Room escape game - проходження і опис жанру

106 0 Новини високих технологій

Room escape - це повноцінний жанр, в якому гравець або група гравців поміщаються в замкнуте приміщення. Щоб вибратися з нього, вам належить відшукати заховані предмети, розгадати головоломки або дати правильні відповіді. Найчастіше такі ігри супроводжуються цікавим і таємничим сюжетом, щоб людям було цікавіше шукати і розгадувати приховані підказки. У даній статті розглянута одна з найпопулярніших ігор цього жанру - Escape Game, проходження якої вимагає знайти вихід з 50 різноманітних кімнат.

Room escape game - проходження і опис жанру

Опис гри

Цей додаток можна завантажити на пристрої з операційною системою Android або на персональний комп'ютер. У грі вам належить пройти 50 рівнів, кожен з яких представляє собою окреме приміщення із захованими підказками і важливими предметами, які допоможуть вам вибратися з пастки.


Наприклад, на першому рівні ви опиняєтеся в закритій цегляної кімнаті, де на підлозі розкидані зламані предмети, а двері щільно замкнені. Вам необхідно оглянути кондиціонер і знайти там ручку для викрутки. Після цього зверніть увагу на телевізор, біля якого валяється друга частина викрутки. На панелі інвентарю з'єднайте викрутку. Після знайдіть пульт і шнур. Поверніться до телевізора і підключіть його до розетки. На включеному екрані з'явиться код. Запам'ятайте його і підійдіть до панелі біля дверей. За допомогою викрутки відкрийте кришку та введіть код. Після цього клікніть на двері, щоб відкрити і звільнитися. Проходження Escape Game: 50 Rooms проходить в такому ключі. Тільки складність завдань зростає з кожним рівнем. Гра поєднує в собі класичний квест і "пиксель-хантинг" (пошук предметів на картинці). По мірі проходження Room Escape Game ви будете знайомитися з міні-історією, написаної спеціально для даного проекту.
Room escape game - проходження і опис жанру

Інші проекти в цьому жанрі

Якщо вам сподобався даний жанр, то для вас є хороша новина - подібних проектів безліч. Крім того, ви можете знайти не тільки складні головоломки, але і тематичні ігри. Наприклад, з мультиплікаційними героями або сюжетом у старому занедбаному котеджі, замку ацтеків, тюремній камері, лабораторії по роботі зі смертельними вірусами.

Популярі новини
Загрузка...