Emsisoft Anti-Malware: відгуки, опис програми

87 0 Новини високих технологій

Ні для кого не секрет, що комп'ютери часто піддаються різного шкідливого програмного забезпечення. Внаслідок цього операційна система працює з рук геть погано. Тому свій ПК потрібно захищати від дій такого. І для цього існують спеціальні програми. Одна з них носить назву Emsisoft Anti-Malware. Що це за програма і на що вона здатна? Спробуємо розібратися з нею в цьому матеріалі.

Компанія Emsisoft

Цей розробник програмного забезпечення з'явився не так давно. Компанія зайняла нішу в області кібербезпеки. "Коник" компанії - невеликі утиліти для протистояння різного ЗА "хакерські" характеру. На цьому терені Emsisoft добилася певних успіхів. Її продукти отримали найвищі оцінки від провідних експертів з комп'ютерної безпеки. А в арсеналі розробника є навіть безкоштовні варіанти програми. Приміром, Emsisoft Anti-Malware Free.


Emsisoft Anti-Malware: відгуки, опис програми
Компанія Emsisoft відрізняється випуском якісного програмного забезпечення. До переваг продукту належать такі речі, як невимогливість до системних ресурсів, швидке виявлення та усунення загроз різного характеру, інтелектуальна система пошуку вразливостей комп'ютера. Все це - основні характеристики Emsisoft Anti-Malware. Відгуки користувачів про цю утиліту сповнені позитивних емоцій. І це доводить, що продукт дійсно вартий уваги.

Встановлення та налаштування утиліти

Процес встановлення дуже простий. Досить завантажити інсталяційний файл з сайту розробника. Два кліка по ньому запустять установку Emsisoft Anti-Malware. Код активації потрібно буде вводити на певному етапі. Але можна вибрати і пробну версію програми. Її функціонал не буде обмежений. Весь процес інсталяції буде забезпечений підказками від майстра установки. Тому проблем з установкою не виникне навіть у початківців користувачів. Після завершення процесу утиліта автоматично запуститься і буде постійно перебувати в системному треї.


Emsisoft Anti-Malware: відгуки, опис програми

Інтерфейс програми

Якщо судити за зовнішнім виглядом, то перед нами цілком сучасне додаток з інтерфейсом, виконаним у модному "плоскому" стилі. Воно відмінно впишеться в загальний зовнішній вигляд "Віндовс 10". А ось в "сімці" буде виглядати анахронізмом. Тим не менше всі елементи управління розташовані дуже продумано. Навіть якщо не перемикати програму на російську мову (а такий є), можна без зусиль зрозуміти, яка кнопка за що відповідає. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс головна "фішка" Emsisoft Anti-Malware. Відгуки користувачів з цього приводу більш ніж красномовні. Юзери стверджують, що працювати з програмою легко і приємно.
Emsisoft Anti-Malware: відгуки, опис програми

Режими сканування

Будь антивірусний продукт має кілька режимів роботи. І ця утиліта не виняток. До послуг користувача є такі варіанти, як повне сканування операційної системи (включаючи області автозавантаження і оперативної пам'яті), вибіркове сканування (користувач сам вибирає об'єкти для перевірки) і швидке сканування. Останній варіант шукає тільки активні загрози. Потрібно зазначити, що будь-який варіант пошуку погроз досить ефективний, так як для цього процесу використовується унікальний просунутий алгоритм пошуку - гордість Emsisoft Anti-Malware. Відгуки користувачів же на цей рахунок однозначні: у будь-якому режимі сканування продукт знаходить більш 90% загроз. Це чудовий результат.
Emsisoft Anti-Malware: відгуки, опис програми

Захист в реальному часі

Без цієї опції немислимий жоден продукт для захисту від вірусів і шкідливого програмного забезпечення. Ця програма здатна блокувати спроби шкідливого ПО встановити що-небудь на комп'ютер користувача. Також є механізм захисту від небажаних сайтів. Посилання переходу на них просто блокуються. В базі даних утиліти є відомості практично про всіх сайтах з фишинговыми нахилами, присутністю шкідливого ПЗ та вірусів. Якщо хвороба все-таки був завантажений на комп'ютер, то програма відразу ж поміщає його в карантин при виявленні. Emsisoft Anti-Malware, відгуки про яку ми розглянемо трохи нижче, відмінно справляється із захистом ПК в режимі реального часу. Це ставить програму на один рівень з кращими антивірусними продуктами сучасності.
Emsisoft Anti-Malware: відгуки, опис програми

Позитивні відгуки про програму

Практично всі користувачі, які мали щастя зіткнутися з цією утилітою, заявляють, що на сьогоднішній день це найкраща програма для захисту комп'ютера від шкідливого програмного забезпечення. Продукт працює швидко і чітко навіть на старих машинах. Програма шукає і знищує "малвары" так само успішно, як легендарний антивірус Касперського (у свої кращі роки). Але особливо порадувало юзерів те, що утиліта визначає прихований софт від Mail.ru і "Яндекса" як шкідливе ПО. Вже за одне це розробникам потрібно поставити пам'ятник. Загалом, переважна більшість користувачів досить продуктом Emsisoft Anti-Malware. Код активації 2018 року тільки добути важко. Але це вже дрібниці.

Негативні відгуки про програму

Варто відразу попередити, що їх залишили переважно ті люди, яким програмка "запорола" виконувані файли улюблених іграшок, вважаючи їх "троянами". Наприклад, відомі випадки, коли утиліта "затирала" виконувані файли піратських версій GTA V і World of Warcraft. Але в таких виробах частенько дійсно є трояни. Так що, швидше за все, утиліта поступила абсолютно правильно. Ще один тип негативних відгуків про програму присвячений тому, що продукт погано працює на старих комп'ютерах. Воно звичайно. На збірці 15-річної давності погано буде працювати все що завгодно. Загалом, на такі негативні відгуки звертати увагу не варто.

Висновок

Отже, ми розглянули програму для захисту комп'ютера від шкідливого програмного забезпечення під назвою Emsisoft Anti-Malware. Відгуки користувачів про неї (як і її характеристики) дають зрозуміти, що перед нами дійсно якісний продукт, який допоможе впоратися з вірусами будь-якого характеру. Утиліта може похвалитися просунутим алгоритмом пошуку погроз (власної розробки Emsisoft), наявністю декількох режимів сканування та відмінною ступенем захисту комп'ютера або ноутбука в режимі реального часу. Програма такого плану безумовно повинна бути на будь-якому комп'ютері. Адже тільки так можна уберегтися від вірусів різного характеру. Ось тільки програма не безкоштовна. Але такого продукту можна пробачити цей маленький недолік.

Популярі новини
Загрузка...