Behance: що це, опис, можливості

172 0 Новини високих технологій

Сучасне мистецтво вже давно перекочувало в інтернет, і для творчих людей, які намагаються донести ідеї своїх робіт в будь-якій області, створено чимало спеціалізованих ресурсів. Одним з таких є своєрідна мережа Behance. Що це за спільнота, багато інтернет-серфери просто не знають. Спробуємо з'ясувати, для чого була створена ця мережа і як початківцю користувачу отримати максимум вигоди від її використання для просування своїх робіт.

Behance: що це таке?

Отже, почнемо з того, що ця мережа створювалася у вигляді якогось спеціалізованого ресурсу для комп'ютерних художників і дизайнерів будь-якого рівня підготовки, не мислять свого існування без постійної реалізації творчого польоту думки, що в кінцевому рахунку втілюється в їх роботах. Перша згадка про ресурс для створення власних художніх галерей Behance.net Gallery відносять до 2006 року. Розвиток цієї мережі було дуже стрімким, що і призвело до того, що до 2012 року вона була викуплена корпорацією Adobe, після чого стала включатися до складу Creative Cloud. Після цього стало можливим викладати свої творіння навіть на професійній версії ресурсу ProSite (природно, з реєстрацією) безпосередньо з програм Adobe та надавати до них доступ з хмари.


Реєстрація та налаштування власної сторінки

Все це начебто виглядає досить просто, однак для досягнення максимальної віддачі при просуванні своїх проектів на Behance багато фахівців рекомендують застосовувати деякі хитрощі, що дозволяють використовувати абсолютно всі можливості ресурсу. Насамперед слід пройти просту реєстрацію. Для цього можна скористатися безпосередньо ресурсом галерей або пройти реєстрацію при переході на відповідний сайт Adobe. На першому сайті також можна скористатися входом з використанням AdobeID, якщо такий ідентифікатор вам вже був присвоєний у процесі створення облікового запису для сервісів Adobe.
Behance: що це, опис, можливості
Оскільки ресурс www.behance.net (Gallery) має тісний зв'язок з соціальною мережею Facebook, увійти можна і через таку реєстрацію. В якості ще одного варіанту входу можна використовувати обліковий запис в сервісах Google.


Behance: що це, опис, можливості
Якщо ж ви хочете створити нову реєстрацію, незалежну від наявних облікових записів, реєстрацію можна зробити при створенні нової закладки з наступним підтвердженням по електронній пошті (у цьому випадку буде зроблено переадресація як раз на ресурс Adobe). Початкова анкета містить всього кілька полів, в яких слід ввести коротку інформацію про себе. Тут питань бути не повинно.

Портфоліо

По завершенні всіх дій буде запропоновано вибрати одну з рекомендованих категорій і створити власний канал.
Behance: що це, опис, можливості
Зверніть увагу, що тільки до графіку все це не відноситься. З рівним успіхом можна вибрати категорію «Звук», що може зацікавити і багатьох комп'ютерних музикантів. Тепер саме час скористатися розділом "Портфоліо". Behance відразу ж пропонує на вибір кілька тем оформлення, але це не головне.
Behance: що це, опис, можливості
Найперша рекомендація від більшості фахівців полягає в тому, щоб викладати в цей розділ не все, що у вас є в наявності, а тільки найкращі роботи, які можуть показати вас із найбільш вигідної сторони. При це проекти можна додавати в розділи Lightroom, Gallery, створити нову сторінку в розділі Page або вказати посилання на зовнішні ресурси з вашими роботами (Link). При виборі теми оформлення сторінки особливу увагу приділіть тому, щоб ваші роботи не зливалися з фоном, а виділялися на ньому, фокусуючи увагу відвідувачів саме на конкретних проектах.

Поради щодо розміщення своїх робіт в Behance Gallery

Тепер кілька порад по розміщення основного вмісту. Наприклад, ви вибрали для себе оформлювальний розділ Behance Design. Відразу ж зверніть увагу на той момент, що багатьом відвідувачам вашої сторінки дивитися на кінцеві готові проекти може бути і не цікаво. Тому краще викладати ті проекти, які знаходяться ще в стадії розробки. Сам творчий процес створення з покроковим описом того чи іншого проекту може більшою мірою зацікавити аудиторію.
Behance: що це, опис, можливості
Для цього можна скористатися спеціальним розділом Work In Progress (робота в процесі). Також ваші шанси на успішне просування своїх робіт істотно підвищить додавання відеоуроків, в яких і буде показано, як ви створюєте ту чи іншу форму, застосовуєте можливості якоїсь програми і т. д. Крім того, якщо мова йде саме про графіку, із звичайної реєстрацією вам можна буде розміщувати зображення шириною 600 пікселів максимум. Таким чином, якщо картинка має більший розмір, краще обрізати, виділивши найбільш цікавий ділянку з найдрібнішими деталями.

Статистика

Розповідаючи про самому сервісі Behance (що це таке і які можливості він пропонує всім зареєстрованим учасникам), не можна обійти стороною і відстеження статистики відвідувань вашої сторінки. У загальному випадку це відноситься до оцінок створених вами проектів. Незважаючи на те, що коментарі можуть виглядати досить бідно (а деякі користувачі і взагалі суто моральних міркувань можуть промовчати тільки тому, що ваша робота їх не зацікавила), все одно в деякій мірі ви зможете оцінити, чи правильно вибрано напрямок діяльності і наскільки популярним є той чи інший проект.

Зв'язок з іншими соціальними мережами і реклама

Як вже зрозуміло, важко собі уявити, що ця творча інтернет-лабораторія існує сама по собі. Цілком природним виглядає і те, що вона пов'язана з безліччю інших ресурсів, наприклад, у вигляді тих же соціальних мереж. Крім того, додавати зовнішні сторінки зі своїми творіннями можна практично з будь-якого джерела, включаючи, скажімо, SoundCloud, Vimeo, YouTube, Flikr Photostream і т. д.
Behance: що це, опис, можливості
Багато фахівців в області «розкрутки» рекомендують частіше використовувати ті ж соціальні мережі, розміщуючи в них рекламу і посилання на свої роботи, розміщені на ресурсі Behance. Це може підвищити їх популярність досить сильно. Також іноді доцільно навіть ставити лайки самому собі! Такий «самопіар» може виявитися досить дієвим засобом залучення потенційних відвідувачів.

Взаємодія з іншими авторами

Ще одна порада при розміщенні власних проектів: постарайтеся залучати в творчий процес якомога більше інших користувачів чи людей, що займаються вибраним вами виглядом мистецтва. Це допоможе і просування ваших робіт, і в разі співпраці з відомими агентствами, студіями і творчими особистостями додасть вам авторитету. Не соромтеся оцінювати і роботи інших авторів. Як показує практика, ваш утішний відгук про чужому проекті, можливо, не залишить байдужим його автора, і він захоче подивитися, чим саме ви займаєтеся. Непогано виглядає і підписка на роботи інших авторів, а також приєднання до галузей, якими галереях (Curated Galleries).

Використання мобільних додатків

Нарешті, щоб бути в курсі всіх подій або просто мати доступ до сервісу завжди і скрізь, встановіть на смартфон або планшет мобільний додаток.
Behance: що це, опис, можливості
Їх на сьогоднішній день існує два: The Behance mobile app і The Creative portfolio app. З їх допомогою можна не тільки стежити за всіма подіями, але і відправляти при необхідності клієнтам свої роботи.

Додаткові послуги та можливості

Такий у загальних рисах сервіс Behance. Що це таке, ймовірно, багато хто вже зрозуміли. В якості останнього доповнення варто додати, що іноді доцільно використовувати реєстрацію на професійному ресурсі Behance ProSite.
Behance: що це, опис, можливості
Його можливості додадуть вам досить непоганий інструментальний набір, який стане в нагоді в подальшій роботі, а також допоможе вивести ваше портфоліо на більш високий рівень. Серед усього того, що стане доступним після платної реєстрації, окремо можна виділити необмежений трафік, набір інструментів для редагування ваших робіт на основі CSS/HTML, підтримку безлічі шрифтів покращення якості її роботи, завантаження повнорозмірних зображень без яких би то не було обмежень, прив'язку домену і синхронізацію з WordPress або Tumblr, оптимізацію проектів під SEO, використання Google Analytics і багато іншого. Але взагалі, використовувати цей унікальний у своєму роді сервіс можна практично у всіх відомих напрямки в мистецтві, бо, як вже зрозуміло, однією тільки графікою або дизайном справою не обмежується, хоча і можна в деякій мірі назвати ці напрямки пріоритетними. Звичайно, якщо ви тільки робите перші кроки в освоєнні цього сервісу, вам зовсім необов'язково відразу ж переходити до використання його професійної версії. На перший час вистачить і звичайної реєстрації. А от коли ви трохи освоїтеся, обзаведетеся фанатами, шанувальниками або клієнтами, тоді можна переходити на більш високий рівень. До речі, при використанні цього сервісу, як свідчать відгуки багатьох користувачів, можна непогано відточити і власну майстерність, дивлячись, як працюють інші люди і створюють популярні або максимально затребувані серед відвідувачів шедеври.

Популярі новини
Загрузка...