Де знайти слизняка в "Майнкрафте": поради та інструкції

175 0 Новини високих технологій

Де знайти слизняка в "Майнкрафте"? Подібне питання виникає у багатьох користувачів. Справа все в тому, що Minecraft являє собою гру в стилі "пісочниця". Це своєрідний емулятор життя і крафта одночасно. Користувачі можуть ламати, досліджувати, будувати, добувати і подорожувати по ігровому світу. Тут нерідко доводиться битися з різними монстрами. З них можуть бути отримані різні ресурси. Далі спробуємо зрозуміти, що собою являє слизняк, де його шукати, для чого використовувати. Все це обов'язково допоможе сучасному гравцеві в Minecraft.

Де знайти слизняка в "Майнкрафте": поради та інструкції

Опис

Де знайти слизняка в "Майнкрафте"? Щоб дати точну відповідь, потрібно розуміти, з чим ви будете мати справу. Взагалі, слизняк - це ворожий моб. Він спаунится в певних биомах, служить для видобутку ресурсу. Мова йде про слизу. В ігровому середовищі "Майнкрафта" відповідний предмет може стати в нагоді при створенні складних конструкцій. Собою моб являє зелені блоки різних розмірів.


Де можна знайти слизняка в "Майнкрафте"? Варто звернути увагу на те, що відповідні моби з'являються не завжди. Слимаки різних розмірів виникають переважно у нічний час. Більш того, якщо вбити великого противника даного типу, моб розпадеться на більш дрібну свою "різновид". Саме тому боротьба з великими слимаками завдає чимало клопоту.

В якому біомі?

Де знайти слизняка в "Майнкрафте" 112? Спаун подібні моби в різних місцях. Доведеться неабияк постаратися, щоб справитися з пошуком. Справа все в тому, що слимаки з'являються переважно вночі. Мешкають вони в темряві. Де знайти досліджуваного супротивника? Гравцеві доведеться відправитися в біом "Болото" і шукати їх саме там. Як вже було сказано, з'являються слимаки ночами. Це ще не все. В ігровій віртуальної "пісочниці" відповідний противник мешкає не тільки в болотах. Можна виявити його ще деінде.


Де знайти слизняка в "Майнкрафте": поради та інструкції

Інші місця

Де знайти slug в "Майнкрафте"? Наступний варіант пошуку менш успішний, але він все одно має місце. Мова йде про подорож по підземеллях, шахт і печер. Слимаки з'являються під землею, на просторих територіях печер. Щоб упоратися з поставленим завданням, гравцеві доведеться спуститися на глибину нижче 40 одиниць.

Яйце призову

Деякі гравці довго і марно намагаються відшукати слимаків в ігровому світі Minecraft. Ці моби пересуваються стрибками, вони здатні затоптати грядки. Але, як правило, в болотних биомах будинку не стоять. Де можна знайти slug в "Майнкрафте"? При бажанні можна видати себе яйце призову. З його допомогою юзер закличе слимака для своїх цілей. Жодних реальних способів створення відповідного итема в ігровому світі немає. Доведеться скористатися ігровою консоллю, помістити предмет інвентар самостійно. Для цього потрібно:
 • Відкрити ігрову консоль.
 • Надрукувати команду /give @p spawn_egg 155.
 • Натиснути на кнопку підтвердження запиту.
 • От і все. Тепер тим з'явиться у гравця. Залишається помістити яйце на карті, а потім дочекатися його "розкриття". У цій операції гравець зможе самостійно спаунить мобів.

  Висновок

  Де знайти слизняка в "Майнкрафте"? Ми розглянули майже всі можливі варіанти розвитку подій. Насправді пошук мобів-слимаків не таке вже й важке заняття. Особливо якщо вночі перебувати поблизу болотного биома. Останній спосіб втілення задуму в життя - це використання креативного режиму в грі. З його допомогою користувачі можуть видавати себе будь итемы з "Майнкрафта".
  Де знайти слизняка в "Майнкрафте": поради та інструкції
  Щоб знайти слимака, потрібно просто вивести його з яйця призову. І в креативному режимі впоратися з цим завданням простіше, ніж здається. Після "видачі" яйця воно повинно бути розміщене на карті та виведено. От і все. Більше питання про те, де знайти слизняка в "Майнкрафте", не стане проблемою. Гравець зможе справитися з пошуком мобу досить легко. Тільки спочатку рекомендується зробити гарне зброю і броню, адже бій з великими слимаками не такий простий!

  Популярі новини
  Загрузка...