку обладнання, тепер можна приступати безпосередньо до активації з'єднання. В гаджетах на базі Android будь-яких виробників і моделей ця процедура майже ідентична (якщо і буде різниця, то зовсім незначна, обумовлена здебільшого особливостями інтерфейсу). Від користувача потрібно увійти в меню налаштувань, вибрати пункт "Ще", після чого розкрити вкладку "Режим модему", в якій потрібно активувати параметр "USB-модем". Нове мережеве підключення Windows створить моментально і так само швидко включить його. Все готово: тепер спокійно роздаємо інтернет через USB з "Андроїда" на ПК.
Як роздати інтернет з "Андроїда" на інші пристрої
Бувають ситуації, при яких потрібно примусове включення. У цих випадках потрібно зайти в "Мережеві підключення" і активувати нове "Підключення по локальній мережі". Тепер доступ в мережу є, можна починати роботу.

Бездротове підключення

Бездротові технології дозволяють у даний час роздати інтернет з "Андроїда" як через Wi-Fi, так і отримати доступ до Мережі за допомогою Bluetooth. Розглянемо обидва варіанти докладніше.

Wi-Fi

Це найбільш поширений в даний час спосіб підключення смартфона до комп'ютера. Найчастіше так підключаються саме ноутбуки, але бувають і випадки з традиційними ПК, оснащеними спеціальними Wi-Fi адаптерами. Суть способу полягає в організації бездротової точки доступу, з якої можна поєднати далеко не одне пристрій: ПК, ноутбук, планшет або інший смартфон. За допомогою підключеного до Мережі гаджета можна роздати інтернет з "Андроїда", так і створити примітивну домашню бездротову мережу. Робиться це так: в меню налаштувань бездротових мереж потрібно відшукати розділ "Режим модему", а вже в ньому натиснути на пункт "Точка доступу Wi-Fi", де потрібно налаштувати необхідні параметри створюваної мережі (зокрема, ім'я мережі і пароль для доступу), а також включити сам режим.
Як роздати інтернет з "Андроїда" на інші пристрої
З'єднання з роздає Інтернет пристроєм аналогічно підключенню до домашнього роутеру. У списку активних Wi-Fi-мереж потрібно вибрати тільки що створену, ввести пароль, після чого пристрій відразу отримає доступ в Мережу.

Bluetooth

Ця технологія використовується все рідше, так як роздати Інтернет з "Андроїда" таким способом на кілька пристроїв буде складніше, ніж з Wi-Fi, а швидкість передачі даних буде нижче. Крім того, для з'єднання зі стаціонарним ПК потрібна наявність контролера Bluetooth (або вбудованого або зовнішнього). Сучасні ноутбуки також досить рідко оснащують вбудованими платами цього стандарту зв'язку. А оскільки зараз вартість цих пристроїв цілком порівнянна з багатьма моделями Wi-Fi адаптерів, і користувачі найчастіше вибирають останні.
Якщо все ж необхідність підключення через Bluetooth є, то потрібно зробити наступне. У налаштуваннях смартфона слід перейти у вкладку "Бездротові мережі", натиснути "Режим модему", а слідом активувати опцію "Bluetooth-модем". В налаштуваннях самих Bluetooth необхідно переконатися, що пристрій доступно для виявлення.
Як роздати інтернет з "Андроїда" на інші пристрої
Далі необхідно підключити наявний зовнішній адаптер до комп'ютера (або упевнитися, що вбудований активний), потім ініціювати Bluetooth-з'єднання. Для цього в Панелі керування в розділі "Пристрої та принтери" натиснути "Додавання пристрою", після чого Windows запустить пошук пристроїв. Знайдений гаджет з'явиться в цьому вікні. Для доступу до нього необхідно ввести восьмизначний ключ. Після введення смартфон запропонує організувати сполучення пристроїв і потім переключиться в режим модема. Залишиться лише клікнути на екрані комп'ютера значок телефону ПКМ і послідовно вибрати "Підключатися через" і "Точка доступу". Тепер можна переходити до самостійного настроювання, а якщо щось забудеться, то завжди можна використовувати цей посібник, щоб згадати, як роздати інтернет через Android-пристрій.

Популярі новини
Загрузка...