Як в "Фотошопі" зробити ефект глитча? Поради та рекомендації

265 0 Новини високих технологій

При ретушування фотографії ви напевно замислювалися про те, як урізноманітнити процес редагування, щоб він був захоплюючим і цікавим. Редактору необхідно акуратно обробляти фотографії, дотримуватися пропорції і гармонійно ретушувати об'єкт. Але іноді хочеться чогось яскравого і екстраординарного, такого, що спонукає людину далі з ентузіазмом форматувати зображення. В останні роки набрала популярності арт-рух в стилі глитч. Зображення мають неповторну структуру у вигляді аналогових помилок, спотворенні на екрані і неправильної передачі кольору. Користувач, напевно, подумає про те, як зробити ефект глитча в "Фотошопі". Незважаючи на свою незвичність, зображення виходять дійсно унікальними у своєму роді.


Як в "Фотошопі" зробити ефект глитча? Поради та рекомендації

Як в "Фотошопі" зробити ефект глитча

Деякі користувачі часто перегинають палицю з ефектами перешкод, розмиття і багів, що сильно змінює візуальну привабливість зображення - його деколи просто неможливо розібрати. Тому багато дають рада, що глитч-ефект в "Фотошопі CS6" слід використовувати в міру. Крім Adobe Photoshop, існують інші різноманітні графічні середовища. Можна зробити глитч-ефект як в "Фотошоп", так і в Illustrator. Спочатку проведемо підготовчі операції для роботи:
Як в "Фотошопі" зробити ефект глитча? Поради та рекомендації
 • Необхідно відкрити програму і створити документ із зображенням, який буде піддаватися редагування.
 • Найкраще поєднати всі верстви до єдиного, щоб спотворення і перешкоди зачепили всі частини документа. Необхідно переформатувати шар у смарт-об'єкт на панелі шарів.
 • Створюємо чотири дубліката єдиного шару через панель шарів (пункт "Об'єднати всі" або "Об'єднати видимі").
 • Перемикаємося на наш новий дубльований шар, щоб відтворити роботу над зміщенням кольорів.
 • Зміна каналів RGB

 • Перед тим, як зробити ефект глитча в "Фотошопі", необхідно провести ключову операцію по розкладанню каналів, так як за нею підуть всі допоміжні спотворення і перешкоди. Правильне розділення кольорів RGB сприяє рівномірному накладенню "умовної маски квітів".
 • Як в "Фотошопі" зробити ефект глитча? Поради та рекомендації
 • Натискаємо на активний дубльований шар, щоб викликати меню налаштування шару. Тут вибираємо розділ "Параметри накладання", в якому знаходяться колірні канали. Залишаємо тільки один колірний канал. Переміщаємо вийшло зображення трохи в сторону, щоб створити візуальний ефект клонування.
 • Точно таку ж операцію проводимо з двома іншими дубльованими шарами, необхідно тільки вибрати для кожного шару свій колірний канал.
 • На останньому дубльованому шарі варто створити маску, в якій можна збільшити насиченість всіх кольорів і створити масковий шар у вигляді горизонтальних смужок.
 • VHS текстури

  Можна поекспериментувати з фільтрами і текстурами, які розташовані у відповідному розділі. Найчастіше використовують текстура "Зерно" та "Кольорова плитка". Після визначення з текстурою та іншими візуальними фільтрами слід визначити параметри елементів, куди входять щільність і розмір текстури. У вкладці "Фільтри" можна знайти безліч корисних поднастроек, наприклад, шум, який незамінний у створенні glitch effect. Основою цього методу є накладення різних ефектів і фільтрів на різні шари.

  Популярі новини
  Загрузка...