Опис бакугана Гидроноида та його форми

345 0 Новини високих технологій

Бакуган - це популярний аніме-серіал, в якому головними героями є підлітки, що збирають магічні картки з монстрами-бакуганамі. З допомогою цих карт з унікальними здібностями персонажі влаштовують бої, турніри, а також захищають свій світ від нападу Маски - одного з найсильніших гравців. З-за популярності серіалу виходить багато настільних ігор і різний фан-сервіс. З даної статті ви дізнаєтеся про бакугане Гидроноиде і Альфа Гидраноиде.

Опис бакугана Гидроноида та його форми

Опис Гидраноида

Кожен з монстрів відрізняється стихією і показником G-сили. У Гидроноида 450 очок сили, а сам він належить Даркусу - стихії темряви. У монстра є 4 стадії, що відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але і силою, а також спеціальними вміннями.


Зовні Гидраноид схожий на звичайного двоголового дракона, який пересувається на 4 лапах, у нього величезних хвіст і шипи по всьому тілу. Однак істота позбавлена крил. Атакує він з допомогою хвоста і фіолетового полум'я, яке викидає з рота. Згідно з сюжетом серіалу, цей монстр є напарником Маски - головного лиходія в першому сезоні. Один час істота була самим сильним бакуганом на Землі. Поступово він наближався до своєї крайньої форми, підживлюючи сили від убитих ворогів.

Подвійний Гидраноид

У другій фазі розвитку істота отримало розділений на дві частини хвіст і дві окремі голови, від чого і пішла назва. Також посилено живіт дракона за допомогою металевої броні. Звичайний Гидраноид еволюціонував в Подвійного в результаті бою з Сиреною. Але одного разу бакуган не зміг здолати супротивника і відправився в інший вимір зі своїм напарником, де і перетворився в третю форму.


Опис бакугана Гидроноида та його форми

Альфа Гидраноид

Третя форма отримала ще більше голів, хвостів (за 3 штуки), а також у неї виросли крила, що відкриває ще більше можливостей для маневрів і нападу. Бакуган Альфа Гидроноид з'явився через експерименту Эксидры. Про це подбав Маска, яким був необхідний самий потужний монстр для завоювання влади. Однак це не допомогло в боротьбі з гідним супротивником - Найсильнішим Драгоноидом. Після програного бою дракон приєднується до Еліс і відправляється рятувати рідну планету. У другому сезоні оригінальний Альфа Гидраноид не з'являється. Але замість нього з'явилася кібернетична версія під назвою Хэйдэс. Професор Клей зміг вживити ДНК монстра в посилене кібер-тіло і наділити його новими здібностями. Нова версія бакугана Гидроноида має 600 очками G-сили і має унікальні скіли, які перевершують всі інші в даній всесвіту.

Популярі новини
Загрузка...