"100 дверей": проходження 40 рівня в різних іграх

256 0 Новини високих технологій

Мобільні гри з назвою "100 дверей" можна вважати повноцінним окремим жанром головоломок. Суть проектів в тому, що гравцеві доводиться поетапно розгадувати головоломки, щоб відкрити той чи інший прохід. Один рівень - одна задачка і один ключ для замкнених дверей (ліфта, воріт і так далі, все залежить від тематики). Для завзятих любителів жанру новинки подібних ігор часто не можуть запропонувати нових завдань і головоломок, які перевірять їх кмітливість і уважність. Однак, якщо ви тільки познайомилися з подібними проектами, то рівні можуть порадувати вас різноманітністю. В даній статті піде мова про проходження 40 рівня "100 дверей". Ми розглянемо кілька версій гри, розповімо про проходження кожної з них.


"100 дверей": проходження 40 рівня в різних іграх

"100 дверей. Будинок головоломок"

Перша версія, яка буде розглянуто, це "Дім головоломок". Тематикою даної гри стає одна будівля, в якому вам належить пройти по всіх поверхах і кімнатах. Само собою, всі двері будуть заблоковані, а вам потрібно знайти розгадку, щоб отримати код або відповідний ключ. Будинок виконаний в старовинному стилі з використанням великої кількості дерев'яних меблів, оздоблення та предметів інтер'єру. Вся гра розділена на глави.

Інструкція

Отже, 40 рівень у грі "100 дверей. Будинок головоломок" відноситься до 8 главі, де гравцеві належить потрапити в лабораторію. Тут ви побачите кабінет, в якому багато цікавих речей: дошка, старовинний глобус, масивний стіл з безліччю колб і сумішей для дослідів, а також надламані книжкові полиці. Очевидно, що лабораторією давно ніхто не користується, та й вхід виявляється замкненим. Вам доведеться озирнутися і знайти елемент, в якому міститься відгадка або головоломка. За таким принципом будуються всі рівні в даній грі.


Варто звернути свою увагу на глобус, а точніше на його нижню частину. Тут знаходиться невелика дошка з безліччю маленьких елементів. Натискаємо на неї. Перед вами з'явиться задачка для проходження 40 рівня "100 дверей. Будинок головоломок". Ви побачите поле 6 на 6 квадратів і безліч блоків, які займають 2 або 3 клітини і розташовані у випадковому порядку. Серед них виділяється блок із зображенням ключа, а також на правій стороні поля розташований вихід. Вам необхідно розставити блоки так, щоб ключ міг вийти через отвір. Задачка нескладна і займе у вас не більше хвилини. Коли ви витягнете блок із зображенням ключа, відкриється верхня частина глобуса. В ній лежатиме ключ від дверей. Перемістіть його в реманент, а після на замкнені двері. Тепер можна приступати до наступної локації!
"100 дверей": проходження 40 рівня в різних іграх

100 Doors Challenge

В якості другої гри візьмемо аналогічний проект, в якому вам належить розгадати 100 загадок. Також перемістимося на 40 рівень. Тут ви опинитеся перед замкненими дверима, яка веде в ліфт. Щоб відкрити її, необхідно вирішити головоломку з полем з шестикутників. На ньому розташовано безліч кружечків з різним тлом (прозорий або зелений). Також можна помітити, що у кожного з гуртків є різні відгалуження. Знаходимо поглядом клітинки, які підсвічені зеленим, і намагаємося їх з'єднати з допомогою другорядних трубок. Міні-гра схожа на ту, в якій вам випадає на час вибудовувати водопровід з труб, поки вони не заповнилися водою.

Як пройти?

Для проходження рівня 40 в "100 дверей. Виклик" ви повинні отримати таку схему, в якій всі зелені елементи будуть з'єднані між собою. При правильній установці осередків вони будуть підсвічуватися блакитним кольором. Не звертайте уваги на те, що у деяких гуртків залишаться незайняті трубки, вони ні на що не впливають. Якщо ви все зробите правильно, як показано на скріншоті, то поле з головоломкою зникне, а двері в ліфт відкриється. Таким способом можна пройти 40 рівень у грі 100 Doors Challenge.
"100 дверей": проходження 40 рівня в різних іграх

"100 дверей. Сезони"

Третя гра, в якій може знадобитися допомога при розгадки 40 рівня. Тут ми бачимо головоломку дещо іншого роду: навколо ліфта розкидані предмети, які повинні якось взаємодіяти один з одним. Розберемося в цій задачці. По центру ви бачите величезну золоту вазу, а з боків безліч дрібних предметів. Знаходимо зліва і праворуч по одному ремінцю, вони відразу помістяться в інвентар внизу екрану. Прив'язуємо їх до кілець вази, а верхні кінці чіпляємо на гак, який звисає зі стелі. Тепер знаходимо кнопки на колоні праворуч від ліфта і тиснемо до тих пір, поки ваза не піднімається на крані вгору. Під нею можна виявити пилу. Беремо її в інвентар. Замість пили кладемо раніше підібрану каністру з бензином.
"100 дверей": проходження 40 рівня в різних іграх
Залишається відрізати ремінці, на яких тримається ваза, щоб важкий предмет, що впав на каністру з пальним і підірвав її. В цьому нам допоможе вже знайдена пила. Використовуємо її на кожну з мотузок по черзі. У результаті виконаних дій важезна ваза впаде на підлогу і розчавить каністру. Паливо виявиться на підлозі, а ваза зможе ковзати по ньому. Щоб зрушити її, вам необхідно нахилити телефон вправо на 90 градусів (вліво не вийде із-за ящика з інструментами). Ваза "від'їде" в бік, а вам відкриється прохід до ліфта. Натисніть на двері, в результаті чого вона відкриється, а ви зможете перейти до наступних головоломкам! Тепер ви знаєте, як пройти 40 рівень "100 дверей. Сезони".
"100 дверей": проходження 40 рівня в різних іграх

100 Doors Runaway

На 40 рівні в грі "100 дверей. Втеча" вас чекає інша головоломка. На замкнені двері зображена схема дій, а навколо неї розташовано поле з комірками і кулями, які пов'язує промінь. За цими ознаками вже можна здогадатися, що гравцеві потрібно по черзі зобразити фігури зі схеми. Чорні кулі можна пересувати по лінії між точками, а також вони можуть з'єднуватися і роздвоюватися. По черзі зобразіть квадрат, трикутник з вершиною вгору, ромб і маленький трикутник. Між цими діями натискайте кнопку PRINT, щоб зберегти результат. Після правильно виконаних дій відкриється ліфт. Тепер ви знаєте, що собою являє проходження 40 рівня "100 дверей. Втеча".

Популярі новини
Загрузка...