Огляд кращих космічних стрілялок на ПК

106 0 Новини високих технологій

Симулятори космосу - це один з найперших жанрів ігор, що з'явилися на ПК. Космічні літалки-стрілялки отримали першу популярність після класичних ігрових автоматів. Вони мало чим були схожі на сучасні ігри, але вже тоді викликали фурор на ринку відеоігор. На сьогоднішній день серії франшиз космічних стрілялок на ПК розлітаються мільйонними тиражами і все ще можуть змагатися з іграми інших жанрів.

Freelancer

Огляд кращих космічних стрілялок на ПК
Ця гра, що вийшла в світ у далекому 2003 році, до цих пір може позмагатися з сучасними представниками цього жанру. Саме в ній вперше була застосована 3D-графіка для зображення космічних битв і боїв на теренах великого вселенського масштабу. У грі чудово все, починаючи від сюжету, закінчуючи геймплеєм і системою прокачування.


Сюжет оповідає про альтернативне світі, в якому після поразки у космічній війні землян люди залишають власну галактику. Ціла цивілізація поділяється на декілька окремих держав, прототипами яких були вже існуючі на планеті Земля (США, Великобританія, Німецька імперія та Іспанія). У грі вони названі новими іменами, але зберігають політичний устрій країн-прабатьків, будь то лібералізм чи монархія. Головний герой - це житель нових штатів (Ліберті), був атакований при виконанні завдання з великої перевезення вантажу. Тепер йому належить стати льотчиком-винищувачем на державній службі.

DarkStar One

Ще один прекрасний представник ігор-стрілялок на ПК XP c космічними піратами, елементами стратегії і РПГ. Це далеко не сама нова гра, хоча і виглядає DarkStar One досить сучасно.


Огляд кращих космічних стрілялок на ПК
У цій космічної стрілялці на ПК гравцеві надається можливість стати капітаном корабля «Чорна зірка» і помститися за смерть батька. Суть геймплея полягає в проходженні захоплюючого сюжету та вдосконаленні своєї бойової машини. Цікаво, що, незважаючи на величезний і пророблений світ, це одна з небагатьох космічних стрілялок на ПК, мають таке розмаїття в проходженні сюжету і комбінацій розвитку корабля.

Серія ігор Mass Effect

Огляд кращих космічних стрілялок на ПК
Складно знайти людину, цікавиться відео-іграми, який жодного разу не чув би про франшизі про капітана Джека Шепарда. Mass Effect заснована на однойменному збірнику оповідань, який був відтворений у вигляді космічної стрілялки на ПК в 2008 році. «Ефект маси» - це однокористувацький РПГ-шутер від всесвітньо відомої студії Bioware. Кожна частина являє собою закінчений за змістом твір, наповнена екшеном і грамотно побудованої сюжетною лінією. Незважаючи на суперечливі оцінки критиків до останньої частини, ця франшиза вважається однією з кращих в частині космічних стрілялок на ПК.

Франшиза Dead Space

Вкрай цікава, оригінальна серія ігор, що об'єднує відразу кілька, здавалося б, несумісних жанрів. Крім прив'язки до космічної тематики, у грі використовуються елементи хоррору, РПГ, шутера і виживання. Це ціла науково-фантастична історія, що має вкрай хитрі сплетіння сюжету, цікавий сеттінг і дивовижний геймплей. Гра рясніє посиланнями до класичних фільмів жахів про безкрайніх глибинах космосу. Можна помітити вплив на сценаристів таких картин, як «Чужий», «Крізь горизонт», «Щось».
Головна перевага перед іншими іграми полягає в простоті освоєння механіки геймплея. Це класичний шутер-головоломка, так що гравцеві потрібно тільки вбивати ксеноморфов і насолоджуватися сюжетом. Тим не менш, якщо цього недостатньо, то можна спробувати підвищити рівень складності, зайнятися крафтом і знайти ідеальний метод розвитку Древа Талантів.

Star Wars: Battlefront

Якщо говорити про космічних стрілялках, то просто неможливо обійти стороною гру, засновану на всесвітньо відомій киновселенной «Зоряних Воєн». Перша гра з серії вийшла ще в 2004 році і викликала фурор в ігровому співтоваристві. На сьогоднішній день вийшло вже 4 гри, кожна з яких перевершувала за популярністю попередню.
Огляд кращих космічних стрілялок на ПК
«Зоряні війни» - це більше, ніж просто гра. Лор гри представлений величезною кількістю коміксів, серією з шести фільмів, внутриигровым сюжетом і розширюється різноманітними фанфиками, інтерв'ю з творцями гри, настолкамі і багатьом іншим. Геймплей представлений у 6 режимах гри:
 • «Зверхність». Гравець вибирає одну з чотирьох фракцій і воює за територію з командою з 8 чоловік.
 • «Сутичка». Бій «кожен сам за себе» на невеликій карті.
 • «Битва космічних екіпажів». Захоплюючі баталії на просторах космосу проти інших гравців.
 • «Герої проти лиходіїв». Битва 4 на 4 за сюжетом перших трьох фільмів.
 • «Аркада». Проходження сюжетних місій проти комп'ютера. Є можливість пограти з напарником.
 • «Галактична війна». Епічні баталії на величезних картах.
 • Франшиза Battlefront не перестає дивувати, а тому навряд чи найближчим часом буде забута.

  Популярі новини
  Загрузка...