Відеокарти Zotac: особливості відеокарт даного виробника

85 0 Новини високих технологій

Відеокарта Zotac GTS 250 - це ще одна сходинка у розвитку третьої серії відеокарт. Незважаючи на дорожнечу графічного чіпа, компанія Invidia випустила відеокарту, яка за ціною не перевищувала 200 доларів. Завдяки відносно невисокій ціні всі виробники графічних карт змогли придбати даний чіп і модернізувати його, створюючи свої моделі відеокарт третього покоління. Відеокарти Zotac відрізняються тим, що виробник ще в процесі модернізації розганяє графічний чіп до максимально можливих робочих частот. Такі модифікації позитивно позначаються на продуктивності відеокарти. Більш докладно варто розглянути одну з ранніх моделей відеокарт Zotac - GTS 250.

Технічні характеристики

Відеокарти Zotac: особливості відеокарт даного виробника
На 754 мільйони транзисторів знаходиться 55-нанометровий технологічний процесор. Графічне ядро G92b має 128 потоками процесорів. 256-бітна шина розширення забезпечує пропускну здатність у 63 гігабайти в секунду. Частота роботи шейдерів становить 1620 мегагерц, пам'ять працює на частотах до одного гігагерца, а сам графічний прискорювач підтримує частоту 675 мегагерц. Приставка AMP наприкінці найменування відеокарти Zotac GTS 250 означає заводський розгін. Тобто користувачам не доведеться самостійно регулювати робочі частоти, виробник все зробив за них.


На борту друкованої плати один гігабайт пам'яті для обробки зображень, чого цілком вистачало для ігор 2008 року. Проте на самій платі є розпаювання, що дозволяє додати ще один гігабайт, але це було б зайвим, так як інші технічні показники не впоралися б з таким навантаженням і додана пам'ять залишилася незадіяною. Для відеокарти Zotac GTS 250 використовувався тип графічної пам'яті GDDR4. Завдяки споконвічній розгону графічний адаптер здатний видавати вдвічі більше кадрів, ніж при роботі на базових частотах. Підтримка технології Invidia PhysX забезпечує деталізацію дрібних частинок і їх відтворення на екрані: розлітаються вщент, сліди від куль і багато іншого.

Чому відеокарти Zotac вважаються одними з кращих?

Відеокарти Zotac: особливості відеокарт даного виробника
Компанія Zotac вважається однією з кращих у сфері модифікацій і створення відеокарт. Як і інші виробники відеокарт Zotac бере у виробників дані та технічні складові і піддає модифікації графічний чіп, розміщує його на своїй друкованій платі. Однак базові налаштування ядер CUDA жодна компанія-партнер змінити не зможе.


Продукцію компанії відрізняють:
 • Покращена система охолодження.
 • Підвищення частот пам'яті до максимально можливих, а у версії AMP виробники виставляють автоматичний розгін графічного чіпа.
 • Удосконалення харчування.
 • Відмінність відеокарт Zotac від базових версій і версій конкурентів у тому, що приріст продуктивності йде більш ніж у 20 відсотків. Звичайно, чим більше і якісніше модифікації, тим вищою буде ціна. Однак даного виробника ця проблема не торкнулася - відеокарти від Zotac завжди відрізнялися не тільки високою якістю, але і доступною вартістю.

  Нестандартне мислення у п'ятому поколінні

  Відеокарти Zotac: особливості відеокарт даного виробника
  Як і багато виробників відеокарт Zotac також використовували графічні чіпи від Invidia, які відрізнялися вельми дивними параметрами. Взявши за основу модель GTX 570 можна відразу зрозуміти, в чому справа. Перше, що кидається в очі, - це нестандартний об'єм відеопам'яті - 1536 мб. Слідом за нею змінилася і шина, яка підтримує розширення до 320 біт. Пам'ять працює на частоті 4 гігагерца. Це відмінний варіант як для простих завдань, так і для запуску вимогливих ігор.

  Відгуки користувачів про графічних прискорювачах Zotac

  Абсолютно всі користувачі в відгуках про відеокарти Zotac відзначили головне достоїнство цього виробника - надійність. Незалежно від покоління відеокарт Zotac з року в рік демонструє конкурентам свою якість, а користувачі перевіряють якість часом. Ідеальне співвідношення якості і ціни.

  Популярі новини
  Загрузка...