Зброя Resident Evil 5: огляд

219 0 Новини високих технологій

Гра Resident Evil 5 реліз якої відбувся в 2009 році, швидко стала однією з найулюбленіших серед шанувальників серії. Не дивно – вона дозволила повернутися до давно знайомий, улюблений світ, знову зіткнутися з небезпекою. Ще одним приємним плюсом став обширний арсенал в Resident Evil. Зброя в грі не тільки різноманітне, але і якісно пророблена. Це зробило проходження ще більш захоплюючим, приємним.

Коротко про гру

Дія гри розгортається в 2009 році – відповідно з роком релізу. Головним героєм став Кріс Рэдфилд, добре знайомий по попередніх частинах. Тепер він вступив в організацію B. S. A. A., що спеціалізується на виявленні та знищенні біологічної зброї по всьому світу.


Тема досить актуальна – з кожним роком кількість зброї і випадків його застосування стрімко зростає. Тому Кріс виконує важку, але дуже важливу роботу. Цього разу він прибуває в містечко Кижуджу, розташованої в Західній Африці. Як повідомив інформатор, зовсім незабаром тут має відбутися велика операція з продажу біозброї. Головна мета Кріса – нейтралізувати торговця Ріккардо Ірвіна. У цій непростій роботі йому буде допомагати Шева Аломар. Ось тільки все пішло не так – серед місцевих жителів був розпорошений вірус, перетворивши їх у божевільних, агресивних створінь, які намагаються дістатися до горла оперативників будь-якою ціною. Інформатор був жорстоко убитий прямо на головній площі села, а Крісу і Шеві вдалося вижити лише дивом – врятував вчасно прибув на місце вертоліт B. S. A. A. Проте операцію не можна так просто згортати. Героям доведеться серйозно попрацювати, щоб впоратися з небезпечним завданням. На щастя, в Resident Evil 5 зброю різноманітно і численно. Воно допоможе впоратися навіть з самими небезпечними ворогами, як живими, так і не зовсім.


Пістолети

Саме доступне і просте зброя в грі - це пістолети. Всього на вибір надано сім їх видів. Так, далеко не всі вони однаково гарні, тому завжди є сенс змінювати більш слабкі знайдені пізніше. Також присутні великі можливості щодо прокачування вже наявного зброї. Beretta M92F – стандартний пістолет, з яким герой починає гру. Не має серйозних переваг, так що варто якнайшвидше замінити на більш підходящий. H&K P8 – другий пістолет у грі. Серйозним недоліком є маленький боєзапас – з собою можна носити всього 25 патронів. Зате пробивна сила чудова – одним пострілом можна пробити п'ять ворогів. Так що чудово підходить для роботи з натовпом ворогів. SIG P226 – дуже потужний пістолет, який одним пострілом 480 шкоди. Перезарядка займає досить багато часу, але носити його в арсеналі однозначно варто саме з-за потужності – більшість ворогів укладає з одного пострілу. Beretta M93R – автоматичний пістолет, висаджують одним натисканням на спусковий гачок відразу три патрона. Перезаряджається довго, зате завдає шкоди 400 одиниць. Щоб отримати його, потрібно до максимуму прокачати Beretta M92F.
Зброя Resident Evil 5: огляд
Samurai Edge – модифікована "Беретта", якою може користуватися тільки Вескер при режимі Mercenaries. Може похвастати непоганий потужністю – 400 одиниць. Але в плані перезарядки це один із самих повільних пістолетів.
Beretta Px4 – доступно тільки для Джилл. Перезарядка повільна, а шкоди не надто високий – всього 300 одиниць. Зате має високий шанс нанесення критичного шкоди, що високо цінується багатьма геймерами. S&W M29 – дуже потужний револьвер, є одним з найбільш перспективних видів зброї в грі. Завдає до 3200 одиниць шкоди. Правда, перезарядка дико повільна – за цей час вороги цілком можуть убити героя. Дуже важливо знати, де знайти зброю в Resident Evil 5 – воно доступне тільки в голові 3-1. L. Hawk – дуже потужний пістолет, та й взагалі, один з найбільш вдалих в грі. Завдає 3000 одиниць шкоди і при цьому перезаряджається досить швидко. Бронебійні кулі дозволяють прошивати одним пострілом до семи ворогів. Для зачистки вулиці від натовпу супротивників – саме те. S&W M500 – ще одна секретна зброя. Для отримання необхідно прокачати S&W M29 по максимуму. Якщо це і не краще зброю Resident Evil 5 то одне з них. Завдає шкоди 5000 – могутніше тільки гранатомет.

Дробовики

З часом у гравця з'являється можливість розжитися і дробовиком. Надійна і потужна зброя, прекрасно працює на малій дистанції. Так що в арсеналі обов'язково має бути.
Зброя Resident Evil 5: огляд
Ithaca M37 – досить слабкий дробовик. Завдає всього 400 шкоди. Зате його можна прокачати, істотно збільшуючи шкоди, а місткість магазинів на 6 патронів є кращою в даному класі. Benelli M3 – мабуть, найбільш вдалий дробовик в грі. Початковий шкоди 400 одиниць, але легко прокачується до куди більш вражаючих показників. Є сенс подорожувати саме з ним. Jail Breaker – найслабший дробовик в грі. Наноситься шкоди складає всього 350 одиниць. Частково це компенсується швидкої зарядкою, але все-таки наростити потужність до потрібної межі не вийде. Hydra – секретна зброя, яка стає доступним після максимальної прокачування Ithaca M37. Трехствольный обріз завдає відразу 550 шкоди. Причому б'є на досить пристойну дистанцію.

Автомати

А от для великих натовпів і роботи на великій відстані краще підходять автомати і пістолети-кулемети. Тому об'єднаємо їх в одному розділі. Skorpion Vz-61 – слабка зброя, доступне на самому початку гри. Наноситься шкоди просто смішний – 100 одиниць. Але проти великих скупчень слабких супротивників чудово підходить, тому забрати його точно варто. Та й магазин на 50 патронів – приємний бонус.
Зброя Resident Evil 5: огляд
H&K MP5 – наступний пістолет-кулемет в грі. Трохи більша потужність (шкоди 120 одиниць) нівелюється меншою ємністю магазину – 45 патронів. Зате він прострілює до 4 ворогів. АК-74 – легендарне зброю, що є самим потужним автоматом в грі. Але магазин невеликий – лише 30 патронів, і перезаряджається дуже довго. Однак деякі гравці вважають за краще подорожувати саме з ним, выкашивая натовпи ворогів. SIG 556 – серйозний конкурент для "калаша". Трохи слабкіше, ніж він (180 утрати проти 250), зате перезаряджається просто блискавично. Ну а магазин на 40 патронів дозволяє довше вести бій.

Снайперські гвинтівки

Один з улюблених варіантів багатьох геймерів. Висока потужність і можливість роботи на великій дистанції роблять снайперські гвинтівки незамінними на відкритих просторах. На жаль, їх у грі всього три.

S75 – перша снайперська гвинтівка і вона ж найбільш потужна – цілих 2000 одиниць шкоди. Правда, потужність оптики невелика, так і перезаряджається зброя дуже довго, а в магазин знаходиться всього 4 патрона.
Зброя Resident Evil 5: огляд
SVD – більш скорострільна, але і слабка гвинтівка, завдає лише 1300 одиниць. Зате в магазин поміщається 7 патронів, до того ж оптика буде краще. H&K PSG1 – найслабша серед снайперських гвинтівок – всього 1200 одиниць шкоди. Але має магазин ємністю 7 патронів і перезаряджається швидше аналогів.

Нестандартна зброя

Є в грі і більш цікаві незвичайні види зброї, про які слід знати.
Зброя Resident Evil 5: огляд
Grenade Launcher – ручний гранатомет. Страшна річ проти великих скупчень ворога. Скорострільність невелика, зате викошує все. Наноситься шкоди залежить від використовуваних боєприпасів. Rocket Launcher – ракетниця, досить вузькоспеціалізоване зброю, чудово підходить для зачищення невеликих приміщень, перебуваючи на значній відстані від них. Всадите ракету у вікно і не турбуйтеся про те, що в будинку хтось виживе.
Gatling Gun – ручний кулемет. Використовується тільки Крісом. Розігрівається перед стрільбою досить довго, зате скорострільність величезна, а шкоди – 450 одиниць. Викошує будь-які перешкоди на шляху. Longbow – хороший варіант для любителів безшумного зброї. Їм озброєна тільки Шева. Завдає величезної шкоди – 1500 одиниць. Є секретною зброєю, для отримання якого потрібно поліпшити до максимуму S75.
Зброя Resident Evil 5: огляд
Stun Rod – тазер, що застосовується тільки в ближньому бою. Хоча і має шкоди 666 одиниць, практично марний, особливо проти небезпечних супротивників на високому рівні складності.

Використовуємо моди

Гравці з нетерпінням чекали золотого видання полюбилася гри, сподіваючись, що серед оновлень з'являться і нові стовбури. На жаль, нова зброя в Resident Evil 5 Gold Edition не з'явилося. Справа обмежилася кількома костюмами, доповненнями і режимами. Тому користувачам довелося використовувати в Resident Evil 5 моди на зброю. З їх допомогою вийшло додати новий гранатомет, кілька пістолетів і дробовиків, а також ЛЦУ, підвищує влучність при стрільбі навскидку.

Висновок

На цьому наша стаття підходить до кінця. Тепер ви знаєте більше про зброю в грі. А значить, легко зможете вибрати найбільш підходящі для вашого стилю гри зразки, отримуючи максимум задоволення від проходження.

Популярі новини
Загрузка...