Як розшифровується "Доту"? Історія легендарної гри

174 0 Новини високих технологій

В даний час випущено величезну кількість відеоігор, які мають різні напрямки і націлені на свою аудиторію. Деякі проекти беруть витоки в далеких 2000-х. І в цілому, напрямки зароджувалися саме в цей час, а зараз ми маємо цілий ряд критеріїв, які зумовлюють популярність гри. Цікава історія саме тих проектів, які є гігантами і перевернули індустрію. Такою грою можна вважати DotA 2. Насправді це дійсно унікальна історія. Навіть як розшифровується "Доту 2", багато хто не знають, хоча скрізь прийнято писати назву абревіатурою.

Історія гри

Напрямок проекту з'явилося ще в часи Warcraft 3 як окрема любительська модифікація для гри. DotA була просто картою, де застосовувалася механіка "Варкрафта". На той час метою ігрового процесу було зруйнувати разом зі своєю командою ворожий трон, коли на шляху у користувача стояли інші гравці. Карту розробляли кілька людей, які випускали оновлення за оновленням з метою привнести баланс. Склад розробників періодично зазнавав зміни. Після декількох років з'явилися аналогічні задумки, які почали впливати на популярність даного проекту.


Як розшифровується "Доту"? Історія легендарної гри
Один з укладачів карти IceFrog вирішив випустити повноцінно самостійну програму, перейшовши від компанії Blizzard під прапори компанії Valve. Після цього гра випустилася як окремий продукт. Слідом за цим відбулося розгляд у суді за авторські права між двома компаніями. Дивно, але судове засідання присвоїло компанії Valve всі права над проектом.

Як розшифровується "Доту"

Назва DotA є абревіатурою від повної назви гри - Defense of the Ancients 2. У перекладі на російську це означає "Захист фортеці", "Оборона трону". Звідси випливає й головна мета ігрового процесу.

Суть гри

Як розшифровується "Доту"? Історія легендарної гри
Гравці діляться на дві команди по п'ять чоловік, кожен з яких вибирає собі героя зі списку. Після вибору персонажа гравці потрапляють на свою базу. Тут можна купити предмети для поліпшення характеристик і багато іншого. Карта має дві бази і три дороги. Між дорогами розташований ліс, в якому мешкають різної складності монстри, за вбивство яких даються золото і досвід. Бос Рошан знаходиться в середині карти, перемога над ним забезпечить великий приплив грошей і досвіду для команди (а також Aegis і Cheese). Між конфліктуючими сторонами (Світло і Темрява) протікає річка, на якій можна знайти бонусні руни. Використовуючи грамотну стратегію і сильні сторони героя, необхідно скоординуватися з командою проти ворожої групи і дійти до їх бази.

Популярі новини
Загрузка...