"100 дверей": проходження 40 рівня в різних іграх

42 0 Новини високих технологій

Мобільні гри з назвою "100 дверей" можна вважати повноцінним окремим жанром головоломок. Суть проектів в тому, що гравцеві доводиться поетапно розгадувати головоломки, щоб відкрити той чи інший прохід. Один рівень - одна задачка і один ключ для замкнених дверей (ліфта, воріт і так далі, все залежить від тематики). Для завзятих любителів жанру новинки подібних ігор часто не можуть запропонувати нових завдань і головоломок, які перевірять їх кмітливість і уважність. Однак, якщо ви тільки познайомилися з подібними проектами, то рівні можуть порадувати вас різноманітністю. В даній статті піде мова про проходження 40 рівня "100 дверей". Ми розглянемо кілька версій гри, розповімо про проходження кожної з них.


"100 дверей": проходження 40 рівня в різних іграх

"100 дверей. Будинок головоломок"

Перша версія, яка буде розглянуто, це "Дім головоломок". Тематикою даної гри стає одна будівля, в якому вам належить пройти по всіх поверхах і кімнатах. Само собою, всі двері будуть заблоковані, а вам потрібно знайти розгадку, щоб отримати код або відповідний ключ. Будинок виконаний в старовинному стилі з використанням великої кількості дерев'яних меблів, оздоблення та предметів інтер'єру. Вся гра розділена на глави.

Інструкція

Отже, 40 рівень у грі "100 дверей. Будинок головоломок" відноситься до 8 главі, де гравцеві належить потрапити в лабораторію. Тут ви побачите кабінет, в якому багато цікавих речей: дошка, старовинний глобус, масивний стіл з безліччю колб і сумішей для дослідів, а також надламані книжкові полиці. Очевидно, що лабораторією давно ніхто не користується, та й вхід виявляється замкненим. Вам доведеться озирнутися і знайти елемент, в якому міститься відгадка або головоломка. За таким принципом будуються всі рівні в даній грі.


Варто звернути свою увагу на глобус, а точніше на його нижню частину. Тут знаходиться невелика дошка з безліччю маленьких елементів. Натискаємо на неї. Перед вами з'явиться задачка для проходження 40 рівня "100 дверей. Будинок головоломок". Ви побачите поле 6 на 6 квадратів і безліч блоків, які займають 2 або 3 клітини і розташовані у випадковому порядку. Серед них виділяється блок із зображенням ключа, а також на правій стороні поля розташований вихід. Вам необхідно розставити блоки так, щоб ключ міг вийти через отвір. Задачка нескладна і займе у вас не більше хвилини. Коли ви витягнете блок із зображенням ключа, відкриється верхня частина глобуса. В ній лежатиме ключ від дверей. Перемістіть його в реманент, а після на замкнені двері. Тепер можна приступати до наступної локації!
"100 дверей": проходження 40 рівня в різних іграх

100 Doors Challenge

В якості другої гри візьмемо аналогічний проект, в якому вам належить розгадати 100 загадок. Також перемістимося на 40 рівень. Тут ви опинитеся перед замкненими дверима, яка веде в ліфт. Щоб відкрити її, необхідно вирішити головоломку з полем з шестикутників. На ньому розташовано безліч кружечків з різним тлом (прозорий або зелений). Також можна помітити, що у кожного з гуртків є різні відгалуження. Знаходимо поглядом клітинки, які підсвічені зеленим, і намагаємося їх з'єднати з допомогою другорядних трубок. Міні-гра схожа на ту, в якій вам випадає на час вибудовувати водопровід з труб, поки вони не заповнилися водою.

Як пройти?

Для проходження рівня 40 в "100 дверей. Виклик" ви повинні отримати таку схему, в якій всі зелені елементи будуть з'єднані між собою. При правильній установці осередків вони будуть підсвічуватися блакитним кольором. Не звертайте уваги на те, що у деяких гуртків залишаться незайняті трубки, вони ні на що не впливають. Якщо ви все зробите правильно, як показано на скріншоті, то поле з головоломкою зникне, а двері в ліфт відкриється. Таким способом можна пройти 40 рівень у грі 100 Doors Challenge.
"100 дверей": проходження 40 рівня в різних іграх

"100 дверей. Сезони"

Третя гра, в якій може знадобитися допомога при розгадки 40 рівня. Тут ми бачимо головоломку дещо іншого роду: навколо ліфта розкидані предмети, які повинні якось взаємодіяти один з одним. Розберемося в цій задачці. По центру ви бачите величезну золоту вазу, а з боків безліч дрібних предметів. Знаходимо зліва і праворуч по одному ремінцю, вони відразу помістяться в інвентар внизу екрану. Прив'язуємо їх до кілець вази, а верхні кінці чіпляємо на гак, який звисає зі стелі. Тепер знаходимо кнопки на колоні праворуч від ліфта і тиснемо до тих пір, поки ваза не піднімається на крані вгору. Під нею можна виявити пилу. Беремо її в інвентар. Замість пили кладемо раніше підібрану каністру з бензином.
"100 дверей": проходження 40 рівня в різних іграх
Залишається відрізати ремінці, на яких тримається ваза, щоб важкий предмет, що впав на каністру з пальним і підірвав її. В цьому нам допоможе вже знайдена пила. Використовуємо її на кожну з мотузок по черзі. У результаті виконаних дій важезна ваза впаде на підлогу і розчавить каністру. Паливо виявиться на підлозі, а ваза зможе ковзати по ньому. Щоб зрушити її, вам необхідно нахилити телефон вправо на 90 градусів (вліво не вийде із-за ящика з інструментами). Ваза "від'їде" в бік, а вам відкриється прохід до ліфта. Натисніть на двері, в результаті чого вона відкриється, а ви зможете перейти до наступних головоломкам! Тепер ви знаєте, як пройти 40 рівень "100 дверей. Сезони".
"100 дверей": проходження 40 рівня в різних іграх

100 Doors Runaway

На 40 рівні в грі "100 дверей. Втеча" вас чекає інша головоломка. На замкнені двері зображена схема дій, а навколо неї розташовано поле з комірками і кулями, які пов'язує промінь. За цими ознаками вже можна здогадатися, що гравцеві потрібно по черзі зобразити фігури зі схеми. Чорні кулі можна пересувати по лінії між точками, а також вони можуть з'єднуватися і роздвоюватися. По черзі зобразіть квадрат, трикутник з вершиною вгору, ромб і маленький трикутник. Між цими діями натискайте кнопку PRINT, щоб зберегти результат. Після правильно виконаних дій відкриється ліфт. Тепер ви знаєте, що собою являє проходження 40 рівня "100 дверей. Втеча".