Кілька способів, як відключити залипання клавіш

284 0 Новини високих технологій

Багато користувачів ПК стикалися з проблемою, коли під час роботи за комп'ютером або під час ігрового процесу раптом вискакувало повідомлення про залипання клавіш. Хоч це і дрібниця, на перший погляд, але чим частіше вона проявляється, тим більше дратує. У сьогоднішньому матеріалі ми розповімо про декілька способів, як відключити залипання клавіш на комп'ютері під керуванням ОС "Віндовс". Поїхали!

Спосіб 1: через віконце з попередженням

Отже, перший спосіб, як відключити залипання клавіш, досить простий і підійде практично для будь-якої редакції ОС "Віндовс". Необхідно почати натискати на клавішу Shift до тих пір, поки на екрані не з'явиться віконце з попередженням. Можна особливо уважно не вчитуватися в текст повідомлення, оскільки воно не так важливо в даний момент. Куди важливіше не натиснути на одну з кнопок "Так" або "Ні", інакше доведеться заново викликати натисканням попереджувала віконце.


Що ж потрібно робити з вікном з'явилися "залипання клавіш"? Все просто, необхідно натиснути кнопку "Параметри", якщо така є, або ж вибрати варіант "Перейти у центр". Відкриється ще одне віконце.
Кілька способів, як відключити залипання клавіш
Порядок дій для кожної операційної системи може бути різний. На ранніх версіях Window, типу ХР або Vista, потрібно буде натиснути у вікні кнопку "Параметри" в розділі "Залипання клавіш". У відкритому підменю знімаємо всі галочки і натискаємо на кнопку ОК. У більш пізніх версіях ОС "Віндовс" порядок дій буде трохи іншою і більш спрощений. У вікні досить прибрати всі галочки і натиснути "Застосувати", після чого ОК.

Відключення через "Панель управління"

Кілька способів, як відключити залипання клавіш
Наступний спосіб, як відключити залипання клавіш, – через "Панель управління". Даний спосіб також підійде для всіх версій ОС. Перше, що потрібно зробити – натиснути на "Пуск" і вибрати пункт "Панель управління". У вікні шукаємо параметр "Спеціальні можливості". Як правило, він знаходиться майже в самому низу. Якщо в "Панелі управління" замало значків і знайти потрібний не виходить, то слід натиснути на перемикач зверху і вибрати "Великі значки".
Кілька способів, як відключити залипання клавіш
Отже, коли пункт спец. можливостей буде знайдений, його потрібно відкрити, просто натиснувши на іконці. Далі у вікні, перегортаємо екран трохи вниз і вибираємо зі списку пункт "Полегшення роботи з клавіатурою". Відкриється підменю. В даному підменю інтерес представляє тільки розділ "Спростити набір тексту". Все, що потрібно зробити далі, – зняти всі галочки в цьому розділі, натиснути "Застосувати", а потім кнопку ОК.

Спрощений спосіб

Третій спосіб, як відключити залипання клавіш, досить простий і швидкий. Найбільше цей спосіб підійде для сучасних операційних систем за типом "Віндовс 8" і "Віндовс 10".

Кілька способів, як відключити залипання клавіш
Порядок дій тут наступний:
 • Натискаємо на меню "Пуск".
 • Тепер потрібно клацнути по зображенню шестерінки, щоб відкрилися параметри системи.
 • У вікні, перегортаємо екран трохи вниз і натискаємо на пункт "Спеціальні можливості".
 • З'явиться підменю з лівої сторони натискаємо на розділ "Клавіатура".
 • В даному розділі відключаємо всі перемикачі, які належать до пункту "Залипання клавіш".
 • Готове.
 • Як відключити залипання клавіш "Віндовс 10"

  Тепер коротко про те, як відключити залипання на операційній системі "Віндовс 10". В принципі, тут працюють всі ті ж способи, що були описані вище, однак є свої "але". Як відомо, в "десятці" немає пункту "Панель управління", який зазвичай розташовується в меню "Пуск". Деякі можуть подумати, що в такому разі спосіб № 2 статті для "Віндовс 10" не підійде, але це не так.
  Щоб відкрити Панель управління", натискаємо на іконку лупи поруч з меню "Пуск" і пишемо в рядку пошуку "Панель управління". Буде виданий єдиний результат, який ми обираємо. Готове, "Панель управління" відкрита. Також в деяких редакціях "десятки" можна одночасно натиснути кнопки Win+X. Відкриється невелике меню, в якому можна вибрати пункт "Панель управління". Ось, власне, і все, що стосується Windows 10. Подальший порядок дій по відключенню залипання повторно описувати немає сенсу, все, що потрібно робити, зазначено вище.

  Відключення залипання клавіш через реєстр

  Ну, і останній спосіб, як вимкнути режим залипання клавіш, – скористатися системним реєстром. Якщо жоден із способів вище не допомагає, то це допоможе на всі 100 %.
  Кілька способів, як відключити залипання клавіш
  Інструкція:
 • Натискаємо одночасно на клавіатурі кнопки Win+R. раб. столі з'явиться віконце, в якому потрібно написати regedit і натиснути Enter.
 • Відкриється вікно управління системним реєстром.
 • В даному вікні зліва вгорі розкриваємо гілку HKEY_CURRENT_USERControl PanelAccessibilityStickyKeys .
 • У папці StickyKeys лежить файл Flags. Натискаємо на нього 2 рази і змінюємо значення 510 на 506 після чого тиснемо ОК.
 • Тепер таким же чином редагуємо файл Flags в ще одній гілці реєстру HKEY_USERS _DEFAULTControl PanelAccessibilityStickyKeys . Параметр також змінюємо з 510 на 506.
 • Після того як все буде змінено, потрібно обов'язково перезавантажити ПК, щоб зміни вступили в силу.
 • Ось, власне, і все, що стосується відключення залипання через реєстр.

  Популярі новини
  Загрузка...