Як потрапити на військові бази в Fallout 2

165 0 Новини високих технологій

Fallout 2 – це гра, яка перетворилася на бренд. В її постапокаліптичному світі є безліч військових об'єктів, доступних для дослідження. Окремої уваги заслуговують військові бази Fallout 2.

Кримінальна столиця

Як потрапити на військові бази в Fallout 2
У процесі проходження гри Обраний потрапляє в Нью-Ріно – велике місто на південно-заході від стартової локації. Нью-Ріно є центром розваг, серед яких наркотики, алкоголь, казино, борделі і боксерські бої. Влада тут представляють чотири мафіозних клану, між якими поділені сфери впливу. Гангстерські сім'ї намагаються підтримувати порядок на вулицях міста, щоб залучити більше туристів. Однак повністю дотримуватися світ в умовах жорсткої конкуренції неможливо, тому між кланами регулярно спалахують міжусобні конфлікти.


Гангстерська політика

Орвілл Райт – глава сім'ї, яка контролює виробництво алкоголю. Нещодавно був убитий його син Річард. Скорботний батько звертається до гравця з проханням знайти вбивцю. Результати розслідування вказують на те, що замовником був Луїс Сальваторе – глава сім'ї, яка торгує зброєю. У відкритому конфлікті з Сальваторе у Райтов немає шансів. Однак спускати на гальмах такий хід від конкурентів Орвіл не має наміру. Він вирішує оновити арсенал озброєння і просить Обраного допомогти йому вирішити це питання. На карті відкривається мітка з прихованою локацією. Місцезнаходження військової бази «Сьєрра» в Fallout 2 можна відкрити тільки таким способом.

Засекречений об'єкт

Як потрапити на військові бази в Fallout 2
Географічно «Сьєрра» розташована на північ від Нью-Ріно. Вхід охороняється автоматичними турелями, які відкривають вогонь з кулеметів, якщо до них наблизитися. Купа трупів, розкиданих на землі, як би натякає горопашним мандрівникам, що гостей тут не чекають. Будучи снайпером, гравець без особливої праці знищить цих бездушних охоронців. Двері в будівлю бази закрита автоматичним замком, який неможливо зламати. Щоб потрапити на військову базу в Fallout 2 потрібно вистрілити в двері з гаубиці. Вона розташована в будинку на південно-сході. Снаряд для гаубиці захований в південно-західному бункері. Перед тим як почати дослідження бази, можна послабити силові поля, що знаходяться в ній. Для цього потрібно спуститися в люк, що знаходиться на схід від головного приміщення, і перемкнути важіль.


Музей роботів

Як потрапити на військові бази в Fallout 2
Військова база Fallout 2 являє собою будинок з чотирма рівнями, що йдуть під землю. На всіх поверхах стоять відключені роботи. Щоб не спровокувати їх агресію, потрібно взяти в одному з шафок очей капрала. З його допомогою можна користуватися ліфтом для переміщення між поверхами. До всіх роботам можна застосовувати навик ремонт, заздалегідь прокачаний до 40 одиниць. За кожну лагодження гравцеві буде даватися досвід. На рівнях бази заховано багато зброї, патронів, гранат, а також бойова броня. На першому рівні висять дві боксерські груші. Їх використання сумарно збільшить вміння рукопашного бою на 10%. Найцінніше придбання знаходиться на третьому рівні. В стінах цієї кам'яної в'язниці укладено суперкомп'ютер "Скайнет". Зібравши на його прохання мотор, кибермозг і біогель, гравець отримує можливість обзавестися самим сильним напарником в Fallout 2. Єдиний мінус "Скайнета" в тому, що він дуже повільний.

Джерело мутантів

Як потрапити на військові бази в Fallout 2
Виконуючи завдання Братства Сталі, гравець виявляє знайому з першої частини гри військову базу «Маріпоза». В Fallout 2 вона розташована на заході від Притулку 13 і являє собою бункер з чотирма рівнями, побудований в надрах печери. У довоєнний час ця база була урядової лабораторії, на якій створювався найнебезпечніший мегавирус – ФЕВ. Війна внесла свої корективи, і тепер «Маріпоза» стала домом супермутантів. Вхід в печеру завалений камінням. Відбившись від зграї собак, шастати навколо бази, і розчистивши вхід в печеру, з допомогою динаміту, Обраний потрапляє на перший рівень. Тут є пошкоджений генератор. Щоб його полагодити, потрібен прокачаний до 71 навик ремонту. Від генератора включається світло і запускаються ліфти. Всюди розкидані трупи солдатів Анклаву. На їх тілах є диски з інформацією про страшні події, що відбулися на «Марипозе». Прочитавши дані з дисків, гравець дізнається, що на четвертому рівні військової бази Fallout 2 стоять чани з ФЕВ. Випаровування вірусу перетворили місцевих жителів у мутантів, вороже налаштованих по відношенню до чужинців. Діставшись до чанів, Обраний зустрічає супермутанта Мельхіору. Якщо його вбити не відразу, він закличе чотири хвилі монстрів. За вбивство Мельхіору разом з покликаними мобами нараховується 14 тисяч досвіду. На другому рівні військової бази захована силова броня, дає +3 до силі, а на третьому рівні – зелений модуль пам'яті, що підвищує сприйняття.

Популярі новини
Загрузка...